Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » máte někdo zkušenost s growelectric.cz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
exup
Stálý Člen

Karma uživatele exup - 90% PěstitelskáKarma uživatele exup - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Dotaz máte někdo zkušenost s growelectric.cz? Příspěvek č. 1

Chci si objednat hnojiva na sezonu 2009 a chci se zeptat jestli má někdo skušenosti s growshopem-www.growelectric.cz
Nikdy sem přes net nic nekupoval a chci vědět kdy by mi to a v jakém stavu přišlo.

Dík za odpověď

peace exup:-)

Old Post 02-03-2009 v 17:33 PM
exup je offline   Profil uživatele exup   Find more posts by exup   Foto galerie člena exup   Click here to Send exup a Private Message   Add exup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele exup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 2

čauves, zrovna tenhle eshop jsem nezkoušel ale už se mi stalo že příšly hnojiva ze kterých bylo viditelně ulito

Old Post 02-03-2009 v 17:44 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BadBayer
Nový Člen

Karma uživatele BadBayer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Zdravim,já mam zkušenosti celkem dobré,dnes mi přišla od nich zásilka a všechno v naprostém pořádku.

Old Post 02-03-2009 v 19:36 PM
BadBayer je offline   Profil uživatele BadBayer   Find more posts by BadBayer   Foto galerie člena BadBayer   Click here to Send BadBayer a Private Message   Add BadBayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ječmínek
Nový Člen

Karma uživatele ječmínek - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4

Zdar,já tam byl zatím jen jednou osobně(mám to kousek) a hnojky v poho,navíc docela dobrej pokec-vždycky je dobrý dozvědět se něco nového..

Ječmínek

Old Post 04-03-2009 v 21:43 PM
ječmínek je offline   Profil uživatele ječmínek   Find more posts by ječmínek   Foto galerie člena ječmínek   Click here to Send ječmínek a Private Message   Add ječmínek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userr
Stálý Člen

Karma uživatele userr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

Ja si tam obiednavam kazdy rok cez internet a mozem doporucit velka ochota Davam velmi pozitivny pristup z growelectric.cz

USERR





RISPETA LA SUA VITA = VAZ SI SVOJ ZIVOT

Old Post 14-03-2009 v 10:34 AM
userr je offline   Profil uživatele userr   Find more posts by userr   Foto galerie člena userr   Click here to Send userr a Private Message   Add userr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele userr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

Taky se pripojuju k chvale,kupoval sem unich par veci do 1000kc a prisli mi k tomu este hnojky jako darek,takze docela snazivej obchudek aspon podle me....

Old Post 17-03-2009 v 13:54 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 7

Já sem tam kupoval úsporku a vpohodě...a jak řikaj ostatní ještě sem dostal dáreček

Old Post 17-03-2009 v 15:09 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exup
Stálý Člen

Karma uživatele exup - 90% PěstitelskáKarma uživatele exup - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 8

mě odtamtud přišlo vše ok ale nic sem nedostalčekal sem aspoň dávkování hnojiv...

Old Post 17-03-2009 v 19:00 PM
exup je offline   Profil uživatele exup   Find more posts by exup   Foto galerie člena exup   Click here to Send exup a Private Message   Add exup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele exup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sedlak
Stálý Člen

Karma uživatele sedlak - 0% PěstitelskáKarma uživatele sedlak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

byd tebou tak si zajedu do growshopu osobne mas jistotu ze te neoskubou ja to tak delam vzdy o vse je ok .na netu je to neco drazsi

Old Post 22-03-2009 v 09:02 AM
sedlak je offline   Profil uživatele sedlak   Find more posts by sedlak   Foto galerie člena sedlak   Click here to Send sedlak a Private Message   Add sedlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 10

Ja myslím že je to vybornej obchod už jenom ten výběr hnojiv je výbornej ... :-)

Old Post 05-04-2009 v 09:00 AM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ječmínek
Nový Člen

Karma uživatele ječmínek - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

jj navíc jsem dělal menší test v nabídce a dostupnosti hranatých květináčů 11L,tenhle shop je má nejlevnější i mezi standartními zahradnictvími..:-)

Ječmínek

Old Post 05-04-2009 v 13:34 PM
ječmínek je offline   Profil uživatele ječmínek   Find more posts by ječmínek   Foto galerie člena ječmínek   Click here to Send ječmínek a Private Message   Add ječmínek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grissom
Stálý Člen

Karma uživatele Grissom - 31% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

taky musím pochválit , teda až na jednu věc měl jsem velkou objednávku a vní malou faju , doma rozbalím a co se nestane???? je tam jiná ve stejné hodnotě , co už ,,, mě to je jedno , ale mohly napsat ,,,, nebo se sekly , to se stane každýmu

Ale spokojenost , sobota objednávka , v úterý to bylo doma

Grissom CSI:WEED
Příroda chce svý, tak jí to dejme...

Old Post 06-07-2009 v 18:20 PM
Grissom je offline   Profil uživatele Grissom   Find more posts by Grissom   Foto galerie člena Grissom   Click here to Send Grissom a Private Message   Add Grissom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzabuko
Nový Člen

Karma uživatele dzabuko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 13

čau growelektric..mužu doporučit objednával jsem tam první věci na grow maximální spokojenost..všechno caajk!

Old Post 09-08-2009 v 09:49 AM
dzabuko je offline   Profil uživatele dzabuko   Find more posts by dzabuko   Foto galerie člena dzabuko   Click here to Send dzabuko a Private Message   Add dzabuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
band
Nový Člen

Karma uživatele band - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 14

já sem zatím objednával všechno tam a sem spokojenej akorat sem tam neco nemaj tak ti zavolaj jestli to můžou vyměnit ale jinak je to v cajku...

Old Post 09-08-2009 v 10:08 AM
band je offline   Profil uživatele band   Find more posts by band   Foto galerie člena band   Click here to Send band a Private Message   Add band to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzabuko
Nový Člen

Karma uživatele dzabuko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

mě vyšel max vstříc i o víkendu v neděli..ale to bylo na začátku když vznikal a začínal ale i tak dávám jedničku

Old Post 09-08-2009 v 10:43 AM
dzabuko je offline   Profil uživatele dzabuko   Find more posts by dzabuko   Foto galerie člena dzabuko   Click here to Send dzabuko a Private Message   Add dzabuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 16

Sice jsem v tom e-shopu ještě nic nekupoval ale hledal jsem si ceny a growelektric.cz je asi jeden z těch nejlevnějších

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 12-08-2009 v 18:15 PM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2003 - Má někdo zkušenost s Agro výbojkou??????? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7127190 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív