Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » New box: 250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

šmikej šmikejpodle mně na to,že máš dvěstěpadinu ti to docela přerostlo,takže protrhávání stínících listů je na místějinak ti to pěkně valej...hezká barva.K+

Old Post 26-01-2009 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

28 den kvetu Příspěvek č. 18






zderavim zahradniky
Prinasim fota z 28 dne ode prepnuti na kvet. Palicky se zacinji nafukovat a pekne se obevuje pryskirice
teplotu maji holky okolo 24'c ale s vylhkosti je trosku problem drzi se od 60 - 90 %...
a na okne mi pribyl dalsi grow..zacli klicit chilli papricky jejiz semena jsem od od jedno mistniho clena az ze slovenska timto dekuji!

kony

Old Post 15-02-2009 v 18:24 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Obecné 30 nebo 37 den kvetu?? Příspěvek č. 19






nazdarek darebaci :)

prinasim par fotek z 37 dne po prepnuti na 12/12, a hned otazka, delku kvetu mam zacit pocitat ode dne kdy se zacli ukazovat blizny nebo hned po prepnuti? trvalo jim asi tak tyden nez zacli kvest!
jinac to vypada velice pekne, kiti maji zdravou barvu a asi jim ani nic nechybi :) Teplotu maji tak 25-28'C ve dne s vlhkosti okolo 40% a nocni teplota je tech 18-20'C se stejnou vlhkosi tech 40%.
dostavaji kazda co 2 den zhruba +-400ml vody
hnojky na 1L vody(kazdou druhou zalivku)
4ml biobizz Bloom
1,5ml AH enzymy
1ml boibizz Grow

kony

Old Post 26-02-2009 v 21:53 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Dotaz RADA Příspěvek č. 20




Zdravim,
mam takovy problem s kiti, je 40den na 12/12,teplotu maji 26'C a vlhlost 36-40%. muzete mi poradit cim to je? zda-malou zalivkou nebo chybi nejake ziviny? predem dekuji

kony

Old Post 18-03-2009 v 17:32 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 21

Čus, hele myslím si že kvetení se počítá od oběvení "perflowers" tedy od oběvení prvních blizen...

Hoj.

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 18-03-2009 v 17:52 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 22

wassup: cao, taky si myslim, ale stale to neresi moji tazku

kony

Old Post 18-03-2009 v 17:58 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 23

No spousta groweru to tak počítá, já to tak počítám taky Takže jsem si tím skoro jistý )

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 18-03-2009 v 17:58 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2015 - #1 grow 250W HPS - 30 odpovědí
30-07-2015 - 1# grow 250w HPS - 383 odpovědí
30-04-2015 - 1#grow in 250w HPS - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4425790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív