Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » TRIAL BOX 18/6;4x36W;SS,WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

TRIAL BOX 18/6;4x36W;SS,WW Příspěvek č. 1






Zdarec,
jelikož jsem nepočítal s tím, že dostanu řezy v kokosu , rozhodl jsem se postavit si (zatím) krátkodobě box určený pro vegetativní období..
Pokusím se naklonovat tyto genetiky: Sensi Skunk (10ks)a White Window
(1ks). Na SS se moc těším-dost stará genetika.

Parametry boxu:
D125XŠ50xV78 snad půjde lépe udržet trochu vyšší teplota a vlhkost než v boxu který mám tak nějak univerzální-homebox . Ty zářivky moc netopí a doma mám docela chládek cca 19-20°C
SVĚTLO :4x36W PHILIPS TL-D 840 MASTER : 6400°k,3300lm pokud se nepletu..
VÍTR pasivní zatím větrám ručně

-nehnojil,nezalil
-budu se snažit držet vlhkost tak na 60-70%, vyšší vlhkost by spomalovala vývoj kořenů.. Rostliny zatím vypadají dosti vyzáble, ale já je vykrmím
Dotazy vítány, asi jsem nepopsal vše..

Přeji hezký den, Pis.

Naposledy upravil PEACEMAKER 23-06-2009 v 20:30 PM

Old Post 23-06-2009 v 20:05 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 2

Nazdar! kurňa je to tu. Nikdo se mnou nechce vyměnit hnojky-chybí mi dusík!!! co ž znamená---no? KRYSTALON.. Inu když nejsou peníze, tak hnojíme opravdu vším a já tu mám zrovna KRYSTALON START. Holky to potřebují a je to na nich vidět. Spodní listy zežloutly a některé vrchy podléhají lehké deformaci.

foto bude..

Vlhkost 50-60%, teplota 26°C, dnes postřik Phyt-aminem,
poslední zálivka předevčírem-enzymes,root stimul(ten asi naposled), AH složky: 0ml,0.8ml,0.8ml. Kdyby z popisu nebylo něco jasné, po dotazu vysvětlím
Kořens jsou dosti prorostlé, tudíž budu brzy přesazovat. Ach, ta hlína..

S pozdravem a přáním bezpovodňového dne Pís.

Old Post 01-07-2009 v 05:17 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9119910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív