Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » bio léčba vs konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Zdraví bio léčba vs konopí Příspěvek č. 1

zdar lidi, mám otázku, jde o to že asi za měsíc nastupuji na bio léčbu a nejsem si jist jak můj organismus bude reagovat na hulení. Proto se chci zeptat jestli někdo z vás, konzumentů , nemá s touto léčbou skušenosti. Bio léčba se používá při léčbě chronických(nevyléčitelných) nemocí, např revma, lupénka, dokonce i rakovina. V mém případě se jedná o Bechtěrevovu nemoc viz. http://www.zdravcentra.cz/cps/rde/x.../3626_2746.html , dík za odpovědi J.

Old Post 19-03-2009 v 07:10 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDGE
Nový Člen

Karma uživatele EDGE - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2

Ahoj ,mám stejný problém zjistily mi to letos HLA-B27 pozit. :-( 14 dní už jedu biochemku tvůj příspěvek už tu je dýl můžes mi dát nějaké info jak to u tebe proběhlo? jestli ti vadí kouření na tuto léčbu ?Kouřím už pár let a dalo by se říct že mi to pomohlo dost od bolesti která tuto nemoc doprovází a také pozitivum vidím na psichice !!
Děkuji za tvou odpověď máš určitě lepší info nežli já o učincích kombinování BIO a THC ;-)

Old Post 01-11-2011 v 11:51 AM
EDGE je offline   Profil uživatele EDGE   Find more posts by EDGE   Foto galerie člena EDGE   Click here to Send EDGE a Private Message   Add EDGE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2017 - pes- nádor a léčba konopím - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9669560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív