Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Squirrel 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 17

zdravím!! a musím chválit tvoje seeds.... mám od tebe MK a jsou to nejkrásnější kytky co mám! ale s tvýma se to nadá srovnt... jak je t o možné?? špatný výběr místa??? zemina?? neber to prosím jako chlubení z mojí strany.. jinak držím palce!

Old Post 09-07-2009 v 22:26 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 18




26.7.2009
Tak jsem provedl kontrolu tří políček spojenou s hnojením a zálivkou 5l vody se slepičáky. Poslední políčko je u vody a mám obavu aby nebylo pod vodou.
foto 1) Holands Hope, letos zatím nejlepší kytky, jen uvidím jaké budou paličky, docela políčku stíní stromy.
foto 2) Master Kush, nebo spíše to co zbylo, ale 3 přeživší kytky se mají také k světu, pohnojeno, prosekáno okolí.
foto 3) White Russian 4 samice ve skleníku, tu není co pokazit

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 26-07-2009 v 20:02 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
zdravím!! a musím chválit tvoje seeds.... mám od tebe MK a jsou to nejkrásnější kytky co mám! ale s tvýma se to nadá srovnt... jak je t o možné?? špatný výběr místa??? zemina?? neber to prosím jako chlubení z mojí strany.. jinak držím palce!


První políčko to vyzkoušené mi rozjezdil někdo na čtyřkolce a to druhé není odzkoušené, tak to nebude takový zázrak, ale přes metr a pul už kytí taky má, tak jsem spokojen. Nemužu si dovolit nechat kytky moc vyrůst bo by byly vidět.

Tak ať se daří, to jsem jen rád že rostou.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 26-07-2009 v 20:16 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 20

cus Squirrel.. taky chvalim model MK.. sice diky mé neopatrnosti při kličeni a nepřizni počasi ze začatku pěstovani mi zbyla pouze jedna kytka, ale je to važně pěkna rostlina. Je v kyblu a ma cca80cm a zhruba před 10 dny začala kvest..takže dik a přeju hodně štěstí

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 01-08-2009 v 19:48 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 21





1.9.2009
G.W.S. voda podmáčela všechny kytky a ty bohužel uvadly
Holands Hope začíná nasazovat pěkné paličky foto 1) a 2)
White Russian taktéž nasazuje paličky foto 3)
Master Kush přeživší jedna kytka, kterou ještě na kmeni okousala srnka, ale bojuje foto 4)

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 02-09-2009 v 13:10 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 22

17.11.2009
Po delší pauze opět tu. Sklizeno Holands Hope, Master Kush a White Russian, usušeno, ochutnáno.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 17-11-2009 v 18:05 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 23

hele mas to pjekny jak yhuluje ten HH a MK chtel bych od tebe seminka Pm sem uz poslal , tady nekde sem o tobe cetl ze je mas hodne kvalitny tak mne to tak zaujalo jeste sem tady nenasel cim hnojis ? pak smaznu K+

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 01-01-2010 v 11:20 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
hele mas to pjekny jak yhuluje ten HH a MK chtel bych od tebe seminka Pm sem uz poslal , tady nekde sem o tobe cetl ze je mas hodne kvalitny tak mne to tak zaujalo jeste sem tady nenasel cim hnojis ? pak smaznu K+


hnojím slepičáky s vodou a trochu vapence. Jak zhuluje asi zaleži na každym jedinci jak mu sedne to či ono, mě sedí to co si vypěstím a kdo ochutnal tak si dycky pochvaloval tež. Neni to žadna podlampová divočina s x%THC ale takovy normalni jemný stav.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 01-01-2010 v 13:46 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 25





5.1.2010
Shrnutí roku 2009:
Loni mi nepřálo počasí a jeho důsledkem jsem přišel o jedno z cenných míst kdy voda vystoupala výš než měla. Na HH jsem použil odzkoušené místo z dob dřívějších, to ovšem trochu obrostlo stromy, takže výnos byl nižší než na slunečném místě. MK na to že zbyla jedinná kytka, spokojenost. Skleník kde byl White Russian mi dal dva druhy konopí a jedna kytka byl navíc herm. ,takže sem je z pěstění vyřadil (byly z výměny za má semena).

Pro letošek je v plánu z vlastních semen MK, GWS, HH
a obědnáno mám Light of Jah, ktrý sem tu v encyklopedii nenašel, ale měla by to byt odrůda podobná jako Jack Herer, tak uvidime jak si povede.
výsev je v plánu 25.3.

Foto je výsledek letošního pěstění.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Naposledy upravil Squirrel 05-01-2010 v 11:00 AM

Old Post 05-01-2010 v 10:50 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 26

5.2.2010
Light of Jah je v nedohlednu asi v holandu ztopili ty barevny papirky, ale z Nirvány už mi došel Master Kush, White Widow a AK-48, takže bude přece jen co sázet a budu moci srovnat MK z Nirvany s mým.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 05-02-2010 v 15:36 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-10-2010 - Squirrel 2010 - 51 odpovědí
10-07-2009 - Squirrel 2008 - 92 odpovědí
15-07-2008 - Squirrel 2007 - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3080640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív