Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravim grower komunitu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Zdravim grower komunitu Příspěvek č. 1

Ahoj jsem tady novej, ikdyž Grower sleduju už nějakej ten rok.
Pěstování týhle nádherný rostlinky se věnuju 6 let outdoor, indoor plánuju na letošek poprvé jen co si dodělam byt, jinak loni jsem pětoval New Purple Power ( nirvana ), skunk no1 (seedsman), a Highway Delight (quality seeds) jako bonus byl Thai haze-skunk 1 bohužel dozrála jen HWD zbytek nezačal ani nakvítat jakmile si u sebe dořešim net přihodim nějaké foto zatim pěstu zdar

Old Post 22-01-2009 v 10:47 AM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

cus vitej zde a at se ti dari..uz mas predstavu o sve skrince??

Old Post 22-01-2009 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

už mam koupenou 400w osram plantastar, stínidlo a předřadník, takže osvětlení by bylo jinak si plánuju postavit vlastní box(jsem truhlář tak by neměl bejt problém), už se nemůžu dočkat, ale zatim se mi po bytě pohybuje dost lidí(přestavba) tak doufam že do dvou měsíců bude hotovo a já konešně začnu

Old Post 23-01-2009 v 11:13 AM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4


Ta truhlářská praxe je supr(matroš,vercajk,atd...)taky jsem o tom přemejšlel ale přemohl mě strach z vlhka=plísně a jinej morybundus!!! Nakonec jsem to udělal ze zelenýho sádroše a pozink profilů.Šlo to rychle,moc to nestálo a zatim to vypadá dobře.Zvenku jsem to obložil polystirenem a zevnitř fólií(samá syntetika)Přihodil jsem fotky tak tě to třeba inspiruje.

Naposledy upravil lagarto 16-02-2009 v 18:44 PM

Old Post 23-01-2009 v 21:39 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-10-2017 - zdravim growery - 1 odpovědí
14-06-2017 - zdravím celou komunitu :) - 0 odpovědí
03-12-2016 - Zdravím groweri - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0947610 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív