Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Stínidlo Adjust-A-Wings
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Dotaz Adjust-A-Wings Příspěvek č. 1

Chtel bych se vas zeptat jestli z vas taky nekdo pouziva stinitko tehle znacky. Protoze je oproti obycejnemu stinitku o dost drazsi. Ja pouzivam ted medium a stalo 2600Kc spolu, s vybojkou 400W Nurturelite SuperHPS a sem s tim spokojen ale nevim jestli je to opravdu rozdil oproti obycejnemu stinitku za 500Kc. Melo to vubec cenu?

Old Post 28-09-2006 v 10:48 AM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 2

xjackx: Nevím, jak moc bohatý grower jsi, ale Wings jsou podle mě extrémě předražený. Efekt neodpovídá ceně. Já bych se na Wings vykašlal. Ale je to věc názoru, kdo na to má a chce to, ať si to klidně koupí.

Old Post 28-09-2006 v 10:59 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W - Příspěvek č. 3




Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W -
kontra COOLTUBE , vyplatí se investice????

Na výsledek jsi budeme muset počkat tak 3-4 měsíce , než udělám pokus pod 250w.
Tady na G se objevují názory, že stínítko je předražené atd. Tohle nebudu řešit já po krátké zkušenosti musím říct, že investice nelituji a rozdíl je alespoň prozatím co se týká vizuálního dojmu ohromná.
Použitá úprava reflexní vrstvy stínidla je opravdu jiná než u plechu na CT, na první pohled se může zdát , že je to stejný materiál,ale odraz světla je daleko větší a hlavně opravdu skoro po celé ploše na 100% , pokud upravíte rozměry skříně podle watáže lampy. Stínidlo dobře odráží do stran, do hloubky je plocha osvětlení menší, proto to chce skříň s větším poměrem stran na šířku. 250w na stínítku 400-600, které není pro 250w ale dá se použít , odpovídá základna skříně tak asi hloubka 65cm a na šířku asi 110 cm , plocha se na danou wattáž skoro zdvojnásobí. Já mám do teď na 250w 60*60 a CT má co dělat s prosvícením rovnoměrně do stran. Je otázka zda bude výnos na větší ploše s Wingem větší, já jsem přesvědčený, že ano.
Já koupil stínidlo na 400w , ale nedá mi to a udělám pokus na 250w , protože nemám zkušenost s 400w a nemohl bych to objektivně porovnat, a na 400w to bude chtít opravdu skříň s jiným rozměrem, ty přizpůsobím až po zkušenostech s 250w. Teď ke skříni ve které je umístěn. Skříň jsem si udělal původně na matky pro 250W MH, proto je tak málo vysoká, má jen 110 cm na výšku a základna je hloubka 76cm a šířka 91cm ,kytky proto udělám je jednopaličky v květináčích asi 11*11,nebo 13*13, to ještě uvidím jak se rozhodnu. Nebudu je ale různě přemísťovat ,aby bylo poznat jak e světlo rozptýleno a jestli v rozích je dost světla, chci dát růst jen pár dnů a hned přepnu, velikost kytek záleží hlavně také na kvalitě klonů, chci aby větší množství právě eliminovalo výkyvy výšky v závislosti na klonech a né na kvalitním rozptylu světla.
Měl jsem strach s teploty ale dal jsem euro2 na odtah a na lampu fouká Sunon, ten s GM za 75 Kč , to je fakt síla, spíš je problém se silným zdrojem pro něho, dost žere ale má fakt fukot.
Trošku vidím problém s vlhkostí, při tom větrání v růstu, musí jít zvlhčovač na větší výkon, v tom má CT jasnou výhodu, ale v květu bude zase větší sucho se kterým mám teď při použití CT problém ,nemohu se dostat pod 55% dostat ani náhodou.

1. foto – ještě skříň se starým stínidlem, navíc chybně umístěno, lampa musí být otočená o 90st , to je tady také největší chyba 90% lidí , každý má s delší stranou souběžně lampu , ale stínidlo musí být právě do delší strany a přihnutím plechu volit osvětlení do stran!!!
Na dalších fotech už detaily stínidla, na světlé fotce je vidět nejlíp , jak je málo skříň široká a paradoxně je v rozích nejvíc světla, plech je už nejvíce přihlý ,proto musím skříň v budoucnu udělat širokou, zvláště na 400W

Pro ty co zastávají názor, že si to raději zhotoví sami musím říct , že odrazivost stínidla je základ a nevím čím to nahradit, aby se to aspoň přiblížilo Wingu, jsem celkem zdatný kutil a plech není problém okopírovat ale pokovení je problém. Dělal jsem také pokus s CT do které jsem dal plech polepený reflexní folii s Grow, ale odrazila přesně i vnitřek lampy , protože je hladká a dělalo to stíny, možná , že nová stříbrná folie s G , která je z malých plošek by se hodila,ale já už to nebudu řešit,snad to někdo udělá a uvidíme,každopádně ve stínidlech je hodně skrytých rezerv a sám sem nevěřil v tak markantní rozdíl oproti jiným stínidlům ! Tak uvažujte, doufám , že jsem vám

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Naposledy upravil metalsodik 14-10-2006 v 19:11 PM

Old Post 14-10-2006 v 19:04 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 4




Ještě několik fotek na koukání.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 14-10-2006 v 19:08 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 5




Poslední fotky pro začátek.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 14-10-2006 v 19:12 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 6

Cus.

Mas to opravdu pekny, stinidlo Adjust-A-Wings medium pouzivam taky a myslim si ze to zadne vyhozeni penez neni a ze se vyplati!
A koukam ze to mas zavesene na Easy roll, ale nevim jak?Ja je mel taky ale porad se mi to vytahovalo nahoru nez sem jeden rozebral a znicil.Tak sem si radeji koupil osvedceny retizek.

Mej se a at ti to roste.

Old Post 17-10-2006 v 11:37 AM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 7

A pouzivas heatshield ? nemohl bys dat nejaky detailni nakres rozmery a zakulaceni Adjusta ? Nebo aspon detailnejsi fotky a rozmery, z toho uz bych to udelal

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 17-10-2006 v 20:04 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8




Sorry, že zasírám fórum, když se srovnává, ale nedá mi to:

Vlastnoručně vyrobený A-Wing:

Potřebujete k tomu:
dva kladívkový plechy 60x40 cm, potom ohnutej střed. plech o uhlu cca 120-140° - bude uprostřed po celé šířce stínidla, další dva profily U na objímku, ocel. lanka, šroubky, el. čokoládu na uchycení lanek, vrtačku, nůžky na plech atp.... Snad pochopíte z fotky...

Trochu k tématu - osobně si myslim, že A-Wing je super, ale ta cena je přemrštěná. Já si koupil před nedávnem v BIOPLANTS věrnou kopii originálu toho středního za 700, kterýho má metalsodik. Funguje super, ale je z obyč. kladívkovýho plechu, ale pro mě mnohem přijatelnější, než CT nebo klasický stínidlo nebo A-Wing za tři litry. Ale uvidim, oba kousky teprve testuju...

Foto1: moje kopie (zamazání okolo je umělecký výtvor ve photoshopu )

Foto2: komerční kopie - celek

Foto3: komerční kopie - detail úchytu objímky

Old Post 17-10-2006 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od xjackx
Cus.


A koukam ze to mas zavesene na Easy roll, ale nevim jak?Ja je mel taky ale porad se mi to vytahovalo nahoru nez sem jeden rozebral a znicil.Tak sem si radeji koupil osvedceny retizek.

Mej se a at ti to roste.


Stačí na boku povolit nebo utáhnou tu křídlovou matku, někdy když je to moc lehké tak to trochu zatížíš závažím , můžeš ho přivázat na tu šnůru před stinítko, oni to píšou , že když je to moc lehké, tak se to vytahuje.
jinak okopírovat to stínidlo jde, je to velice jednoducé, ale jde o ten odraz, nevím jestli tu něco seženeš co jse tomu trošku aspoň přiblíží v odrazu, ty plechy které se používají doCT a Industria stínidel tomu nesahají ani po pás, v tom je kámen úrazu.
Já bych to zkusil polepit stříbrnou foliji z G, ale jen tou novou , co má ty malé plašky, ta hladká se na to nedá použít, zrcadlově odráží i hořák výbojky a dělá stíny, musí to prostě něco dobře rozptylovat světlo.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 18-10-2006 v 08:26 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 10

To stínidlo co sis vyrobil ti maximálně o trochu víc rozmístí světlo... Mluvil sem se známim co dělá v growshopu a řikal,že sou ty stínidla A-Wings tak drahý,protože sou z ňákýho matroše,kterej vodráží ňák 95% světla,strašně efektivně a že např. 600w lampa s timhle stínidlem pokryje plochu 1.6 m čtver.
Sám to má doma,řikal že je to světlo skvěle rozmístěný a kytky který jsou úpe na kraji nejsou vůbec ridší,jsou skoro stejný jak ty uprostřed.. je to super a chystám se do toho taky jít,až vymáknu plochu,určo se to vyplatí!

Old Post 25-10-2006 v 10:00 AM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 11

Přesně tak , je to tvarem a hlavně odrazem a ten z ničeho neuděláš, kytky jsou na krajích tak osvětleny , že CT se může jít zahrabat. Musí se ale podle wattáže zvolit správná ploch , teď to právě zkouším.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 25-10-2006 v 10:15 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 12

Kdyz se polepi stinidlo folii z growshopu, ktera odrazi 98% spektra ? myslite ze by to taky nefungovalo ?

http://shop.growshop.cz/katalog/det...1dad408471baa91
nebo zde
http://shop.growshop.cz/katalog/det...1dad408471baa91


A jak zjistim spravnou plochu ? je na to nekde tabulka ?

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 25-10-2006 v 10:58 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 13

GreenJerry: proveditelné, ale co bys musel udržet, je teplota.Alespoň na takových hodnotách abys folii neuškvařil.A když už folii s 98procentní odrazivostí na stínítko,tak diamantovou.Kvůli dobrému rozptylu světla(náhražka za proklepávaný plech standartně používaný při výrobě stínidel)

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 25-10-2006 v 16:04 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 14

nějaky nový objektivnější info?
Hodinář: diamanotová folie? to je jáká prosim tě? stříbrná agro nebo jiná?

Old Post 08-12-2006 v 07:43 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 15

....no tak sem si ho pořídil taky a musim říct ,že zatim to vypadá,že nekecaj a světlo to fakt rozráží rovnoměrně páč mám teď kyti čerstvě přepnutý po měsíci růstu a sou jak když střelí-všechny stejně velký,což se mi s kůltůbou nikdy nedařilo...........no tak to sou moje zkušenosti s cca 3 týdením provozem .M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 08-12-2006 v 07:57 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 16

mury: zdravim, tak to je paráda, takže budu uvažovat též o koupi a-wingu, jelikož se mi na prostor 120x120 zdá CT s tak pofiderním stinidlem nedostatečná...chci se jen ještě zeptat, zda-li se nezvýšil problem s chlazenením (teplotou), jak chladíš? jinak je třeba zvedat lampu výš s timhle stinidlem? foto je? díky

Old Post 08-12-2006 v 08:02 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2337390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív