Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulite na Šťedrý den??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Pohodička Kouříte i na Štědrý den? Příspěvek č. 1

Kouříte i na Štědrý den? Nebo je Vám tento den svatý? Je Vám to jedno? Já si asi dám. Přidejte svůj názor moc by mě to zajímalo.

Old Post 24-12-2003 v 09:10 AM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 2

uz sem si dal a ještě si dám

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 24-12-2003 v 09:18 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

:) Příspěvek č. 3

No já si nedám, dal sem si minulej rok a to mně stačilo, přišel sem o dvě hodiny později než sem měl. Doma mě čekala vyhladovělá rodina (nejíme). No a navíc se mně moc nelíbilo sedět doma s celou rodinou u večeře a být zhulenej. Ještě k tomu se naši dost přetvařujou, takže fakt nic příjemnýho.

Old Post 24-12-2003 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

sorry preklep opravdu jsem to sem nechtel dat
já nehulim o wánocích

Old Post 24-12-2003 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Obecné Vianocne "oslavy" Příspěvek č. 5

Kedze som cez vianoce sam doma, tak preco nie?
Vcera som skocil po hulivo a taky mali vyhul bol uz vcera, no nadnes planujem nieco velke- dost ludi, dobra hudba, zabava no jednoducho poriadne vyhulco!!

iťs funny friend!

Old Post 24-12-2003 v 11:56 AM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 6

to já nak musim přežít ty trapnosti vánoční a pak vypadnu s klukama na vánočního brutálního skunkovýho mega špeka :-) hi už se těšim to bude největší dárek

Old Post 24-12-2003 v 13:33 PM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 7

Svátek byl 22. - slunovrat, to jsme si dali slunovratovýho jointíka a blázinec... Dneska to řešit nebudu...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 24-12-2003 v 13:33 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Pohodička :D Příspěvek č. 8

mno loni sem to prepisk s tim kalenim a na to ze sem odesel jen chvilku ven na pulnocni to dopadlo velespatne... pritah sem s kamosem kolem 7 ranko a nasi byli pekne napruzeni

takze letosni plan:
1.tedka brutus zevl
2.pak naky to jidlo a darky...
3.sup na pulnocni s holcinou a kamosema + sup na pulnocni fajku>-))

pekny vanoce VSEM!

--no-more-space-for-thieves-->

Old Post 24-12-2003 v 13:39 PM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Criter
Stálý Člen

Karma uživatele Criter - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 9

vzhledem k tomu, ze jsem ateista a tim padem na vanoce ne-verim tak uz sem hulil a jeste buduu ...

... NIN is standing behind the GoD ...

Old Post 24-12-2003 v 14:24 PM
Criter je offline   Profil uživatele Criter   Find more posts by Criter   Foto galerie člena Criter   Click here to Send Criter a Private Message   Add Criter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n1cer
Nový Člen

Karma uživatele n1cer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 10

ale jo dam si.... mel jsem mesic pauzu tak nevidim duvod proc si nedat.(samozrejme neprehnat)

Old Post 24-12-2003 v 14:32 PM
n1cer je offline   Profil uživatele n1cer   Find more posts by n1cer   Foto galerie člena n1cer   Click here to Send n1cer a Private Message   Add n1cer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R. N. Marley
Nový Člen

Karma uživatele R. N. Marley - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

Kdo se na štědrej den řádně nezmastí, neuvidí prasátko.




One love

Old Post 24-12-2003 v 15:26 PM
R. N. Marley je offline   Profil uživatele R. N. Marley   Find more posts by R. N. Marley   Foto galerie člena R. N. Marley   Click here to Send R. N. Marley a Private Message   Add R. N. Marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Já si asi nedám, ale po pulnoční - to už bude po půlnoci se nedá nic vyloučit. A to že si nedám dneska je spíš kůli tomu, že sedim doma a tak to neni moc kouřový prostředí.

Old Post 24-12-2003 v 15:37 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Je to jasne Příspěvek č. 13

Zdar all

Pred obed par kolacikov urobilo svoje

prave som ubalil a vysel na balkon...
, zavesil par ozdob na velu cinsku ruzu a hotovo
momentalne cumim s detmi na kanal-discovery
davaju o rybareni parada

budte zdravi

peace

Old Post 24-12-2003 v 16:57 PM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

My se sejdem s klukama na půlnoční na náměstí u kostela na vánoční brčko takže to bude nějaká rachejtle skunku nejspíš protože minulej rok sme šli asi 4 tenhle rok nás pude asi 8 takže vyhul Vánoce

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 24-12-2003 v 17:25 PM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

Pohodička . Příspěvek č. 15

to je jasny ze hulim i dneska ..dyt sou vanoce =) ....dete dneska kalit? ..u nas vsechny svatky slavime kalbou =))

Old Post 24-12-2003 v 18:24 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 16

na Stedry den, to neznevam, treba trocha pokoja, niezeby som fajcil kazdy den, ale myslim, ze raz by ste mohli vynechat, aj ked

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 24-12-2003 v 19:11 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2004 - Hulite na noc???? - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5839340 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív