Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Sevenuv tabáček- virg-selskej 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
harfa
Nový Člen

Karma uživatele harfa - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 113

jalala mne chce o všecho připravit je to filka moris

Old Post 22-08-2009 v 21:18 PM
harfa je offline   Profil uživatele harfa   Find more posts by harfa   Foto galerie člena harfa   Click here to Send harfa a Private Message   Add harfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harfa
Nový Člen

Karma uživatele harfa - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 114

jj tak to vymnenime

"myslel jsem Philip Moris co my prodava startky " :-)

Old Post 23-08-2009 v 10:03 AM
harfa je offline   Profil uživatele harfa   Find more posts by harfa   Foto galerie člena harfa   Click here to Send harfa a Private Message   Add harfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avokádo
Nový Člen

Karma uživatele Avokádo - 7% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 115

cau lidi hele nevíte kdy bych pak schrastil semínka nebo nejakej řízek?

Old Post 23-08-2009 v 10:07 AM
Avokádo je offline   Profil uživatele Avokádo   Find more posts by Avokádo   Foto galerie člena Avokádo   Click here to Send Avokádo a Private Message   Add Avokádo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Avokádo
cau lidi hele nevíte kdy bych pak schrastil semínka nebo nejakej řízek?

¨
Kolik jich chces? Z selskyho mam semen 90g coz je nejakejch 1M semen...virzinak budou semena tak z mesic

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 23-08-2009 v 14:36 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harfa
Nový Člen

Karma uživatele harfa - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 117

tady jsem nasel neco k tabaku



http://www.pestovanitabaku.szm.com/druhy.html

Old Post 24-08-2009 v 20:07 PM
harfa je offline   Profil uživatele harfa   Find more posts by harfa   Foto galerie člena harfa   Click here to Send harfa a Private Message   Add harfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harfa
Nový Člen

Karma uživatele harfa - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 118

jalala chces rozjet byznys jo no není to spatnej napad, ja jsi pristi rok na zahrade urcite udelam poradnej zahon ,jestli zas nebudu z hulení moc línej :-)

Old Post 24-08-2009 v 20:36 PM
harfa je offline   Profil uživatele harfa   Find more posts by harfa   Foto galerie člena harfa   Click here to Send harfa a Private Message   Add harfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od jalala1
já jich taky budu mít moc, ale chtěl jsem z místnim rolnictvem zkusit zasadit plantáž, legální.

To je zatim ale jen plán. Ještě zjistit zda to vůbec jde, jak je to z daněma, dotacema, výkupem.

Jo holt je globální oteplování, za chvíli budem pěstovat místo řepy třtinu


Legalni plantaz v CR ? U nas pokud je mi znamo to v ramci podnikani asi neprojde..dotace to uz vubec zapomen..co vim to fungovalo na slovensku,ale vykupni ceny poslali tak dolu,ze se to nevyplati a slovenskej stat ty dotace v ramci boje s kouremim zarazil..jo jsme v EU tady muzes pestovat tak obili na biolih a ne nejakej tabak

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 29-08-2009 v 12:26 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 120

Jen pro info po dalsim krupobiti tabacky povyrostli a probehla uz 4ta sklizen lupeni. Zajimavej poznatek..z venku je to listi mensi a kvalitni..z indooru je po ususeni temer prdlas bo to seschne desne tenky..je to tak na vnejsi obal doutnicku

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 29-08-2009 v 12:31 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od jalala1
když to neprojde na komerční využití, tak bude mít vesnice co kouřit po celý rok zadarmo a politici utřou kapsu( samozřejmě svojí):-))))))))))

Jo a taky jsem někde slyšel, že EU dává víc peněz do dotací na pěstování tabáku, než do boje proti kouření. V EU se tabák, co já vím, pěstuje v Itálii a v Řecku, tak proč by nemohl tady?


Proč tady ? jsme v CR 2009 coz je statecek plny omezeni,zakazu a byrokracie ,kde chran te buch se snazit na necem vydelat nebo usetrit..je blba doba s blbou naladou.bud rad,za to,ze si muzes vypestovat neco malo pro sebe

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 01-09-2009 v 19:01 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 122

Probehli dalsi smoke testy: Fermentovat jsem zavrhnul bo po prvnich testech se ukazalo,ze chut i sila je pro kuraka idealni, listi se dosusuje a pomalu chytilo tmave-hnedou barvu a rekl bych to ziskalo i lepsi chutovy vlastnosti.Co mi teda chutna nejvic je smes virzinaku a selskyho ,kterej uz taky chytil pekne hnedou barvu.
Jinak sem udelal vysev selskyho na zimni indoor tak jsem zvedavej co z toho doma vyroste. Virzinak sel doma brutalne az ke stropu a stale kvete :-)

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Naposledy upravil seven40 03-09-2009 v 17:51 PM

Old Post 03-09-2009 v 17:39 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 123

Po dlouhe odmlce jsem tu zpet. Indoor se zadaril jen je to o necem jinym.Narostlo to neskutecne veliky proti venku,listi po ususeni ma barvu lehce do zrzava.Co se tyce obsahu nikotinu a chuti tak je to jemny,neskrabe to a min to smrdi doutnikem(bez fermenrace).Jde to i zvykat,ale pozor na silu.Pro srovnani 3x4 cm kousek listu je silnejsi nez niccorete zvykacka.Kamos nekurak po takovym kousku nadherne zezelenal a rozdejchaval to pul hodiny ..ty pocity mravenceni na temeni hlavy jsou stejny jako u niccoretky,ale nesmi se to prehnat.
Zkusil jsem to nalozit do cukru a je to mazec. Jinak mam ranec semen a zjara chystam sazenice tak pokud bude zajem piste na seven@fcwan.cz nebo icq 297530934 (sazenice nutno objednat predem)

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 07-01-2010 v 18:36 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 124

pre seven40: nazdarek, zajimalo by mne či po fermentaci ješte nejak tabak zjemnuješ

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 10-03-2010 v 18:13 PM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 125

Letos si jedu svuj tabak, tak me napada, jestli mi nekdo poradi ohledne fermetace..?? Diky autobuz

Old Post 10-04-2010 v 23:06 PM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 126

Kurva tak nam ta posrana vlada ty cigara bude zdrazovat dokud bud neprstanem kourit nebo dokud se nerozjede kolchozniceni..schanim na pristi rok zahradku do pronajmu na ustecku

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 27-07-2011 v 23:17 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0130050 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív