Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prosim o pomoc...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Zdraví Prosim o pomoc... Příspěvek č. 1


Zdravim.Kamarad si chtel dat pauyicku s pestenim a nabidl mi jestli si nechci vyzkouset si sam vyspestovat nejakou tu kyticku...tak si tak svitim a najednou se na listech objevila takova neprijemna vec a nevim co to je sam moc zkusenosti nemam a proto se obracim o pomoc.Prosim pomozte.nerad bych o holciny prisel

Old Post 15-02-2009 v 18:14 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Celkem casto na ne splicham pythamin,ale nemyslim si ze by mel byt tohle a ani ze by to mohlo byt od svetla...pripadne sem hodim foto kompletu....

Old Post 15-02-2009 v 18:34 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Cau, tak predne poradne prohledni, jestli tam nemas nejaky hmyz, ale me to prijde, ze je to spalene od svetla, jak pises, kapka funguje jako lupa a vypaly do listu dirku, porid si nejaky rozprasovac, nebo krop po zhasnuti lampy, taky sem se toho bal, ale jde jen o velikost kapek, silu ventilace a teplotu, kdyz poridis rozprasovac co bude delat jemny aerosol, tak by nemel byt problem strikat i za svetla.

Old Post 15-02-2009 v 18:52 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

no prave rozprasovac pozivam a kyti splicham az jsou da se rict mokre....mam tam zatim jen ctyrkilo a vzdalenost je cca 40CM od holek....teplota 23-25.Je pravda ze je to jen na vrchnich listech...zkusim vyradit splichani za svetla a uvidime...snad to neporoste...jinak dik za radu

Old Post 15-02-2009 v 19:07 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rattle-snake
Nový Člen

Karma uživatele rattle-snake - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Já bych se přikláněl spíš k tomu hmyzu,jelikož sem asi před 3 lety měl to samý na kytkách venku...Naštěstí to ve finále nemělo na sklizeň vliv,zůstalo to jen na listech,dál se to nešířilo a kytky tim nijak viditelně netrpěly

Old Post 15-02-2009 v 19:24 PM
rattle-snake je offline   Profil uživatele rattle-snake   Find more posts by rattle-snake   Foto galerie člena rattle-snake   Click here to Send rattle-snake a Private Message   Add rattle-snake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

Koukam na to jak blazen a nic nevidim ale je to spise jak spalenina.jak uz jsem psal zkusim to nekropit pri sviceni...jinak takhle ty oblukdy bydli za 2-3 dny prejdu na sestikilo a pridam 2 vetraky...snad to bude dobre jestli mate nejake napady tak pls radte jsem zatim novackem

Old Post 15-02-2009 v 19:46 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7


Koukam na to jak blazen a nic nevidim ale je to spise jak spalenina.jak uz jsem psal zkusim to nekropit pri sviceni...jinak takhle ty oblukdy bydli za 2-3 dny prejdu na sestikilo a pridam 2 vetraky...snad to bude dobre jestli mate nejake napady tak pls radte jsem zatim novackem

Old Post 15-02-2009 v 19:56 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirrr
Nový Člen

Karma uživatele jirrr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Taky bych se přikláněl k tomu hmyzu.Spálené to nevypadá to by bylo od okraje ke středu a kapky dělají kruhové hnědé fleky bez dírek.Vyzkoušel bych lepivé pásky a uvidíš co se chytne.Jinak to šestikilo bych ti nedoporučoval na tak malej prostor když to nenecháš přerůst ti vpoho stačí čtyři kila a ještě ušetříš.
Teplota,vlhkost atd. by se hodila.

Old Post 15-02-2009 v 20:36 PM
jirrr je offline   Profil uživatele jirrr   Find more posts by jirrr   Foto galerie člena jirrr   Click here to Send jirrr a Private Message   Add jirrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 9

Ahoj.Podívej se zespod listů jestli tam nejsou potvůrky.Pokud né,pravděpodobně to bude postřikem co používáš.Stříkej nějakou dobu před tím než se zapne lampa.
Btw.Obyčejnou odstátou vodou lze postřikovat i za chodu lampy.
Zdar a sílu vašim kytičkám.

Old Post 15-02-2009 v 21:26 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10

No jak uz jsem psal vcera tak jsem tam hmyzaky nenasel.Koukal jsem pod listy,na stonky a do hliny taky a nikde nic.Ani po stenach skrine a v mistickach na vodu se taky nic nechytlo Vysadil jsem kropeni za svetla.Ale na sestikilo bych prejit prave chtel....je tam 12 kyti...teplota je ted 21 stupnu...vlhkost pouze 50%.Uz jsem tam dal i dalsi misku s vodou na vlhkost...pres noc se stav nezhorsil...tak doufam ze to bude uz dobreDik vsem za rady.)

Old Post 16-02-2009 v 11:07 AM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11

zdarec,
příspěvek č. 1 - foto - přeháníš to s phytaminem, na listě je vidět povlak z postřiku..víc jak 1x týdně to nemá moc smysl, já osobně už to nepoužívám vůbec.
místo postřikování si pořiď zvhlčovačku, zas tak velká investice to není - a rozhodně je to velkej rozdíl..
600tam klidně dej - jestli ti bude stačit ventilace.

blade

Old Post 16-02-2009 v 14:51 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miruchch
Nový Člen

Karma uživatele miruchch - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 12

Dik moc konecne poradna odpoved premyslel jsem ze postrikovy roztok namicham jen na polivoc a budu ho pouzivat jen za tmy...Onledne toho sestikila by to prave melo stacit.Ted je tam kolem 20 a odtah mi jede na prvni stupen,takze cca 10 stupnu nahoru by to melo zvladnout a teplota by mela zustat kolem tech 20...

Old Post 16-02-2009 v 16:29 PM
miruchch je offline   Profil uživatele miruchch   Find more posts by miruchch   Foto galerie člena miruchch   Click here to Send miruchch a Private Message   Add miruchch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stiiv187
Nový Člen

Karma uživatele stiiv187 - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 13

ahojte teraz som zacal pestovat indor a kupisl som si lampu 200 W Plug & Grow rast-so zabudovaným predradníkom tato lampa je iba na rast ale mam lampu aj na kvet ale neviem ze kedy ich treba vymenit vie mi niekto pomoct ?

Old Post 26-02-2009 v 18:14 PM
stiiv187 je offline   Profil uživatele stiiv187   Find more posts by stiiv187   Foto galerie člena stiiv187   Click here to Send stiiv187 a Private Message   Add stiiv187 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2015 - Prosba o pomoc :) - 7 odpovědí
04-03-2014 - sadrokartom prosim o pomoc - 16 odpovědí
17-04-2011 - Prosím pomoc - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1183400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív