Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DarkRoom 400w aneb poprvé zahradníkem xD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

DarkRoom 400w aneb poprvé zahradníkem xD Příspěvek č. 1






Zdrawim wespolek
Jsem tu úplně nový a rád bych se Vám pochlubil svým výtvorem

Dlouho jsem přemýšlel o nastavení celého indooru a po dlouhých hodinách čtení na G jsem se rozhodl pro takovéto složení:

DarkRoom 1x1x2m
400w Osram Plantastar + přeřadník 400w ELT
Waveflector XL s objímkou (stínidlo CZ výroby - slušná cena)
ventilátor TT125 330-370m3/hod
pachový filtr NL 300m3/hod
sonoflex 125mm 4m odtah ventilace
Fogstar 100 zlhčování (trochu problém, popíšu později)

hlína - BioBizz Light Mix
hnojky - BioBizz Bio Grow, BioBizz Bio Bloom, BioBizz Topmax, BioBizz Fishmix.... zapoměl jsem koupit BioBizz Root Juice..

květináče - 15x15x20 (3,5l)

1foto: skříň a kobereč, kde se modlím )
2foto: místo digestoře je odtah od skříně, není to skvělý? ))
3foto: pácháč+ventilátor+trubice
4foto: 2x ofuk a uprostřed je....
5foto: ..Avair... nový zvlhčovač místo Fogstaru

Fogstar mi nějak nesedl, protože bylo všude více vody než páry.. moc bordel z toho, možná se projevila má neschopnost ale.. Avair je naprosto úžasnej ) teda až na cenu dva a půl ))

Co se týče teplot a vlhkosti...

teplota den je v průměru 24-28°C
teplota noc je v průměru 16-19°C

vlhkost den je v průměru okolo 60%
vlhkost noc je v průměru okolo 80-90%

a jedu 18/6

za případné dotazy, názory, připomínky nevo rady budu moc vděčný!
jak jsem napsal výše, tak je to mé poprvé )))

Naposledy upravil Scain 10-10-2009 v 09:04 AM

Old Post 10-10-2009 v 08:45 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2



Složení ve skříni jsem nechal až na další odstavec..

8x White Widow
4x White Russian
6x Speed Queen
2x Chronic

Mám je ve skříni 3.den... fota jsou ze včera...
Bohužel se mi podařila skvělá věc... než jsem si je stačil popsat, tak jsem je promíchal a vůbec netuším co je co (((

Old Post 10-10-2009 v 08:57 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3



Tyto dvě mi dělají starosti... ( je to normální, aby vypadali takto? je mi jasné, že se musí asi trochu aklimatizovat, ale raději se zeptám zatím žádně zkušenosti :/ A ještě jeden dotaz, jde z fotek poznat co je co?

Old Post 10-10-2009 v 09:01 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od AEROMAN
maj malou vlhkost krop to vodou nebo to necim prikrej treba urizlou petkou urcite se srovnaj lampu mej tak metr od nich at je nespalis na genetiku se zeptej matkare az to pokvete


ok moc děkuji už jsou pojd petkou a lampa metřík

Old Post 10-10-2009 v 11:23 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

Zkus prstem , jestli mají vlhkou půdu, ale pozor na bažinu a zalévej jen podle potřeby, aby byla hlína vlhká a ne mokrá. Dobré je příkrývání sáčkem.

Old Post 10-10-2009 v 12:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Zkus prstem , jestli mají vlhkou půdu, ale pozor na bažinu a zalévej jen podle potřeby, aby byla hlína vlhká a ne mokrá. Dobré je příkrývání sáčkem.


to už jsem se dočetl a snažím se zalévání je pro mě velkou neznámou, těžko se odhaduje kolik a jak často ) ale když o tom přemýšlím, tak je velkou neznámou vše prozatím ale to se snad podá ) v pondělí chci ještě koupit BioBizz Root Juice a začít ho ordinovat

samozřejmě hnojit ještě dneska nehodlám, jsou teprve třetím dnem ve skříni, ale koukal jsem se na dávkování hnojek a nějak mi není jasné toto: když píšou například 2-5ml na 1 litr.. tak to znamená, že pokud do kýblu dám pět litrů vody, tak platí 10-25ml na 1 litr?
a pokud budu používat během růstu 2 až 3 druhy hnojek, tak můžu dát do toho kýblu všechny najednou a smíchat to? ) předem děkuji za radu

Old Post 10-10-2009 v 12:42 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 7

Hnojení nech na dobu, až to bude v pořádném růstu, nejdřív za 2 týdny. Používej pokud možno řadu od jednoho výrobce a nedávej dvě růstové hnojiva naráz. Samozřejmě použij jen růstové hnojivo, na Bloom zatím zapomeň.

Old Post 10-10-2009 v 12:55 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 8

Ahoj, my to s brachou delame tak, ze vemem kbelik s 10 litrama upraveny vody ... pokazde michame jen 2 max 3 tipy hnojek na 10 litru jednou za 2-3 dny, podle vahy kvetniku. A to tak ze predepsanou hodnotu napr bio-grow [podle biobizz kalendare v prvnim tydnu kvetu, 1ml/l, 10ml/10 l. Dame pouze 5ml [5 litru, polovina deseti] a do zbyle poloviny dame podle predepsaneho bloomu v kalendari prvniho tydne kvetu o5 1ml/l tzn 5.

EDIT: Ty ze mas kyticky v prvnim tydnu, by jsi mel davat pouze root juice ktery nemas . Tak pockej do pondeli a dej jim prvni dve zalivky tim rootem [nezapomen nechat kvetinace proschnout aspon napul at to neprelejes ze zacatku jako my] a pak jim zacni davat grow. My jsme to udelali presne takhle jak tady pisu a nic jsme tim nezkazily.
Doufam ze si pochopil co jsem napsal vim je to trochu chaos pro zprehledneni ti tu dam odkaz na ten kalendar. At to roste, budem sledovat :]
http://www.u-grow.com/support/biobizz-growschedule.pdf

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Naposledy upravil kokodc 10-10-2009 v 13:12 PM

Old Post 10-10-2009 v 12:59 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kokodc
Ahoj, my to s brachou delame tak, ze vemem kbelik s 10 litrama upraveny vody ... pokazde michame jen 2 max 3 tipy hnojek na 10 litru jednou za 2-3 dny, podle vahy kvetniku. A to tak ze predepsanou hodnotu napr bio-grow [podle biobizz kalendare v prvnim tydnu kvetu, 1ml/l, 10ml/10 l. Dame pouze 5ml [5 litru, polovina deseti] a do zbyle poloviny dame podle predepsaneho bloomu v kalendari prvniho tydne kvetu o5 1ml/l tzn 5. Doufam ze si pochopil co jsem napsal vim je to trochu chaos pro zprehledneni ti tu dam odkaz na ten kalendar. At to roste :]
http://www.u-grow.com/support/biobizz-growschedule.pdf



super moc děkuji

Old Post 10-10-2009 v 13:05 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Hnojení nech na dobu, až to bude v pořádném růstu, nejdřív za 2 týdny. Používej pokud možno řadu od jednoho výrobce a nedávej dvě růstové hnojiva naráz. Samozřejmě použij jen růstové hnojivo, na Bloom zatím zapomeň.



ok jj, nakoupil jsem vše od BioBizz Děkuji

Old Post 10-10-2009 v 13:07 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11

teď mě tak napadlo ) když mám pácháč 300m3/hod a ventilátor mám 330-350m3/hod a mám ho momentálně zaplý na 350m3/hod... tak by asi stačilo mít ho na tu nižší hranici, že?
hlavně bych tím zase snížil trochu hluk )) nějak se nedá vedle toho spát ) ale to si snad zvyknu )

Old Post 10-10-2009 v 13:10 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 12

Ttak to je narez, jedeme skoro stejne podminky ty mas 1m2 ja mam 0.8 m2, ty mas 400w ja mam 400w a k tomu to mas v pokoji co spis, husty.

k te ventilaci jetli tam budes mit pri snizeni vykonu do 29 stupnu si myslim ze neni co resit, a pohodlne se vyspis :]

K+

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 10-10-2009 v 13:17 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od kokodc
Ttak to je narez, jedeme skoro stejne podminky ty mas 1m2 ja mam 0.8 m2, ty mas 400w ja mam 400w a k tomu to mas v pokoji co spis, husty.

k te ventilaci jetli tam budes mit pri snizeni vykonu do 29 stupnu si myslim ze neni co resit, a pohodlne se vyspis :]

K+



od rána co se pustila lampa tam mám 24-25 stupňů
nejvíc mě těší vlhkost, ta zvlhčovačka se pěkně rozjela )) 75-85% )

všem děkuji za Káčka

Old Post 10-10-2009 v 13:22 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

update

den teplota 22,4°C a 95% vlhkost mi to pise...

neni ta vlhkost moc? jsem snizil rychlost na ofuk a zvedla se mi o 10%

Old Post 10-10-2009 v 15:49 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od snowflake
vlhkost - v rustu cim vyssi tim lepsi, pachac zatim sundej (nemel by byt pouzivany pri takove vlhkosti). taky sleduj rapiky listu, kdyz se zacnou zbarvovat do fialova je cas na prihnojeni. Mej se


ok dekuji ted jen resim, ze asi bude lepsi snizit vlhkost nez sundat pachac.. byl to boj ho nasadit na ventilator )

Old Post 10-10-2009 v 17:02 PM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 16

tak jsem dal na rady a od včera mám ty dvě smutné holky pod petkou a ta jedna už vypadá mnohem lépe zítra dohodím nějaké foto a taky jim už hodím Root Juice

Old Post 11-10-2009 v 11:48 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1509770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív