Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Obecné Příspěvek č. 1

Zaujíma ma ako Vás zmenila tráva. Mne osobne dosť zmenila vnímanie okolia. Som proste podstatne tolerantnejší a ďaleko viac viem ľudí pochopiť, počúvať a úplne sa na všetko ináč pozerám a niekedy sa aš čudujem ako som mohol žiť v takej dobe temna a čo som to mal za názory.Kedy si som bol nervák ktorý sa stresoval kokot.... no a teraz ma hádam nič nevytočí. No a čo mi vzala? Strašne som spohodlnel a hlavne zlenivel a často krát som apatycký k spúste aj dôležitých vecí.

Old Post 04-06-2002 v 23:32 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

no comment Příspěvek č. 2

dala/vzala mi presne to co napsal Sancho nemam k tomu co dodat

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 05-06-2002 v 08:55 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 3

Sancho, nekonecna pravda tebou napisana.... K+

Smutne ale je, ze ti, ktori nechcu pochopit nepochopia a zostanu veznami svojej dogmy aj nadalej A nieco sa im snazit vysvetlit = bezat proti muru, skoda

http://www.irontown.host.sk

Old Post 05-06-2002 v 10:36 AM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 4

TO : MrVoslik

To je možný že to potom budeš kouřit jak cíga ale to se potom připravíš o ty super pocity............ a taky pokud nepěstíš jak o závod tak to taky dost dobře nejde

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 06-06-2002 v 20:21 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Obecné Příspěvek č. 5

Mne ganja ukazala aj nieco uplne nove, nieco o com som sice volakedy matne tusil, ale az potom som sa na to dokazal zamerat ostrejsie. Co to presne je, nejde slovami opisat, ale citlivy hulic vie o co ide. Je to smer cesty, bez ktoreho je clovek strateny. Preto si vazim tuto zazracnu rastlinku a nedovolim, aby mi niekto, kto nerespektuje moju cestu zakazoval jej pestovanie.

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-06-2002 v 20:58 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hackmatt
Nový Člen

Karma uživatele hackmatt - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Pohodička Ganja Příspěvek č. 6

sawez!
mne dala ganja velmi vela, nikdy predtym by som si ani len nepomyslel co dokaze.. je to vec, o ktorej sa tazko hovori, ale kazdy kto huli vie co ide.
je mi luto tych ludi, co ju odsudzuju a poznaju len z novin a v zivote ju ani len nevideli.
ganja podstatne zmenila moje mylseni, rozhlad a mienku o svete..

open your mind, open yourself..
enjoint it!

Old Post 06-06-2002 v 21:28 PM
hackmatt je offline   Profil uživatele hackmatt   Find more posts by hackmatt   Foto galerie člena hackmatt   Click here to Send hackmatt a Private Message   Add hackmatt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hackmatt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Pohodička Příspěvek č. 7

Dala mi lepší pohled na svět (vyhulenej) !!!!
A vzala ???? Nevim asi pamět!!!!!!Ale mě to neva !!!


Legalize

Old Post 07-06-2002 v 19:34 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8

EEšte ktomu keď nehulím mam problém zaspať, takže keď sa nezhulim tak sa aspoň najebebem a spím ako dudek.

Old Post 07-06-2002 v 22:21 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

dala/vzala Příspěvek č. 9

Sancho to vystihl. Průser je snad jenom ta paměť

free smoke for everyone!!!

Old Post 08-06-2002 v 11:20 AM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Pohodička Příspěvek č. 10

"Nenutim.....chaaaapu... Lehhhounce to shorsuje kraatkodobou pamet... ale zase to pomaha ty dlouhodoby."
(vzzum)
"Ty kraavo.."

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 08-06-2002 v 14:59 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 11

to sancho!
na co se ptáš, když už jsi na to přišel a víš to???
cos napsal je do písmene pravda!

Old Post 11-06-2002 v 12:22 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom
Stálý Člen

Karma uživatele Tom - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Upozornění Příspěvek č. 12

Marihuana mi vzala vsetko! Odkedy som si ju zacal pichat, teda od mojich 16 rokov som zacal stracat pamat, svoju osobnost, neskor pracu a rodinu. Minul som na nu vsetky peniaze, vykopli ma z bytu, tak teraz spavam pod mostom, nemam na svoju dennu davku, ale ak sa najde tak si rad slahnem. Zobrala mi moj zivot, je to strasna droga.


To ma tak napadlo ked som si precital niekde na groweri nejaky clanok od dakych krestanskych nehulicov-alkacov. Ale teraz vazne-som presvedceny ze mi v mnohych veciach otvorila oci-ako pohlad na seba tak aj na druhych. Nechlascem alko-ak tak radlera(pivo+sprajt hovorte si co chcete mne to chuti) a myslim ze v rozumnom mnozstve je to naozaj vyborna vec. Len jedna vec ma na tom naozaj serie-ked to hulia 13 rocni "skejtaci" a myslia si, ze je to proste popici, su hulici(sa to rymuje-ooooo)nedava im to ani ň, len robia taky isty bordel ako ked su zliati nejakou lacnou srackou ala cuco, len to je proste viac In-hulit ako chlastat. Tot fše

Old Post 11-06-2002 v 16:04 PM
Tom je offline   Profil uživatele Tom   Find more posts by Tom   Foto galerie člena Tom   Click here to Send Tom a Private Message   Add Tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 13

Sancho to vystihl přesně. Bohužel (bohudík :-)) je tomu tak i u mě, že se na každou věc radši vyseru a sem pohodlnej... teď sem maturoval a celej svaťák sem jenom hulil a dopadlo to sqjele... teď tady čekám na rozhodnutí o přijetí na Masarykovu univerzitu, fakultu informatiky :-))) ...doufám, že to udělám... ikdyž to by asi neexistovala žádná spravedlnost, protože hodně lidí z mýho okolí tady stresuje a šrotí se od rána do večera, ale mně je to prostě jedno... hlavně že je co hulit :-)) všechno nějak dopadne, to si pamatujte.

live ganja, live!!!

Old Post 11-06-2002 v 20:21 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

Dotaz Příspěvek č. 14

Co mi travička vzala? mno...
mam problemy s ranim vstavanim driv jak v 11 se sam od sebe nevzbudim
<
trosku me zlobi pamet
<
ve skole to je o 50% horsi ale to je tim ze sem furt na netu no nic...
<
celkově sem zlenivěl
<
než se doněčeho pustim tak si to dukladne naplanuju
<
vsechno se snazim dokonale vychytat
<
kdyz balim brcko tak se zeme stane nejvetsi perfekcionista a filozof
<
driv sem byl cholerik - ted sem Flegmatik a sem zato rád

---------

co mi dala? Myslim že to Sancho dokonale vystihnul (Karma tobě)

Nemam rad lidi, co kritizujou ganju a (jak psal nekdo vyse) nic moc oni nevi a vživote si nedali (a ani nedaj) brčko...

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 11-06-2002 v 20:27 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 15

Myslím , že čím víc mozku , tím míň ti může brát .
Myslím , že čím víc srdce , tím míň ti může vzít .
Myslím , že víc si umím hrát .
Myslím , že víc mě nutí žít ............


Myslím příliš mnoho .

Old Post 12-06-2002 v 18:09 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička áááááááááh, Příspěvek č. 16

dwarfíku, tvůj příspěvek pohladil mou zhulenou duši, na tohle karma nestačí...
Díky

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-06-2002 v 20:42 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6130740 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív