Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » předčasné kvetení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

předčasné kvetení Příspěvek č. 1

Zdravím,

měl jsem krásnou matku White Russian. Byla společně s dalšíma dvěma matkama (Shiva shanti) v jedné matkárně. Světlo 250w sodík perioda prodloužená na 19/5.
Jediná matka bílé rusko začala sama od sebe nakvétat a nešlo to zastavit. Hnojil sem jen na růst,zastřihával sem květy a jak sem již napsal dokonce sem prodloužil periodu,ale stále nic. Jinak taky mě napadlo že ten sodík mohl mít vliv,ale to by zas měl vliv na všechny matky v matkárně. Každopádně zkusím i vyměnit sodík za metlu.
Teď už je ale pozdě,protože vykvetla,ale chtěl bych se tomu vyhnout do budoucna. Pokud máte někdo zkušenosti se stejným problémem,prosím poraďtě. Ale pokud to byla jen nějaká mutace tak stím nenadělá nikdo nic a kytička si prostě poroste ja bude chtít.
Dík za cenné rady

Old Post 15-02-2009 v 11:11 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

mohla zacit kvest z nakyho stresu jako velky vykyvy teplot, spatny ph nebo spatnym hnojenim

FIRST INDOOR 150W

Old Post 15-02-2009 v 12:10 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

spíš geny, autoflowering

kyticky ukazou pohavi i na rustove periode tak po dvou mesicich.. ale vetsinou ne...
a jestli ti kvetla dal na rustovy periode tak asi geny..

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 15-02-2009 v 12:40 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

souhlasím s lukynem,spíš to bude autofloweringem

Old Post 15-02-2009 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 5

Dík za potvrzení mé teorie, tak nějak sem tušil že to nebude moc podmínkama,protože mají holky to co jim prospívá. Nicméně měl sem krátkodobější problem (2 dny) kdy bylo v pěstírně přes noc 6 stupňů,ale to se vyřešilo. Ale je možné pokud bylo rusko trošičku víc náchylnější než shiva,tak to nevydrželo,rozklepalo se a začalo kvést.

Old Post 16-02-2009 v 15:51 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

též by to mohlo být i tím stresem z malé teploty

Old Post 16-02-2009 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Cau plne souhlasim s Lukynem.Moje matky Sensi skunk ,hash plant taky zacaly nakvetat.Chvily mi trvalo co stim ,ale napadlo me to same jako Lukyna.Moje matky mely 14 mesicu a nakvetaly porad ,porad nedalo se to zastavit tak sem zacal otrhavat bile chloupky i ze zarodkem a vse bylo ok.Matka zustala matka ,klony zutaly po matce holky zadnej vliv to nema jen otrhavat bile chloupky a hnojit vice nez mene.Moje matky zacaly nakvetat v 9 tydnu a trvalo to snema 14 mesicu.Ukazovala mi jen, ze je to kus hezke zeny ;-).Taky jsem kolikrat pocital stim ze s klonu mohou byt hermie, blbost pokazde to byly krasne klony holky,Tak zadnej zmatek otrhavat chloupky a hnojit.Me se to stalo kdyz moje matky jely 24 svetlo nonstop.Bez problemu. Tohle neni vymysl ale osobni zkusenost. Peace

Old Post 18-02-2009 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2012 - Špatné kvetení - 14 odpovědí
12-04-2007 - Předčasné zrání ?? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6456830 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív