Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Skladování řízků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 33

Inak, abych dal Romanovi v poslednim bode za pravdu - ta blueberry na obrazku samozrejmne nevyrostla s tyy stopky, to uz by asi bylo moc - proste tyypek nechal nejspodnejsii pidivetvicku rozjet....

Old Post 05-02-2003 v 20:22 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 34

Caago Daario - dlouho sme se nevideli - snad uz se konecne dokopu k tomu, abych sem postnul obraazky Kholy- byla proste suuuuper !!!!!!! Az budu zase v tvem domovskem meste, tag ti poslu PMku a dame ochutnafku :-)

Old Post 05-02-2003 v 20:24 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Palec nahoru Drazí obrážeči a obražení... Příspěvek č. 35

Mooc ftipnee
pekne si to pane Dirda napsal

Kazdopadne skladovani rizku v lednici (ci jinde v chladu) je "bezna vec" bezne popsana v odborne literature o zahradnictvi a sklenikach atd....... pro nektere celedi ci rody rostlin je to bezne a spolehlive, pro jine mene.... samozrejme kazdy druh ma rad ( pravdepodobne ) neco jineho ( jako trebas teplotu, ci vhlkost.. )
..... a co se tyce obrazeni ze stonku.... tak to sice neni nikterak spešl technika pro nekonecny zivot , ale kazdopadne se to nekdy povede

Old Post 05-02-2003 v 22:56 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dario
Stálý Člen

Karma uživatele Dario - 17% PěstitelskáKarma uživatele Dario - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 36

To Hellboy:
Hm to jsem rad ze mama porodila........
Jsem moc zvedavej, Ozvi se ja nabizim na ochutnafku Santa Marii

Old Post 06-02-2003 v 14:01 PM
Dario je offline   Profil uživatele Dario   Find more posts by Dario   Foto galerie člena Dario   Click here to Send Dario a Private Message   Add Dario to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 37

citace:
Originally posted by Hellboy
Inak, abych dal Romanovi v poslednim bode za pravdu - ta blueberry na obrazku samozrejmne nevyrostla s tyy stopky, to uz by asi bylo moc - proste tyypek nechal nejspodnejsii pidivetvicku rozjet....

Přesně tak, pro obnovení růstové fáze (revegging) musí fungovat fotosyntéza! Mimochodem toto je výborné téma pro zařazení do FAQ.

Old Post 07-02-2003 v 23:17 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 38

Po úspěšným indoor pěstování jsem v dubnu na balkon wodložil pěstební nádoby JEN SE STONKAMA kytek a 1 z šesti skutečně znovu obrazila . V říjnu byla sklizeň, byl to celkem dobrej model NL.
Jsem taky v klubu??????

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 11-02-2003 v 08:21 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Palec nahoru Vyborne! Příspěvek č. 39

Samozrejme psilosi, z uredni moci zakladajiciho clena te prijimam do klubu obrazecu stonku (KOS). Bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic.
Drive nebo pozdeji zvitezime a neverici budou v hruze zakopavat sve stonky 3 metry pod zem v marne snaze zabranit jejich obrazeni.

Hlasi se jeste nekdo?

chobot,

zakladajici clen Klubu obrazecu stonku

Old Post 11-02-2003 v 10:01 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 40

to ant: jeste se vratim k tomu jak jsi dal zakorenit list??? mozna ze by zakorenil, ale prece nejni mozny aby z neho neco vyrostlo, ne? nebo teda fakt nevim odkud

ani f0t0n nazmar

Old Post 22-02-2003 v 18:49 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 41

Takze k obrazeni: nekolikrate jsem out zasadil v miste kde proste projel kombajn {smula} lec trcici stonky stihli obrazit a vykvest. Sice tam bylo tak na speka, ale je to dukaz ze to jde. Aby jse se uz nehadali. Kazdopadne to nema cenu, ale kdyz to nekdo chce zkusit.....
Jo do nejakyho klubu nechci {KOS}, ale jestli schanite cleny zkusim vam to domluvit s tim kombajnistou.
Co se "hybernace" tyce, zkousel jsem to mit v lednici 14 dni a v poho se rizky chytli. Sice mortalita byla vetsi, ale bavime se tu jestli to jde.
Takze zpomalit zivotni funkce za urcitejch podminek lze {teplota, vlhkost}, ale pochybuju, ze by rizky rostli rychlejc ci snad lepe korenili. Spis naopak. {to samy plati pro obrazeni - na kokot je to, ale jde to}
Ale nekdy je to proste nevyhnutelny, vim je to prasarna, ale jde to.
N4
P.S.> a jde to, a jde to, a jde to, a jde to ............... {vychova divek v cechach}

Stay high if u can

Old Post 12-03-2003 v 23:22 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

KOS Příspěvek č. 42

o.s. funguje, ale jenom když se kytka sekne ve vegetačním období. Tatík experimentoval na zahrádce, ale fikl moc brzo, hned jak začaly rašit palice. Na podzim jsem byl sklízet rajčata a našel jsem tam z každého stonku (10 cm) asi 4 nebo 5 metrových šlahounů jenom s palicema, lístečky jenom úplně malý. Kytka asi měla dost živin v kořenovém systému, tak se na chvíli oběšla bez fotosyntézy, každopádně by to někdo s přebytkem outdoorů a tvrdým srdcem mohl vyzkoušet

2chobot: ta zkratka velice dobře koresponduje se slovem kosa

Old Post 25-03-2003 v 16:03 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i...myself
Nový Člen

Karma uživatele i...myself - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 43

mam doma řízky mandocina madness a mam je uz dva tydny v takove plastove krabici(zavrene, prusvitne) v hline(hodne vlhke), ve velkem teple ale ony mi zatim nezakorenily ač jsem tam pridal korenovy stimulator. vypadaji porad stejne, moozna trochu malliiiliinko porostly ale myslim ze tak 2 mesice by mohly vydrzzet nezakorenene a neposkozene. ale myslim ze jim to teplo celkem moc neprospiva. spis bych volil moznost chladu. zkusim uvidim...
byla by to pohoda mit rizky pul roku nekde schovane a az bys chtel mel bys je hezke primo k sezrani... z lednicky...

Old Post 11-06-2003 v 07:16 AM
i...myself je offline   Profil uživatele i...myself   Find more posts by i...myself   Foto galerie člena i...myself   Click here to Send i...myself a Private Message   Add i...myself to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 44

Co tak to strcit do nadoby s vodou (aby nevyschli), do igelit. sacku a do ladnicky. Rozhodne vyskusam.

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 25-06-2003 v 21:17 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Já jsem pouhým fanouškem Klubu Obrážečů Stonků.
Jednak je to velmi vtipný thread
a já se aspoň trošku dokážu vcítit
do kůže členů KOS, Stalo se mi podobenství,
že mi kočky užraly WW tak o třech patýrkách
a zbyl tam olysalý, ale rozvětvený klacíček.
Nu, uběhlo 5 týdnů a z onoho klacíčku
je ta silnější z obou a začíná tvořit
po zaštípání pěknou desítku paliček.
Vím, se nemohu rovnat,
Psilosovu absolutnímu odloženému Indooru,
vím, že má větvička byla již rozvětvena
a opečovávana, ale snad jednou....
...vysypu popel ze své dýmky do květináče
a za pár měsíců se poraduji
z chutného modelu....

Old Post 12-08-2003 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

i..myself Příspěvek č. 46

to i...myself : podle toho co píšeš, tak ti na 90% schnijou. Vysoká teplota a hodně vlhká hlína. Pokud jsem tyto věci podcenil, nikdy to nedopadlo na pohodu. Musíš se starat, aby hlína nebyla mokrá moc, a stihla jednou za 1-2dni skoro vyschnout a potom zase trošičku zalejt. Spíš udržuj vzdušnou vlhkost! N4

Stay high if u can

Old Post 14-08-2003 v 05:18 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 47

imyself: nobody4 má pravdu, při kombinaci teploty a vlhka ti skoro zaručeně řízky schnijou. pokud s teplotou nic dělat nemůžeš, tak jim dopřej alespoň sušší půdu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-08-2003 v 08:28 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rybyčkař
Nový Člen

Karma uživatele Rybyčkař - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 48

Zkus jí rychle zmrazit,no a na jaře rychle rozmrazit a uvydíš!jako vtom filmu

Old Post 07-01-2004 v 17:53 PM
Rybyčkař je offline   Profil uživatele Rybyčkař   Find more posts by Rybyčkař   Foto galerie člena Rybyčkař   Click here to Send Rybyčkař a Private Message   Add Rybyčkař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4210420 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív