Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kytky zralé na JIPku, help pls , nízké EC ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
poco loco
Nový Člen

Karma uživatele poco loco - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

kytky zralé na JIPku, help pls Příspěvek č. 1



čau, tak jsem byl donucen po více než roce indoor pěstování donucen založit si zde profil, protože teď mám obří problém se kterým si nevím absolutně rady... od asi 3.1. jedu novou mikropěstírnu, na větší teď nemám možnosti, jedná se o box asi 40x60x60 cm, světlo 125W nurturelite modré, odtah PC větrák 12W stejně jako ofuk, na tak malý prostor by mělo stačit. příth pasivní. Substrát kokos:hlína:perlit zhruba 2:3:2. Bohužel celý box nemůžu zatím nafotit, nemám teď foťák takže jenom fota kytek z webky... kytky jsou už asi 6 týdnů staré, měly by to být obří matky, a místo toho tohle dnes jsem je zoufalosti poprvé zahnojil, AH Dutch formula. ovšem bojím se že to nepomůže tak žádám o radu. je mi jasné že je z tech fotek poznat celkem hov*o tak problém popíšu: celá rostlina je velmi malá, stonek fialový, listy odspodu nejprve žloutnou až doběla, od konečků hnědnou a nakonec úplně umírají. tohle jsou 2 nejhorší kytky ale ostatní taky nic moc. odrůdy PPP a Skunk Haze. velice děkuji za jakékoliv nápady

Old Post 19-02-2009 v 14:00 PM
poco loco je offline   Profil uživatele poco loco   Find more posts by poco loco   Foto galerie člena poco loco   Click here to Send poco loco a Private Message   Add poco loco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 2

no tak to už je spíš na ARO ... na 6 tejdnů nic moc ....

chtělo by to by trochu víc rozepsat průběh "nemoci" ... zda se to takhle vleče od začátku, nebo to nějakou dobu jelo a pak se to podělalo????

dál by to chtělo napsat vlhkost a teploty se světlem a bez ...

dál: není hlína jako hlína ... tedy co je to za hlínu??????? Jinak bacha: kokos je bez živin, perlit je bez živin .... takže první potencionální problém by mohl bejt nedostatek živin (pro to je typické nejprve blednutí největších listů do žluta, pak do žlutobíla)

hlídáš pH zálivky (resp kolik je pH vody vytékající z květináče při zálivce) ????? poud ne, tak je možné, že ani ta trocha živin co by tam mohla být nebude pro rostlinu dostupná

co četnost zálivky??? necháváš to dostatečně proschnout??????

co "ventilace" ??? jede non-stop????? O tom, zda je to dostatečně dimenzovaný by se dalo polemizovat ...

jinak ty kytky na obrázku už se podle mě ani nevyplatí zachraňovat - škoda úsilí a energie

první diagnóza je tedy asi nedostatek živin s možnou kombinací špatného pH ...

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 19-02-2009 v 14:22 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 3

vysoké ph? teplota?

Old Post 19-02-2009 v 14:23 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poco loco
Nový Člen

Karma uživatele poco loco - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

dík Neson, trochu jsem to tu procházel a nejvíc bych se přikláněl taky k tomu nedostatku živin. jednak to vzhledově sedí, jednak jak říkáš, ten substrát není nijak bohatý na živiny, jednak jinde problém nevidím. s teplotou to bude na 100% OK, pH nehlídám, nehlídal jsem ho ani do bubbleru a sklidil jsem z něj doslova bestiální rostliny, prostě odstátá voda, to mi stačí. s tou ventilací už si tak jistý nejsem, ale taky si myslim že snad vpoho... vidim to na ty živiny, dnes dostaly běžnou dávku hnojky, zítra jim to asi ještě trochu vosolim:-) co se týče pruběhu nemoci, tak jely asi 14 dní normálně až do této velikosti (ze semínka), od té doby stagnace a umírání... kdybych měl čas nedošlo by to tak daleko, ale byl jsem týden na horách, den doma a zas týden na horách, takže tak no... jinak zachraňovat určitě budu, ostatní kytkos na tom nejsou tak zle tak proč tyhle zabíjet... navíc další sempra rozjíždět nechci, když si nemuzu byt jisty, že se nestane znova to samé. každopádně K+ for you za to že jsi muj prvni radce a snad si to i trefil

Old Post 19-02-2009 v 15:20 PM
poco loco je offline   Profil uživatele poco loco   Find more posts by poco loco   Foto galerie člena poco loco   Click here to Send poco loco a Private Message   Add poco loco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poco loco
Nový Člen

Karma uživatele poco loco - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

no pravda je že v bubbleru vlastne nemá co to pH zmenit, když se tam nalije odstata voda s hnojkou tak je to pH v podstate vzdy dobre... tady to muze ten substrat vykurvit, mozna se po nejakych pH mericich podivam

Old Post 19-02-2009 v 15:23 PM
poco loco je offline   Profil uživatele poco loco   Find more posts by poco loco   Foto galerie člena poco loco   Click here to Send poco loco a Private Message   Add poco loco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 6

vidim to na ziviny,to sedi tak po tech dvou tydnech,bo naka korenova nemoc bo plisen

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 19-02-2009 v 16:37 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 7

hele chlape ted sem resi uplne stejnej problem...kyti po dvou mesicich vypadali jak ty tvoje resil sem to s dost lidma a nikdo na jisto nevedel...nejpravdepodobnejsi asi plisen nebo naky skudci...ale ja bych to videl na plisen...zivinama mi pride ze tohle nebylo,hnojil sem jako dycky plus minus...

Old Post 20-02-2009 v 21:48 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poco loco
Nový Člen

Karma uživatele poco loco - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

jj dík ovšem já to nehnojil, takže ty živiny to být můžou...

Old Post 21-02-2009 v 08:06 AM
poco loco je offline   Profil uživatele poco loco   Find more posts by poco loco   Foto galerie člena poco loco   Click here to Send poco loco a Private Message   Add poco loco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

to jsou fotky nebo dva fleky.??!

Old Post 21-02-2009 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poco loco
Nový Člen

Karma uživatele poco loco - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

SIMOR: něco mezi jinak asi ti je opravdu živinama, kytky už 2 dny po zahnojeni po nekonečné době vytvořily další patro a vypadá zdravě. doufám že bude ten pozitivni vyvoj pokracovat

Old Post 22-02-2009 v 19:39 PM
poco loco je offline   Profil uživatele poco loco   Find more posts by poco loco   Foto galerie člena poco loco   Click here to Send poco loco a Private Message   Add poco loco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
21g
Nový Člen

Karma uživatele 21g - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 11

zdary, preju hodne zdaru at se uzdravej me to delalo to samé taky cca po 2-3 týdnech se zarazili a zacali takhle umírat a bylo to téměř určitě živinama protože kdyz jsem je presadil do novího substrátu tk se vzpamatovali a zacali krásne růst a nakonec sem z nich sklidil víc nez z tech který byli zdraví

Old Post 28-03-2009 v 08:28 AM
21g je offline   Profil uživatele 21g   Find more posts by 21g   Foto galerie člena 21g   Click here to Send 21g a Private Message   Add 21g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 12



Posílam nějaký foto......měl jsem podobnej problém - nehnojil sem.
10 dní sem nevěděl co s tim, ale včas sem ho vyřešil, pohnojil jsem mírně a za dva dny už byly uplně v poho.

H¤O

Old Post 29-03-2009 v 12:37 PM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 13

poco loco jak ti to dopadlo?

H¤O

Old Post 01-04-2009 v 07:22 AM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 14

Ty nemeris PH??? a divis se ze ti to neroste??? :-D
sry to je na k-

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 01-04-2009 v 13:59 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

jaký K-? Proč jako? Já PH taky neměřim a jaký mam pěkný kytky.... :-)

Old Post 02-04-2009 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 16

k tomu ph ted sem cet v soft secrets rozhovor s typem co doporucoval ph vubec neresit...a vypadal ze vi o cem mluvi,prej 20 let praxe..

Old Post 05-04-2009 v 19:53 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9940830 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív