Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Horečka,kašel rýma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 17

cibule s cukrem cesnek a mlike jako vsechny ingrediecne i prez jejich hnusotu v kombinaci dokazu pochopit, az na ten cukr.. jak pusobi rukr na nemoc?

Old Post 06-04-2009 v 20:00 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od MadEGGA)
cibule s cukrem cesnek a mlike jako vsechny ingrediecne i prez jejich hnusotu v kombinaci dokazu pochopit, az na ten cukr.. jak pusobi rukr na nemoc?




ZEPTEJ SE MAMINKY CHLAPE :p ČKU NEBO BABICKY. CIBULE MED CESNEK CUKR ATD ATD KOMBINACI JE HAFO HAFO

Old Post 06-04-2009 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

madegga: když už nic jinýho, cukr ti dodává energii, kterou tvoje tělo vydává na boj s nemocí. Jo kdybys to doháněl do krajnosti, slydil bys hroznovým cukrem, tedy monosacharidem, který je pro naše tělo ideální zdroj energie.

Old Post 07-04-2009 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 20

ja vim, ze je to dobry.. kren je treba dobrej na protahnuti dychacich cesat. akorad jsem teda vzdy pouzival jen med.. cukr ee.. on ten med aji zmirnuje bolesti v krku.. teda na par polknuti jen.. ale preci. mno a u cukru jsem nevedel, pac stim nemam zadny zkusenosti

inac cibule pro vitamin C, mliko tez proti bolesti v krku, med pro vitaminy a mineralni latky a cesnek jako vypalovac nedobrot.. a asi teda tez vitamin C

Old Post 07-04-2009 v 20:49 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastiquez_
Stálý Člen

Karma uživatele Rastiquez_ - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rastiquez_ - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 21

Nedávno jsem byl taky nemocnej a měl jsem to stejné kašel rýma....po pěkném záhulu kašel a rýma povolila ale jak odešel stav tak se mi horečka o dost zvýšila a rýma byla větší v jednum kuse mi teklo z nosu.
Nevím možná mi ganja snížila imunitu nebo něco takového a byl jsem zase víc nemocnej . Pak jsem už pálil radši až po nemoci .....takže stím nemám moc dobré zkušenosti ale tak co už no.

Old Post 08-04-2009 v 07:00 AM
Rastiquez_ je offline   Profil uživatele Rastiquez_   Find more posts by Rastiquez_   Foto galerie člena Rastiquez_   Click here to Send Rastiquez_ a Private Message   Add Rastiquez_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3820870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív