Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W dvojí život HPI+HPS OB a MAZARA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

dobby - taková dvěstěpadina tě vyjde za sklizen na cca 1500,- za elektřinu když jde všechno cajk .)

si to jednoduše spočítej. taky záleží na tom kolik žere celkově okruh, ono to neni jen 250w samotný světlo - taky vzduchotechnika, zvlhčovačka případně atd...
když budeš mít např. 320w a svítit např. 20dní 18h a pak 60dní 12 h při ceně 4,50 Kč/Kwh tak to je 0,32*18*4,5 = jeden den *20 = růst a pak 0,32*12 ... *60...

Old Post 01-09-2009 v 07:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 18

Joo díky moc za info já sem to nikdy nějak neřešil tak abych věděl do čeho jdu...

Old Post 01-09-2009 v 08:34 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

33 dní 12/12 ( asi? ) Příspěvek č. 19




Ahoj Lidé dobří heh

Díky Respecte za rychlou odpověď, nemusí se čekat na mě, a to že já sem línej tak to už je.

A je to tak nějak. Já to mám trochaj horší poněvač jedu v šatniku cca 90 dní růstu když pominu asi 50 dní pod zářivkama ( tak celkem asi 150 dní sem rost..fíha ). K tomu jak psal Respect těch 60 dní na Mazara 12/12.

Nebudu to tady rozepisovat znovu ale na papíře mi vyšlo že bych za celou sklizeň mojí teď aktuální dlouhou spálil komplet 971,82 kWh se vším všudy ( SPS ka, přítah ve květu,ofuk, odtah 24 hodin deně + samo lampy 250 ka a cca 30 posledních dní pojede 400 W ). Nevím teď kolik vyjde tendle rok za kWhodinu ale minulej rok s přímotopnou sazbou to vyšlo 2,5 kč / kwh. Takže se zdražilo tak počitám kolem tří kaček.

A voialá - 971,82 kWh x 3 kč = 2 915,00 korunek českých
takže kolem třech tisíc ale s tím, že jsem jel matky a rostl jsem poměrně dlouho.

Počital jsem to dost přesně na hodiny co a jak jede.No snad sem to spočital dobře.

Dosti počtů a k pěstu.

Dneska jsem vyměnil 250 ku za 400 W o očko zvedl stínidlo spolu s lampou, zapnul přítah 160 m3/h ( jede po hodině hodinu )a světe div se, i s mojí vejškou skříně cca 120 cm se teplota krásně drží na +-28°C. A to teda čumim.

Včera dostali bloom, a poslední postřik phyt-aminem.
Doufám že se ještě počitám tak 30 dní pod 400W rozjedou a naboptnaj. Se mi zdá že na 33 dní květu by mohli vypadat líp, ale to je jen můj sebekritickej názor tak nevim.



Tak se mějte pěstíci

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 05-09-2009 v 22:21 PM

Old Post 05-09-2009 v 15:12 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

35 dní OB3 12/12 Příspěvek č. 20






Tak tady zatím nejnašlápější Budi kvetoucí matky OB s pořadovým číslem 3.
Stala se nám věc pěkná i nepěkná a to že se na jedné kytce ( právě OB3 ) objevily asi dva tři kvítky samčí a to hlídám každej den.
Ale je to pro mě asi i dobře že tam budu mít pár semínek. Jestli jsem na kytkách našel tak deset semen dohromady tak je to moc.
Sice nevim jestli budou co k čemu, když jsou z trochu zhermený matky, ale zkusím je příští rok třebas na ven a uvidíme, třebas se zadaří, třebas to budou taky taký herma.

Mě napadlo, jak vlastně dělají semena v seedbankách, neni to takhle právě, že se nechá samičí kytka zhermit a sama se opilí k zachování rodu genetiky ? Nebo tak nějak? Ale zase sem četl že 75 % semen ze zhermených kytek je ve finále taky zhermených. Tak v tom mám krapet guláš. Uděláme pokusy a uvidíme, jak to teda je .

Pár fotek OB3 a zasejc sem si zkúšil s některýma pohrát, sice nic moc kvalitně to nevypadá ale mě se to líbí hehe tak příště

NAZDÁREK

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 07-09-2009 v 10:04 AM

Old Post 07-09-2009 v 09:46 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 21




tak jsem to 63 den seknul, a řeknu Vám že natěšenej sem moc nebyl. Proplach je samozřejmostí +- tejden dva...

Nepodařilo se mi dostat vlhkost v květu přes noc pod 70 % což mi přijde dost na prd, šišule už moc nenaboptnali, ani se moc neosypali. A tak na příště musím vymyslet nějakej srážeč, třebas ted koumu co vlastně umí siligel. Je to prý good na sušení, tak kdybych to nějakym způsobem dal na přítah ....no uvidíme, vodní sklo máme doma a tak si to můžem vyrobit.. ( někde to tu na G dokonce i je ).

Vždycky mi spadne hřebínek v pozdějších fázích květu. Ze začátku mi to příjde vždycky pěkný, řikám si paráda, to se budu mít a na konec to vždycky skončí tragicky.
Sušil jsem tři dni kořenem vzhůru, pak ošmykal přebytečný listí, a nechal dosušit volně ložený v temnu. A je dosušeno. Půjde se ochutnávat.


Abych to nezdržoval, tak z 5 kytek na růstu pod 250 W a na květu 400 W nám sušiny zbylo a teď se držte cca
150 g 150 g . Nic moc na 400W co? Ještě jednu věc jsem zjistil, a taky bych to připsal chabý sklizni a to lampa 400 W, má nejspíš už svý hodiny odsvícený, a myslím kdybych tam nechal 250 W i na květ, tak bych na tom minimálně byl aspoň stejně, za míň nákladů.



tak ahój

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 24-10-2009 v 23:40 PM

Old Post 11-10-2009 v 10:09 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8277450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív