Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Poradte prosim.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zeffo
Nový Člen

Karma uživatele zeffo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 6 

Poradte prosim. Příspěvek č. 1

Zdravim, dneska jsem objevil cosi jako CFL. Porad jsem hledal neco, abych nemusel shanet modre a cervene spektrum. A kdyz uz jsem tohle objevil, nemuzu prijit na zadnej normalni obchod, kde by to prodavali, muze mi prosim Vas nekdo tady nechat nejakej odkaz?(ne cfl.cz v tom se da tezko vyznat.) Nikde jsem nic nevidel.. Jestli tu uz neco je, tak se omlouvam..

Diky moc..

Popripade. Slo by pouzit jen cervene (popripade fialove) spektrum na obe faze? Nekde jsem cetl, ze i to funguje, ale chtel bych vyjadreni nekoho zkusenejsiho .

Naposledy upravil zeffo 05-02-2009 v 07:38 AM

Old Post 04-02-2009 v 18:24 PM
zeffo je offline   Profil uživatele zeffo   Find more posts by zeffo   Foto galerie člena zeffo   Click here to Send zeffo a Private Message   Add zeffo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 2

Cau, obchodu, co prodavaji CFLeka je spoustu napr: http://www.bioplants.cz/ http://www.growshop.cz/ http://www.growpestitel.cz/ a spousta dalsich.
Pouzij google, tam najdes vsechno. I co se tyce pouziti purple CFL.

Zatim zdar a silu.

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Old Post 05-02-2009 v 20:34 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@wK
Stálý Člen

Karma uživatele H@wK - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 37 

Nápad Příspěvek č. 3

Jo bude ti stacit na rust i na kvet jenom cervene spektrum ,fialovou nekupuj!Bejt tebou bych koupil Nurturelite 220 w red za 1549,-
PEACE

Naposledy upravil H@wK 06-02-2009 v 22:25 PM

Old Post 06-02-2009 v 22:18 PM
H@wK je offline   Profil uživatele H@wK   Find more posts by H@wK   Foto galerie člena H@wK   Click here to Send H@wK a Private Message   Add H@wK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeffo
Nový Člen

Karma uživatele zeffo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 6 

. Příspěvek č. 4

Ok, diky za rady

Old Post 06-02-2009 v 22:56 PM
zeffo je offline   Profil uživatele zeffo   Find more posts by zeffo   Foto galerie člena zeffo   Click here to Send zeffo a Private Message   Add zeffo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2015 - Poraďte lampu prosím :) - 6 odpovědí
15-05-2011 - Poradte mi - 5 odpovědí
03-03-2011 - Pomoc prosim - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0803620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív