Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Ebb and Gro (5xCheese,5xMJ,2xJF) Bcuzz vs Metrop
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 33






51/12

Od včerejška jedou jen na vode.

Zaplavuju zase na celou výšku kbeliku,EC vůbec nestoupá(o 0,02)

JF bude chtít delší dobu,ale má smůlu.

Old Post 18-02-2009 v 21:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 34






next

foto.2 MJ.2pheno

foto.3 cheese

JF sem mi nejak nepovedl vyfotit tak příšte.

Naposledy upravil Machoman 21-02-2009 v 21:12 PM

Old Post 18-02-2009 v 21:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 35






58/12 Los finitos

Old Post 25-02-2009 v 20:05 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Machoman
58/12 Los finitos


Ahoj, na fotkách je vidět, že některý kytky maj krásně žlutý listy, zatímco některý je maj sytě zelený, v čem je rozdíl??? Zkresluje to fotoaparát?? Je to v hnojivech nebo v modelech???? .... Jinak pěkný bambule a jsem nesmírně zvědavej na šmakreport

PS: a co kořeny Bcuzz vs Metrop????

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 26-02-2009 v 05:48 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Neson


Ahoj, na fotkách je vidět, že některý kytky maj krásně žlutý listy, zatímco některý je maj sytě zelený, v čem je rozdíl??? Zkresluje to fotoaparát?? Je to v hnojivech nebo v modelech???? .... Jinak pěkný bambule a jsem nesmírně zvědavej na šmakreport

PS: a co kořeny Bcuzz vs Metrop????


Čágo,dobrej postřeh

Zajimavy že jak sem sekal JF na metropech tak byl pořád celej zelenej(ani u jednoho listu náznak žloutnutí) když sem sekal JF co jel vedle na bcuzuu tak ten byl uplne žlutej,ani jeden zelenejší list.

Celkove se Metrop strana nejak pomalej flushovala (příšte začnu s proplachem dřív)

Co se šišek a růstu týká tak žadnej velkej rozdíl v hnojkách nebyl-ted si počkam jak to bude chutove

Kytky sem si popsal,tak budu moct posoudit stejny geny na ruznych hnojkách.

Jo kořenovej bal u metropu i bcuzzu stejnej. MJ2 se do kořenení moc nechtelo-tam se nejspíš projevil jen týden na růstu.

Old Post 26-02-2009 v 10:07 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eccolab
Nový Člen

Karma uživatele Eccolab - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 38

Ahoj,

máš to moc pěkný, i oddělený použití různých hnojiv je fajn počin....jsem zvědavej, co k tomu pak dodáš za info.

Jinak píšu hlavně abych Tě navnadil, protože Cheese je u mě naprosto úchvatnej model ( tedy kromě svých "silných" větviček :-))...chutná totiž božsky ( jedu hlínu ) přesně tak jak voní a je i přijemně silnej.
Ovšem pokud už si Cheese jel tak nic novýho pro tebe.
MJ je taky moc fajn.

Tak K+ je na cestě za moc pěknej grow s kvalitní genetikou a snahu zmapovat rozdíly v hnojivech.

E

Gardening Science !!!

Old Post 27-02-2009 v 15:37 PM
Eccolab je offline   Profil uživatele Eccolab   Find more posts by Eccolab   Foto galerie člena Eccolab   Click here to Send Eccolab a Private Message   Add Eccolab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Eccolab
Ahoj,

máš to moc pěkný, i oddělený použití různých hnojiv je fajn počin....jsem zvědavej, co k tomu pak dodáš za info.

Jinak píšu hlavně abych Tě navnadil, protože Cheese je u mě naprosto úchvatnej model ( tedy kromě svých "silných" větviček :-))...chutná totiž božsky ( jedu hlínu ) přesně tak jak voní a je i přijemně silnej.
Ovšem pokud už si Cheese jel tak nic novýho pro tebe.
MJ je taky moc fajn.

Tak K+ je na cestě za moc pěknej grow s kvalitní genetikou a snahu zmapovat rozdíly v hnojivech.

E


Díky,sejra jsem jel poprvé a mám z nej velkou radost (zatím sem ale jeste nekoštoval).Ale jak píšeš má hrozne slaby stonky a je potřeba s tím počítat ( 36 díky za upozornení ) tak sem je nahazel do každyho rohu kde se časem padající vetve opírají o stenu boxu.Při sekání sem to chtel vytahnou a nafotit zvlášt,ale vetve se okamžite rozpadaly do všech stran Dobře by se s touhle genetikou pracovalo se sítí.Po přepnoutí taky dost vyjel.

Uplne sem zapomel napsat,že MJ2 mi lehce zhermilo (všiml sem si na spodkách až při kosení)

pH sem mel na kvetu přes 6,0 skoro pořád-tak snad se džet menších hodnot,jinak nevím.

Old Post 27-02-2009 v 16:15 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 40

Ahoj Macho,
systém už jsem chválil, fakt povedený, srovnání hnojek taky super.
Zkus to potom nějak zhodnotit.
Ale proč píšu
citace:
Původní příspěvek od Machoman


Uplne sem zapomel napsat,že MJ2 mi lehce zhermilo (všiml sem si na spodkách až při kosení)

pH sem mel na kvetu přes 6,0 skoro pořád-tak snad se džet menších hodnot,jinak nevím.


Tuhle otázku jsem Ti chtěl položit po pm. Mně se stalo to samé(MJ2 jde do fialova?), bylo to docela rozsáhlé, po celé kytce. Taky si nemyslím, že bych udělal chybu v pH, nebo je nějak stresoval. Už jsem to řešil i s členem Ono a tomu to udělalo to samé. Takže tady bude na vině asi genetika(ale být to tak nemusí,s matkařem jsem spokojenej, dík). MJ mi přijde, že nemá daleko k landrace genetice, vypadá, že ještě tak kvalitně prošlechtěn není.
No snad to nějak neutrpělo na kvalitě.
Jinak si nech chutnat.
Měj se
Good Luck
Elessar

Old Post 27-02-2009 v 18:29 PM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Elessar
Ahoj Macho,
systém už jsem chválil, fakt povedený, srovnání hnojek taky super.
Zkus to potom nějak zhodnotit.
Ale proč píšu


Tuhle otázku jsem Ti chtěl položit po pm. Mně se stalo to samé(MJ2 jde do fialova?), bylo to docela rozsáhlé, po celé kytce. Taky si nemyslím, že bych udělal chybu v pH, nebo je nějak stresoval. Už jsem to řešil i s členem Ono a tomu to udělalo to samé. Takže tady bude na vině asi genetika(ale být to tak nemusí,s matkařem jsem spokojenej, dík). MJ mi přijde, že nemá daleko k landrace genetice, vypadá, že ještě tak kvalitně prošlechtěn není.
No snad to nějak neutrpělo na kvalitě.
Jinak si nech chutnat.
Měj se
Good Luck
Elessar


Hola amigo

Je to přesne jak píšeš MJ2 jde do fialova. Zajimavy,že jedné kytce se to skoro vyhnulo (mel jsem tam 3)

Příroda je hold mocná čarodejka a naše sodíky ji nepřechčijou (škoda)

Old Post 27-02-2009 v 19:35 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

k tomu zfialoveni soulshine moc neznam ale bluberry od shorta je hibrid Highland thai, purple thai(higland oxacana gold a chocolate thai) a nejaka afganske indiky..tak i zmineny croos tehle tri geneit nemusi si vykazovat prirozene zfialoveni na konci kvetu ale cannabis cowboy pro chimeru to prcnul z fialovou bluberkou ale i tak alela zpusobujici zfialoveni muze byt v tomto pripade recesivni na locusu..a MJ nezfialovi, Myslim ze i majitel MJ co tady kolegum poskytl rezy ma dva phenotypy jeden opravdu zfialovy a druhy ne (ale zatim to nemam overene ale mam udajne obe dve phena MJ tak za mesic to muzu objektivne potvrdit)
Jinak krasnej grow a sam sem zvedavej na smokereport a rozdil v hnojivech...peace

Old Post 27-02-2009 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 43

vpodstate musi, jo mas pravdu mozna to geny highland thaie lehce drzej na uzde ale to je vec rozlisnosti pphenotypu a garantuju ti ze pri selekci by se to ukazalo nejak takhle 3:1 (fialova nebo alespon zcasti nafialovela: zeleny)

Old Post 27-02-2009 v 21:58 PM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 44

add strain info

soulshine - neznamy lineage, predtim znamy jako ''LC cross''
indikosativa, dominujici indika profil. stredne tvrde nugety,velmi podobne BC grapefruitu chutove,vuni i efektem. ke konci velmi fialovy

Old Post 27-02-2009 v 22:17 PM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 45

Zdravím Tě skewlers,
Asi jsme se trošku nepochopili. Na otázku zda jde MJ2 do fialova, jsem se ptal proto, abychom si s Machomanem vyjasnili o kterou kytku se jedná a mohli ji tak porovnat, abych nepsal bludy. V mé otázce tedy nešlo o to zda kytka, kterou jsem chtěl porovnat je fialová, nýbrž o to, že se u ní objevují známky hermafroditismu(intersex). Odtud také moje úvahy zda jde o stres, či výkyvy pH.
Hodnotím kytku, kterou jsem vypěstoval z klonu, kdyby to bylo ze semínek a měl bych balíček, který by byl označený jako Mountain Jam, mohl bych psát o tomto strainu.
Takže abych tu neházel špínu na MJ, bylo to myšleno opravdu na ten klon. To co vybral matkař jsem já pouze nechal vyrůst a teď hodnotím.
Možná jsem až moc kritický a vina tedy není ve strainu jako takovém, ale ve výběru správného keepera, což já nemohu hodnotit, protože ze semínek moje rostlina vypěstovaná není.
Snad jsem to napsal trošku srozumitelně, takhle po ránu.
Měj se
Good Luck
Elessar

Jo, a dík za info o tom fialovění, je to zajímavé

Old Post 28-02-2009 v 09:01 AM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 46

Tak at to nejak uzavřu

Chutove je rozdíl bcuzz/metrop nepostřehnutelnej (a že sem tech brk musel zhulit abych si to dovolil říct )

V koncentraci hnojek už jsou velky rozdíly což se ale dalo čekat (Metrop je opravdu hustá kaše ) narozdíl od bcuzzu se dá cely kolo odjet s opravdu malym ec (bohate stačilo 1,3) a bcuzzem mi přišlo v nejnažranejším stadiu málo i 1,7.

Flushing na metropu byl o dost pozvolnejší než na bcuzzu a rozhodne by to chtelo delší dobu (jedna kytka tam byla celá zelena,ani jeden nažloutlej list!)

Přidávat PK13/14 k metropům se mi zdá jako hodne zbytečny(žadná kytka si na jeho nedostatek nestežovala)

Výnosove to soudit nebudu (chtelo by to jedny stejny geny-phena) ale nepřišlo mi že by v tom byl rozdíl.

Ale co je na metropu nejvetší plus je jeho ochota držet pH, bcuzz ho zase válcuje svoji víc než přiznivou cenou.

Trochu k systemu: zaplovavání á 4hod je pořád zbytečne moc často,problem byl hlavne v tom,že dole v kyblíkách byla minimální hladina a kořenům by se líbilo víc. Použítí jen hydrotonu bez Gcubec se mi jeví jako nejlepší řešení(samo je ho potřeba náležite upravit)

Ted to budu předelávat-dám do sebe dva kyble s tím že jeden bude plnej hydrotonu (10l) a po celé ploše derovanej.Dole udelám nonstop 5cm hladinu kterou budu vzduchovat 2xvzduchovací šutry na kyblík.K tomu se to bude jeste 2-3x za den zaplavovat.Cíl je jasnej:dosáhnou co nejlepší podmínky na kořeny.

Určite sem jeste zapomel na dost vecí,tak jak si vzpomenu dopíšu.

Old Post 11-03-2009 v 10:43 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 47

Jaký jednotlivý hnojiva jsi používal?Kompletni sadu Metropu i Bcuzzu?Nebo jen základní?Třeba jen MR1 a MR2?

Tvůj systém se mi líbí, taky nad něčim podobnym uvažuji.taky 2 roztoky, ale s tim, že v jednom pojedu rychlejší genetiky a v druhym pomalejší sativy, který pak zustanou dýlejc.Akorát radši vytvořim ty přepady, nerad bych potopu.

Jakej myslíš, že by mělo vliv zaplavování zhora?Třeba jako u dripu..

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 11-03-2009 v 14:22 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 48





citace:
Původní příspěvek od Storm
Jaký jednotlivý hnojiva jsi používal?Kompletni sadu Metropu i Bcuzzu?Nebo jen základní?Třeba jen MR1 a MR2?

Tvůj systém se mi líbí, taky nad něčim podobnym uvažuji.taky 2 roztoky, ale s tim, že v jednom pojedu rychlejší genetiky a v druhym pomalejší sativy, který pak zustanou dýlejc.Akorát radši vytvořim ty přepady, nerad bych potopu.

Jakej myslíš, že by mělo vliv zaplavování zhora?Třeba jako u dripu..


Čágo,od metropu kořenák na kostky(dál sem ho nedával) MR1,MR2,calagreen. Od bcuzzu A+B,PK13/14,bcuzz tablety (ne dohromady s PK13/14!) za celou dobu 2xproplach s enzymem.

Kombinaci indiky a sativy (ikdyž to udeláš jak píšeš) mi nepřijde moc vhodná(pokud si už ty genetiky nejel a nevíš jak se chovají)

Přepady mi přijdou uplne zbytečny,potopa by mohla nastat jen v případe že se spínačky zapnou a už nevypnou(nikdy sem s nema problem nemel)

Vrchem přes drip to samo jde,ale nezavlažíš to tak rovnomerne jako když napustíš celej kyblík(pokud to budeš takhle řešit dej radši 2xkapilary na kvetník)

Ješte díky všem za zájem a reakce

Naposledy upravil Machoman 16-04-2010 v 11:01 AM

Old Post 11-03-2009 v 14:54 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5197370 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív