Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » pink kush coco bush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
exe cut
Stálý Člen

Karma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 39  

pink kush coco bush Příspěvek č. 1






Zdravim growaz.
Konečně jsem se dokopal k založení galerky. Cílem je vypěstit kyti bez zbytečných šoků,tzn. minimum štípání, ohejbání, experimentů s EC apod. . Chci aby byly vidět nejen palice,ale i celková struktura odrůdy Pink kush pod 250w.
Setup zůstává stejný (viz. podpis). Bude to moje třetí kolo s osmozou,první a druhý kolo jsem se pral s přerůstáním rostlin, a to byly mostly indiky.Problém byl zřejmě v klesajícím ph zálivky, vlivem nízkého ph rostliny příjímaly více dusíku než je v květu zdrávo. Proto rada pro začínající osmotiky: Pořidte Ph+ a KAŽDÝ DEN kontrolujte ph v nádži s živným roztokem (ideální by byl ph monitor). Tentokrát si dám už bacha a budu důslednější.
Pink kush je spíš sativa,takže očekávám bush. Zatím je ale poslušná a i když je vyšší tak se krásně větví (viz. foto)
Hnojící schéma jsem poskládal z produktů od různých výrobců,poprvé v kokosu zkoušim Canna coco A+B.
hnojex: Canna coco A+B
Atami coco booster
BioNova PK13-14
Atami bloom slimulator coco
Atazym
AH final solution
Phytamin (postřik)

Kyti jsem včera přepnul na 12/12. Docela dlouho kořenily (cca 10 dní),ale potom nasadily nehoráznou stíhací jízdu a po 7 dnech růstu byly připravený na 12/12.

Fotky jsou černobílé, protože jsou focený při sodíku, přijdou mi elegantnější Časem budou samože barevný bez sodíku.

EC 1,35
ph 5,4

...stoned is the way of the walk...

250W coco rohože + drip - Ice,newberry,pot of gold
druhý kolo v kokosu JF,ICE,PM

Old Post 02-03-2009 v 20:18 PM
exe cut je offline   Profil uživatele exe cut   Find more posts by exe cut   Foto galerie člena exe cut   Click here to Send exe cut a Private Message   Add exe cut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exe cut
Stálý Člen

Karma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 39  

8. den 12-12 Příspěvek č. 2






Takže po osmi dnech 12-12 pokračuje masáckej růst. Pomalu jsem od 3.dne květu začal zvedat ph,kažý den cca o desetinku.Jedna kyti trochu přerostla,takže jsem ji musel štípnout a nasadit kolínko(viz.foto).Jdem vidět i parádní větvení,kdy se spodní větve vytahujou vzhůru,takže spokojenost.

Zatím ani náznak nakvétání.Začal jsem ordinovat bcuzz bloomstim.

EC 1,4
ph 6,0

...stoned is the way of the walk...

250W coco rohože + drip - Ice,newberry,pot of gold
druhý kolo v kokosu JF,ICE,PM

Old Post 08-03-2009 v 20:01 PM
exe cut je offline   Profil uživatele exe cut   Find more posts by exe cut   Foto galerie člena exe cut   Click here to Send exe cut a Private Message   Add exe cut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2330490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív