Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kristalon ?? ano ci ne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 81

kristalon je tady věčné téma, dřív sem proti tomu brojil dnes bych se tak nebránil, ono bio hnojky taky nejsou uplne košér, kytka potřebuje kombinaci biologických extraktů a technologicky(chemicky) pripravenych smesi je to vyzkouseny.. a je to celkem jedno dulezite je aspon dva tri tydny pred sklizni uz nic takoveho nedavat

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 29-12-2009 v 08:52 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaWe
Nový Člen

Karma uživatele DaWe - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 82

Tochtoročny out som sypal Kristalon a nemožem povedať, že to je zla hnojka rastlinky pekne mohutneli ale zase odraža sa to na chuti ked sa neda riadny flushing a prave v tejto dobe je to dosť problem, keďže si počasie robí čo chce a meni sa zo dňa na deň...ani som nestihol dat flushing pretože kvoli plesni som to musel skosiť...po tejto skúsenosti radšej už iba bio...growu zdar

...samaaa burina

Old Post 30-12-2009 v 15:14 PM
DaWe je offline   Profil uživatele DaWe   Find more posts by DaWe   Foto galerie člena DaWe   Click here to Send DaWe a Private Message   Add DaWe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 83

cau, chtel bych se vas zeptat kdo tady ma zkusenosti z plagronem..jestli je to dobre hnojivo? jestli nekazi treba chut brka? proste kdybych hnojil plagronem tak esi z toho vypestuju nejake lepsi zhulo..dik za odpoved

Old Post 02-02-2010 v 17:04 PM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 84

je tu tema zasa o Plagrone , nepis to sem do Krystalonu

ja mam s Plagronom vyborne skusenosti, hned po nasadeni hnojiva (davka 1-1,5x kazdy tyzden) zacali rasit spustz novich sisiek a rychlo mohutneli...na chuti sa odrazi KAZDE hnojivo ci slepicaky, krystalon alebo aj BIO hnojiva ... preto je treba v OUTe aspon tyzden nehnojit a zalievat cistou vodou pre vyplavenie tich sraciek, alebo pre zlepsenie vyplavovania skodlivin pouzit Final Solution

Old Post 02-02-2010 v 17:16 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigalf
Nový Člen

Karma uživatele Bigalf - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 85

zdarec klucí a holky, taky mám s kristalonem nějaké zkušenosti a musim uznat, že to co mi po něm vyrostlo, jsem v životě neviděl... akorát to bylo neskutečně hnusný tenkrát jsem to sklízel na 2 části...kytky mi začaly plesnivět tak jsem to trošku prořezal a usušil...to se pomalu nedalo kouřit ale po jednom prdu bylo vymalováno...zbytek jsem nechal chvíli ještě na propláchnutí a to už se dalo...takže závěr je takovej, že kristalon je hnojivo přesně za tu cenu...špatný to vůbec neni ale když má člověk na plagron tak je to jasná volba

Old Post 18-03-2010 v 14:37 PM
Bigalf je offline   Profil uživatele Bigalf   Find more posts by Bigalf   Foto galerie člena Bigalf   Click here to Send Bigalf a Private Message   Add Bigalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 86

Ja možem pochváliť kristalon jahoda ako kvetová hnojka, bol som s ním spokojný či IN alebo OUT (z dôvodu že som nemal na nič lepšie)...palice sa po ňom krásne nafukovali problém je ta chuť finálneho produktu ale keď sa to poriadne preflushuje tak ani náznak hnojky...môžem doporučiť , aspoň začiatočníkom lebo viem že skusený grower sa vykašle na celý kristalon

Old Post 21-03-2010 v 12:19 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowe1
Nový Člen

Karma uživatele crowe1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 87

presne ako pise papaOUT pre zaciatocnikov ktory do toho nechcu sypat prachy je kristalon viac nez dobra alternativa ak chcu hnojit ...
ked si kupite start a kvet s kamosom na poli tak vam to vydrzi roky.....
len pri kvete treba davat bacha na 2 tyzdne pred sklizni aby sa rastlinka pekne precistila od toho hnojiva

Old Post 01-04-2010 v 10:13 AM
crowe1 je offline   Profil uživatele crowe1   Find more posts by crowe1   Foto galerie člena crowe1   Click here to Send crowe1 a Private Message   Add crowe1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 88

nečetl jsem předchozí příspěvky,ale je mě jasný,že většina lidí ma na kristalon negativní názor,a to většinou proto,že je levnej a "100% chemickej" )i když ve skutečnosti je 100% přírodní
-co vim,tak z vesmíru je pouze teflon xD
-moje skušenosti s kristalonem sou hodně dobrý-i když je poměrně snadný přehnat dávku a kytku spálit
-kytka hnojená po celou dobu kristalonem byla oproti kytce hnojený celou dobu AH kompletem výrazně sladčí a dokonce se mi zdálo že i skuřovala víc
podle mě je kristalon hnojivo,kerý stojí zato alespoň vyzkoušet a vytvořit si vlastní názor...
protože proč ho odsuzovat protože je levný a chemický?
kristalon je dobrý hnojivo
a kdo si myslí že ne,ať si to myslí,má právo na vlastní názor,jenže já vycházim ze skušeností,nikoli z předsudku!

DEN/NOC

Old Post 01-04-2010 v 16:09 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 89

kristalon start iba doporučujem...ale na kvet niečo lepšie...!!!

Old Post 02-04-2010 v 14:06 PM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 90

Já kristalonem hnojím už pár let a nikdy jsem ani já ani mý kamarádi na chuti nic drastického necítily, kdyby jste ochutnaly to co se tady prodává ještě se rádi ke kristalonu vrátíte , a kapr má u mě K+ protože má pravdu

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-05-2012 v 19:31 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maaara666
Nový Člen

Karma uživatele maaara666 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 91

mám dotaz ohledně míchání kristalonu a cereritu-je to možné nebo se nesmí míchat?díky za odpověď

maaara666

Old Post 20-07-2012 v 13:18 PM
maaara666 je offline   Profil uživatele maaara666   Find more posts by maaara666   Foto galerie člena maaara666   Click here to Send maaara666 a Private Message   Add maaara666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 92

Míchání několika hnojiv dohromady se obecně nedoporučuje. Může se to spálit.

Old Post 23-07-2012 v 16:46 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 93

Já jsem vybíral mezi krystalonem plod a květ a krystalonem jahoda. Držel jsem v ruce obě krabice a vybral podle NPK

Jahoda: 12-12-16
plod a květ: 15-5-3O

Z toho co jsem si tu dočetl ,to byla jednoznačná volba.

Co si o tom myslíte vy?

Old Post 31-08-2012 v 11:11 AM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.C.C.
Nový Člen

Karma uživatele S.C.C. - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 94

ten plod a kvet je napi..u...pozri sa na obsah fosforu teda "p"...strane nizky... a dusiku je tam zbytocne vela...nic moc moznost na kvet, teda co sa tyka cannabisu, ak chces pestovat niaku inu plodinu tak mozno hej...

Old Post 02-09-2012 v 12:22 PM
S.C.C. je offline   Profil uživatele S.C.C.   Find more posts by S.C.C.   Foto galerie člena S.C.C.   Click here to Send S.C.C. a Private Message   Add S.C.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 95

já říkám...kristalon gold na květ rozhodně ano...jahoda a plod a květ stojej za prd ale ten gold má něco do sebe akorát to nepřehnojit...používám 1a půl násobek normálního dávkování tak jednou dvakrát do tejdne...a hodně vody...taky nikdy samozřejmě nelejt hnoje na suchou hlínu

tady dva kousky co jely na růstu kristalon start a na květu kristalon gold:
http://grower.cz/forum/image.php?at...93676&size=full

chuť ještě nevim...ale výplachy byly řádný a dlouhý a listí parádně zežloutlo takže ani s tim nějakej problém neočekávám

Naposledy upravil travodlak 28-10-2012 v 07:11 AM

Old Post 28-10-2012 v 06:59 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 96

Chemia nechemia...myslim ze biobizzy a plagrony su organika jedine na obale.V takom mnozstve a presne stanovenom pomere npk neverim ze je mozne nieco vyrabat cisto na bio baze.Nakvasi sa bio varka materialu,premera obsah prvkov a doladi sa to chemiou....kristalon je solidne lacne hnojivo a urcite ma svoje vyuzitie aj tu.

Old Post 28-10-2012 v 12:36 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2005 - akvarko ano či ne - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7327390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív