Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak velký box?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
milhaus27
Nový Člen

Karma uživatele milhaus27 - 0% PěstitelskáKarma uživatele milhaus27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6 

Jak velký box? Příspěvek č. 1

Nazdar všichni
Pořídil jsem úsporku 200w. Může mi tu někdo poradit, jakou pěstírnu postavit, aby to uživila? Mám na mysli hlavně půdorys.

Pokud to tady někde už je, tak se omlouvám za zasírání fóra a smažte to.
Dík za rady

Old Post 30-01-2009 v 11:55 AM
milhaus27 je offline   Profil uživatele milhaus27   Find more posts by milhaus27   Foto galerie člena milhaus27   Click here to Send milhaus27 a Private Message   Add milhaus27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 2

400W hps je na 1X1 metr

takze todle bych videl tak 70X70 cm
-mozna jeste min 65X65....

DEN/NOC

Old Post 30-01-2009 v 12:01 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krupi33r
Nový Člen

Karma uživatele Krupi33r - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 30-01-2009 v 22:30 PM
Krupi33r je offline   Profil uživatele Krupi33r   Find more posts by Krupi33r   Foto galerie člena Krupi33r   Click here to Send Krupi33r a Private Message   Add Krupi33r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milhaus27
Nový Člen

Karma uživatele milhaus27 - 0% PěstitelskáKarma uživatele milhaus27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 4

Stínidlo? A jaký je na to dobrý stínidlo? Já mám udělaný z roury od světlovodu.
Pro ty kdo neví, je to roura, která vede světlo ze střechy i v řádech metrů třeba do podkrovního bytu. Ve stropě je jakoby otvor s mléčným sklem, v podstatě to vypadá jako zapuštěné světlo a má to osvítit danou místnost. Ta roura je nějaký leštěný plech, ktrý má odrážet 100% světla. Brácha to má a i když v té místnosti není okno, tak je tam světla jako by tam bylo. Ta roura má průměr cca 50 cm, takže pokud udělám box o půdorysu 60x60, bude skoro přes celou jeho šířku.
Co si o tom myslíte?

Old Post 30-01-2009 v 22:45 PM
milhaus27 je offline   Profil uživatele milhaus27   Find more posts by milhaus27   Foto galerie člena milhaus27   Click here to Send milhaus27 a Private Message   Add milhaus27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krupi33r
Nový Člen

Karma uživatele Krupi33r - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 30-01-2009 v 23:07 PM
Krupi33r je offline   Profil uživatele Krupi33r   Find more posts by Krupi33r   Foto galerie člena Krupi33r   Click here to Send Krupi33r a Private Message   Add Krupi33r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milhaus27
Nový Člen

Karma uživatele milhaus27 - 0% PěstitelskáKarma uživatele milhaus27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

Hold jsem trochu zdrženlivější. Ale když nevím, tak se zeptám, když mám co říct řeknu, když někdo požádá pomohu, ale nikam se netlačím.
Každopádně dík všem aktivním přispěvovatelům, jejich postřehy a rady mi byly inspirací zatím ku docela solidním výsledkům. Alespoň podle spolukonzumentů mých výpěsků.
Růstu zdar

Old Post 30-01-2009 v 23:40 PM
milhaus27 je offline   Profil uživatele milhaus27   Find more posts by milhaus27   Foto galerie člena milhaus27   Click here to Send milhaus27 a Private Message   Add milhaus27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

60x70 cm
k tomu si pořiď obyč hoby stínidlo za 300,tu rouru zahoď.

Old Post 31-01-2009 v 06:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8

simor: ta roura ze světlovodu odráží skvěle, ta úsporka rozhodně nic nepřesvítí..
milhaus27: šel bych na to opačně - jestli máš prostor, tak udělej skříň klidně 1*1metr - máš místo na zvlhčovačku, větráky nebo na pozdější upgrejd, až tě přestane ta úsporka bavit..
odraz od stěn zas takovou roli nehraje, naopak vetší prostor bude lepší na ventilaci..a na další kolo si pořid 4kilo

ať se daří!

blade

Old Post 31-01-2009 v 10:55 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milhaus27
Nový Člen

Karma uživatele milhaus27 - 0% PěstitelskáKarma uživatele milhaus27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 9

van blade: Už ji mám hotovou 80*80*120. Udělal jsem ji trochu větší, než mi tu radili, právě kvůli důvodu jaký píšeš. Větší už to stejně nešlo, páč desky jsem měl. Šlo mi spíš o to, aby nebylo potřeba třebas 40*40, nebo tak. Příště zkusím aspon to šestikilo, ale tu udělám dole ve sklepě. Sousedi se o el. podělí rádi, teda pokud se o tom nedozví. Snad to pořádnej pacháč vyřeší.
Pokud jde o tu rouru, tak si myslím, že bude dobrá. Když byla ještě celá a zapálil jsem v ní dortovou svíčku, tak to v ní zářilo jak od žárovky. Házelo to úplně jasný kolo světla na protější zeď a to byla zahnutá o 60 stupňů, takže světlo asi vede, respektive odráží skvěle.
Dík za radu

Old Post 31-01-2009 v 13:42 PM
milhaus27 je offline   Profil uživatele milhaus27   Find more posts by milhaus27   Foto galerie člena milhaus27   Click here to Send milhaus27 a Private Message   Add milhaus27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2011 - Jaky svetlo ? - 5 odpovědí
14-01-2011 - Jaky model do boxu ? - 9 odpovědí
17-07-2014 - 250w jak velký box stačí? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5704270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív