Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » HYDRO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Hydroponie Příspěvek č. 1

CHCI ZAČÍT CO NEVIDĚT PĚSTOVAT V BUBBLERU,STAČÍ KDYŽ DO VODY DÁM JEN HNOJIVO,KRISTALON A UPRAVÍM PH NA 5,5-6,0 NEBO DO VODY MUSÍM DÁT JEŠTĚ NĚJEKÉ SPECIALNÍ ROZTOKY

Old Post 01-04-2001 v 11:31 AM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Nekřič tolik! Příspěvek č. 2

Ne, přesně tak to stačí.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-04-2001 v 13:08 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Pohodička Příspěvek č. 3

UŽ DRŽÍM HUBU,DÍK...

Old Post 02-04-2001 v 18:15 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rip007
Stálý Člen

Karma uživatele rip007 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 36 

Organika Příspěvek č. 4

Já bych ti radši doporučil místo Krystalonu (???) zajít si do growshopu a nechat si poradit ohledně hnojiv.

Old Post 04-04-2001 v 09:41 AM
rip007 je offline   Profil uživatele rip007   Find more posts by rip007   Foto galerie člena rip007   Click here to Send rip007 a Private Message   Add rip007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

No já tedy nevím, ale třeba Meskalito tady z fóra jede v bubbleru Hydro Kristalon hnědej se žlutým a šlape mu to prý dobře. Takže nevidím důvod, proč utrácet víc peněz.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-04-2001 v 18:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kachnik
Stálý Člen

Karma uživatele kachnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Grah.... Příspěvek č. 6

Nechal sem se unýst bublerem a postavil si to zezačátku (tj první 2 dny ) to šlo dobře ale teď se obě rostlinky zwencli a začalo jim žloutnou druhý patro a tak jako sesychávat.

Co s tim???

ph je cca 6

hnojivo je dle rady z článku wuxal super 3ml na 12l roztoku. a světlo je ze sluníčka na balkoně.

Dík

Já mám koně na balkóně

Instruktazni thread o pohlavi kyticek

Old Post 28-05-2001 v 08:28 AM
kachnik je offline   Profil uživatele kachnik   Find more posts by kachnik   Foto galerie člena kachnik   Click here to Send kachnik a Private Message   Add kachnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Jak jsou ty kytky starý a vysoký?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-05-2001 v 16:27 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kachnik
Stálý Člen

Karma uživatele kachnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 8

starý sou cca 14 dní a vysoký tak zhruba 7cm. byly klíčený v zemi. žloutne to odstředu a listy se scvrkávají. kořeny vesele rostou (teda aspoň u jedný) a kytky pomalinku tvoří další patro. tak je mi to divný. buď ať chcípnou nebo (radši) jim nic neni. Dík

Já mám koně na balkóně

Instruktazni thread o pohlavi kyticek

Old Post 29-05-2001 v 13:40 PM
kachnik je offline   Profil uživatele kachnik   Find more posts by kachnik   Foto galerie člena kachnik   Click here to Send kachnik a Private Message   Add kachnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 9

***Petrus***
Potvrzuji co říkal (psal) Carlos. Hnojivo Kristalon, jež lze koupit na http://www.hydroponieplus.cz je skvělé. Mají tam hnojiva na všechny fáze života kytiček. Koncem tohoto týdne budu sklízet a je škoda, že nemám digitální foťák , ty palice jsou fakt nádherný.
A zkoušel jsem už nějaké paličky , všem moc chutnaly a to jsem to ještě neměl v čisté vodě.

Old Post 30-05-2001 v 15:48 PM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Upozornění Příspěvek č. 10

Jasně mám ho taky. Krystalonek. Je skvělej. Jel jsem to pod 70 a výsledky jsou paradní. Až budu mít chvilku zveřejním i fotky. Mám je z celého průběhu. Jinak to tvoje žloutnutí bych videl na málo vzduchu. Mě se to přesně taky stalo. Neměl jsem zatíženej vzduchovací kamínek u dna a on tudíž plaval. A v ten okamžik se kytce nedostává dostatečné množství kyslíku! Jestli ti listy žloutnout od středu tak je to ono.
Coach

Old Post 31-05-2001 v 09:12 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kachnik
Stálý Člen

Karma uživatele kachnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 11

no vida, šutřík sem tam sice přidělal ale radši to zkouknu. Žloutne to od středu ale už je asi pozdě už to asi nerozchoděj....

Já mám koně na balkóně

Instruktazni thread o pohlavi kyticek

Old Post 31-05-2001 v 13:06 PM
kachnik je offline   Profil uživatele kachnik   Find more posts by kachnik   Foto galerie člena kachnik   Click here to Send kachnik a Private Message   Add kachnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 12

Zkontroluj, jestli ti fakt radne bubla. Pripadne muzes mrknout sem.
http://www.geocities.com/nutrientproblems/

Old Post 31-05-2001 v 13:10 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matin
Nový Člen

Karma uživatele matin - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 14 

Hydroponie Příspěvek č. 13

Měl jsem uplně stejnej problém: kořeny rostou ale listy žloutnou a krouěj se. Já používám hnojivo HYDROPONEX stojí asi 30kč a maj ho v každým lepším zahrádkářství. (třeba na Karláku). Musíš zahnojit víc momentálně hnojím jednou tolik než co píšou v návodu a fakt se to zlepšuje. Taky si dej bacha na teplotu, 35C už kytky nevydržej. Je důležitý mýt měkou vodu, měřič tvrdosti seženeš v akvaristice. Ale jestli seš z Prahy tak tam hned hoď rozpustit celaskon, nebo jiný vitamín C a vono se to zlepší. Neboj se experimentovat a uvidíš že ti to poroste "JAKO Z VODY".

Old Post 01-06-2001 v 00:40 AM
matin je offline   Profil uživatele matin   Find more posts by matin   Foto galerie člena matin   Click here to Send matin a Private Message   Add matin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kachnik
Stálý Člen

Karma uživatele kachnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 14

Bublá to fakt dobře na to sem se koukal. u jedný kytky jsem dal 2x větší koncertaci hnojiva a stejně to nepomohla Růst už se úplně zastavil a kytky už tušim zdechli.... někde byla chyba....
Pokus č. 2
děkuju za rady

Já mám koně na balkóně

Instruktazni thread o pohlavi kyticek

Old Post 01-06-2001 v 08:15 AM
kachnik je offline   Profil uživatele kachnik   Find more posts by kachnik   Foto galerie člena kachnik   Click here to Send kachnik a Private Message   Add kachnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2002 - PH hydro? - 1 odpovědí
24-01-2001 - Hydroponie - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1619370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív