Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Ebb and Gro (5xCheese,5xMJ,2xJF) Bcuzz vs Metrop
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Priste az budes prepinat jim nechej 36 hodin tmy a vraz tam rovnou sodik, vim ze nechces, aby se ti to po prepnuti moc vytahlo, ale na kvet je metla k nicemu. Tou jen maximalne udrzujes periodu a zbytecne si probendil nejakejch 20 dni kvetu. Jinak preju dobrej kour.


To jsou mi novinky, ono to jako pod metlou nekvete? A 36 hodin tmy? mnoo jako nerikam, ze ne, ale na to abych to vyzkousel mam ty kytky docela rad..

Macho kdyztak PMko a promazu ti to tady...

Old Post 03-02-2009 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Priste az budes prepinat jim nechej 36 hodin tmy a vraz tam rovnou sodik, vim ze nechces, aby se ti to po prepnuti moc vytahlo, ale na kvet je metla k nicemu. Tou jen maximalne udrzujes periodu a zbytecne si probendil nejakejch 20 dni kvetu. Jinak preju dobrej kour.


Kámo tak tohle je pekna blbost...prvni 2-3 tydny (zalezi na odrude) po penuti kytka jeste porad roste... tudiz je pro ni metla prospesnejsi nez by byl sodik... navic to ze se ti kytky nevytahnou
je celkem podstatna vec... napsal si to tak jak kdyby pod metlou nedokazali kytky kvest....coz neni pravda...navic prvni "naznaky" kvetu jsou stejne videt az po tech 2-3 tydnech kvetu.... sam to delam stejne a nemuzu si stezovat na kvalitu a velikost palic...

PS Koukam ze disaster me prdbeh v psani kdyz jsem si musel odskocit na hajzl od rozepsanyho prispevku... pak to taky smaznu

Old Post 03-02-2009 v 07:30 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Priste az budes prepinat jim nechej 36 hodin tmy a vraz tam rovnou sodik, vim ze nechces, aby se ti to po prepnuti moc vytahlo, ale na kvet je metla k nicemu. Tou jen maximalne udrzujes periodu a zbytecne si probendil nejakejch 20 dni kvetu. Jinak preju dobrej kour.


Hmmm zajímavej názor,ale taky názor

Pokud sem podle tebe probendil 20 dnů na kvetu,tak příšte když to udelám jak píšeš budu vlastne o 20dnů na kvetu vepředu že? Tím pádem to o 3 tejdny bude delší dobu kvést=válce minimalne jak mimina ne?

Samo jen pokud pominu fakt,že to po přepnutí jak psal frynk minimalne(samo záleží zase na genech a dobe na růstu) ty 3.týdny roste.

Příroda se zase tak obchcat nedá.

To MH na kvetu používám pořád a sem s tím spokojenej

Naposledy upravil Machoman 03-02-2009 v 09:36 AM

Old Post 03-02-2009 v 09:22 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Frynk: Chces mi tvrdit, ze prvnich 2-3 tydny na 12/12 je rustova perioda? A to ze prvni naznaky kvetu mas po tydnu nic neznamena (nevim kdes vzal ze prvni trichomy se ukazou az za 3 tydny, to je mozna tim ze pouzivas taky metlu v kvetu ), kytce proste trva nez ukaze prvni trichomy, stejne jako ji trva nez zakoreni a spoustu jinych veci, na kvetu je ale celou dobu od prvniho cyklu 12/12.
Machoman: Cos to vymyslel za teorii? Jakejch 20 dni napred. Jestli jsi spokojenej na 35 den kvetu s takovymi palicemi, tak to se omlouvam. Ja jen chtel poradit, ale nevedel jsem ze vy jste mistri co bezne davaj gram na watt a radit ani nepotrebujete.
Diaster: To same si muzes rict u nejake zarivky, taky to pod tim nejak kvete, ale taky pod tim nepestujes. Chces tu snad zacit vyvracet teorii, ze sodik je na kvet nejlepsi? Si pestuj pod cim chces. Jo a k tem 36 hodinam, ja mam taky kytky rad, proto zkousim ruzne tyhle pokusy, aby moje milovane rostliny byly jeste hezci. Navic to mam odzkousene, proto jsem napsal rovnou at to priste udela a nezavadel nejakou diskuzi, jestli to ma smysl ci ne.


Nákvet mám vždycky pomalejší,bo to přepínám když to jeste nemá pořádne rozjety kořeny.

Pochop že když mi napíšeš dej tam hned sodík a dej to na 36 hodin do tmy,tak nevím co si představuješ že ti napišu? Mám napsat:ano šéfe,další kolo to hned udelám,aniž bych znal důvod?

To že na kvet je lepší sodík je snad bez diskuze.

Znám lidi co jeli jen se sodíkem(růst i kvet) potom pořešili MH na růst,nechavaj na kvetu cca.2 týdny a nikdo si nestežoval.

Zkusit to samo můžu,ale zase budou jiny geny tak to nebude moc košer srovnání.

Takže at si rozumíme: tvrdíš,že se sodíkem to pokvete líp,s tím souhlasím,ale jde mi o to jakej to má vliv...prave se mi nechce moc veřit,že ty první 3 tydny kdy spíš valí do růstu by tomu mohlo nejak výrazne uškodit.


Naposledy upravil Machoman 03-02-2009 v 15:18 PM

Old Post 03-02-2009 v 15:05 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

2peacetoall:co kdyby ses pochlubil svymi vypestky,at se muze machoman citit jeste trapneji:-)? vetsinou nemam vubec cas projizdet therady,protoze jsem casove dost vytizenej,ale dredy machomana si nenecham nikdy ujit.je jeden z lidi na groweru.ktery ma muj nejvetsi respekt.ted mam chripku,lezim v posteli s notasem a jako nejlepsi rozptyleni vydim prave grower,ale to co jsem se dneska dozvedel je k popukani:-).metla,ze ochuzuje kvetovou fazi o 20 dni,ze mam zalivat redbullem a do stonku pichat pervitin,36 hodin tmy na zacatku kvetu je jen zlomek toho co jsem dnes pochytil za moudra.kam ten growerskej svet pada:-)?

Old Post 03-02-2009 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
2peacetoall:co kdyby ses pochlubil svymi vypestky,at se muze machoman citit jeste trapneji:-)? vetsinou nemam vubec cas projizdet therady,protoze jsem casove dost vytizenej,ale dredy machomana si nenecham nikdy ujit.je jeden z lidi na groweru.ktery ma muj nejvetsi respekt.ted mam chripku,lezim v posteli s notasem a jako nejlepsi rozptyleni vydim prave grower,ale to co jsem se dneska dozvedel je k popukani:-).metla,ze ochuzuje kvetovou fazi o 20 dni,ze mam zalivat redbullem a do stonku pichat pervitin,36 hodin tmy na zacatku kvetu je jen zlomek toho co jsem dnes pochytil za moudra.kam ten growerskej svet pada:-)?


Díky,ale peacetoall se bych řekl vyzná,konstruktivní kritika je to co každej thread(grow) potřebuje.

Old Post 03-02-2009 v 15:21 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 23

zdravím, vaše diskuze mě zaujala protože s metlou taky šachuju, vždycky tak týden deset dnů po přepnutí ji tam nechávám, až pak dávám sodík...selským rozumem, přijde mi to i míň stresový pro kytku když se změní perioda, a až časem spektrum..

další věc, peacetoall, radíš po přepnutí 36 hodin tmy? k čemu je to dobrý? nerozhodí to tu kytku trochu? já myslel že právě začátek květu je pro rostlinu nejkritičtější a je důležitý striktně dodržet 12/12 pro nejlepší výsledky..

kdyžtak smáznu

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 03-02-2009 v 16:50 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 24

jsem na tom podobne jak AHM4D, a docela me zaujal peacetoalluv prispevek. Myslis to fakt vazne nechat 36 hodin tmu? a co treba 48 hodin? nikdy sem nic podobnyho neslysel, ale svym zpusobem tomu verim, stejne ajk pise tech 20/4 na rust. metlu si pucuju od kamose, a urcite muzu doporucit kazdymu co jede na rust sodik.. jede to daleko, moza dvakrat rychlejc

jinak me nepride ze ma Machoman maly palice na 35. den, pac ted teprve pride tem pravej sekec mazec..
kterej ze den se to ma sklizet?

kdyz budes chtit, smaznu

Old Post 03-02-2009 v 18:38 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
benji: To ze tu neprezentuju svoje vypestky je jen moje vec, nemam potrebu se nekde vystavovat a zvysovat tak riziko, aby me chytli. Navic nemam zrovna jedno usmudlane 4kilo, takze o nejakych fotkach se rozhodne bavit nehodlam. Nikdy jsem nechtel machomana nejak ztrapnit (z fotek je stejne vic nez jasny, ze se nejedna o zadneho novice), jak jsi napsal a ani jsem to neudelal, chtel jsem mu pouze poradit, to si laskave uvedom. Kdo ma tvuj respekt me opravdu nezajima. Nikdy jsem nenapsal ze mas zalivat redbullem nebo pichat pergo do stonku, ani ze metla te pripravi o 20 dni kvetu, napsal jsem ze tam mel prvnich 20 dni kvetu spatne svetlo a nevidim co je na 36 hodinach tmy pri prenuti tak nepochopitelneho a rabiackeho, navic to nemam ze sve hlavy. Cetl jsem to na strankach nejakeho vyrobce hnojiv (uz nevim jaka znacka) samozrejme v eng, vyzkousel a videl ucinek. Kam ten growerskej svet pada? Hochu ty bys zrejme nejradsi zustal u hliny a hnojil kompostem. Nerikam ze je to spatnej zpusob, ale pestovani jde proste dopredu.
machoman: no hlavne nechapu co je za problem tohle zkusit? Periodu 20/4 jsi taky zkusil, i kdyz tady zrejme moc lidi nevi ze je lepsi.


Sám sis určite všiml kvality zdejších příspevků. Tvůj první příspevek tady byl ve stylu: hod tam sodík,dej 36hodiny tmy-je to nejlepší...Sám asi uznáš,že to není zrovna standartní metoda(36hodin tmy) a je potřeba napsat víc než to co si napsal.

Za každou radu budu jen rád,jen to příšte trochu rozepiš a ne stylem delám to tak a tak,je to vyzkoušeny a nejlepší.

S velikostí šišek máš správnej postřeh,ale to platí jen pro nejaky genetiky,třeba s MJ2 a jedním kusem sejra(proč zrovna jeden z 5 nechapu) jsem spokojenej se současnym stavem.

Myslím,že netřeba tady tu diskuzi nejak vyhrocovat,jde nám snad o stejnou vec

A tech 36hodin i když není růstová fáze-to jest přehazuje se zakořeneny řezivo hned do systemu a na kvet?(jen otazka do placu )

Old Post 03-02-2009 v 19:29 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 26

Omlouvam se, jestli jsem svym prispevkem nejak snizil uroven teto diskuze, to opravdu nebyl muj zamer. Ano tech 36 hodin myslim skutecne vazne a ma to za nasledek rychlejsi start kvetu (pri pouhem snizeni cyklu na 12/12 jsem vzdy objevil prvni blizny asi za 5-7 dni. 36 hodin tmy pri prepnuti melo za nasledek to, ze jsem prvni blizny spatril asi za 3-4 dni) a jak uz jsem psal, tohle jsem cetl na strankach vyrobce hnojiva, takze zadne moje vyplody fantazie. O 48 hodinach jsem necetl, i kdyz me to taky napadlo priznam se, ale zatim jsem to nezkousel, momentalne nemam jak rozdelit mistnost, abych to mohl odzkouset a skutecne rict: ,,Ano, 48 hodin je lepsich.". Cyklus 20h svetlo 4h tma - pokud me pamet neklame, tak to bylo na overgrowu, kde jsem tohle cetl. Byl tam pokus se vsemi cykly pro rust (od 16/8 az po 24/0) a ve vysledku bylo nejvice na rostlinach s periodou 20/4. Z meho osobniho dojmu mi prijde, ze se rychleji zotavuji z presazovani a zastrihu a rostou o krapet rychleji. Jinak samozrejme se o neco malo navysuje spotreba elektriny, takze to zalezi na Vas a jak se Vam to vyplati. Rekl bych ze vynos se zvysi asi o 3-5%.

edit:
Jeste vzkaz pro WAMParjana: "tož to jsou názory idijota !!!!!" Jak trapne je napsat chybu ve vete, ve ktere nekoho nazyvas idiotem. Sice nevim, ktere moje nazory povazujes za nazory idiota, jen bych ti chtel rict, ze idiotstvi je nemoc, za kterou skutecne nikdo nemuze. Na nejakou cervenou karmu se ti muzu vykaslat, jestli si tim resis sve problemy, doufam ze ti to bude ku prospechu a budes z toho mit alespon jeden prijemny den, ani ti ji nebudu opetovat - v krame si za to chleba stejne neporidim.

Naposledy upravil peacetoall 04-02-2009 v 15:49 PM

Old Post 04-02-2009 v 14:40 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Omlouvam se, jestli jsem svym prispevkem nejak snizil uroven teto diskuze, to opravdu nebyl muj zamer. Ano tech 36 hodin myslim skutecne vazne a ma to za nasledek rychlejsi start kvetu (pri pouhem snizeni cyklu na 12/12 jsem vzdy objevil prvni blizny asi za 5-7 dni. 36 hodin tmy pri prepnuti melo za nasledek to, ze jsem prvni blizny spatril asi za 3-4 dni) a jak uz jsem psal, tohle jsem cetl na strankach vyrobce hnojiva, takze zadne moje vyplody fantazie. O 48 hodinach jsem necetl, i kdyz me to taky napadlo priznam se, ale zatim jsem to nezkousel, momentalne nemam jak rozdelit mistnost, abych to mohl odzkouset a skutecne rict: ,,Ano, 48 hodin je lepsich.". Cyklus 20h svetlo 4h tma - pokud me pamet neklame, tak to bylo na overgrowu, kde jsem tohle cetl. Byl tam pokus se vsemi cykly pro rust (od 16/8 az po 24/0) a ve vysledku bylo nejvice na rostlinach s periodou 20/4. Z meho osobniho dojmu mi prijde, ze se rychleji zotavuji z presazovani a zastrihu a rostou o krapet rychleji. Jinak samozrejme se o neco malo navysuje spotreba elektriny, takze to zalezi na Vas a jak se Vam to vyplati. Rekl bych ze vynos se zvysi asi o 3-5%.

edit:
Jeste vzkaz pro WAMParjana: "tož to jsou názory idijota !!!!!" Jak trapne je napsat chybu ve vete, ve ktere nekoho nazyvas idiotem. Sice nevim, ktere moje nazory povazujes za nazory idiota, jen bych ti chtel rict, ze idiotstvi je nemoc, za kterou skutecne nikdo nemuze. Na nejakou cervenou karmu se ti muzu vykaslat, jestli si tim resis sve problemy, doufam ze ti to bude ku prospechu a budes z toho mit alespon jeden prijemny den, ani ti ji nebudu opetovat - v krame si za to chleba stejne neporidim.


Hola amigos,není se za co omlouvat,rozhodne si nesnížil žadnou uroven diskuze ani nic podobnyho-thready tady jsou od toho,aby se do nich psalo

Zkusit tech 36 hodin tmy můžu,ale pokud k tomu nemám pořadny porovnaní (další identickou bednu se stejnyma genama) tak to není moc objektivní.

Periodu 20/4 sem jel zezačatku,jestli je lepší bo horší posoudit nemůžu(důvod viz. výše) s tím vetším výnosem o 3-5% mi přijde celkem odvažny tvrdit.

Všeljaky pokusy delám rád,ale chce to proste 2 stejny bedny a naprosto stejny geny-potom to má smysl.

Old Post 04-02-2009 v 16:21 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

macho sorry za OT ale 36 hodin doporucoval i Steve ze SOL a to je pan breeder
zde par linku:
http://www.rollitup.org/general-mar...rk-3-times.html
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=89627

zde i nejaci borci s pismeny pred a za jmeny publikuji (stahnout pdf)
http://www.springerlink.com/content/m41v336q14lp6x80/

a pro "chytre" kdyz se nekdo neprezentuje neznamena ze je blb a nic neumi a mlati prazdou slamu
pak to smazu peace
PS: peknej system sleduju at se dari

ad 36 hodin tohle jo dobre aplikovatelne kytky outdoor v kyblech nekde u baraku nahodi driv kvet...coz je u venku hodne cenenna vlastnost

Naposledy upravil 05-02-2009 v 15:22 PM

Old Post 04-02-2009 v 23:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 29

Čus, jestli můžu, přihodil bych svoji osobní zkušenost z loňska s cca 60ti hodinami tmy. Jel jsem jednu kytku na balkoně, zatmíval jsem ji ve skříni, klasika. Jak už to tak bývá, jel jsem na víkend pryč a kytku zapomněl vyndat. Při příjezdu jsem na ni mrknul, vypadala ok. Po opětovném přestěhování na světlo kytka během 48h ztratila barvu - zbělela. Tento stav trval asi týden, kdy se nic nedělo a poté opět začínala zelenat. Dožila se dospělosti, ale trvalo to zbytečně o cca 12 dní déle. S tou tmou bych moc neexperimentoval během květové a růstové fáze. Na konci květu před kosou proti tomu nic nemám, s tím mám dobré zkušenosti, ale v přírodě taky přece není třeba na dva dny tma. To jen jako takový malý postřeh...

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 08-02-2009 v 11:00 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Ahoj mačo - vypadá to velice zajímavě
Bcuzz vs Metrop - koukam, že zatim možná má navrh metrop? kvůli ph...

citace:
Původní příspěvek od CrTekk

a pro "chytre" kdyz se nekdo neprezentuje neznamena ze je blb a nic neumi a mlati prazdou slamu

no sice to neznamená, že nic neumí, ale pokud své doporučení(rady) nepodloží jasnýma, ale zase opakuju jasnýma důkazama a jasnýma fotkama, faktama a vysvětlením (ale zase jasným podloženým vysvětlením) - nemůže se divit, že jeho rady nejsou vůbec radama, ale výštěkem do tmy !
a to : pro "chytre" je jako myšleno, že teda každej kdo Ti napíše - no víš já jedu bomby - nebudu to dávat na net, ale zhasni na 36hod a budeš mít o 4% větší výnos - tak Ty mu budeš věřit? to bys byl v uvozovkách chytrý asi Ty...
(u nás má hodně lidí takovou vlastnost víš - přehánět, dělat chytrýho)
to samo neni psáno proti členu CrTekk(ty si tam například hned naházel linky ) - je to čistě jen má reakce na to : a pro "chytre"

pak klido smáznu


at to jede jak má macho

Naposledy upravil 08-02-2009 v 16:34 PM

Old Post 08-02-2009 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
Ahoj mačo - vypadá to velice zajímavě
Bcuzz vs Metrop - koukam, že zatim možná má navrh metrop? kvůli ph...


no sice to neznamená, že nic neumí, ale pokud své doporučení(rady) nepodloží jasnýma, ale zase opakuju jasnýma důkazama a jasnýma fotkama, faktama a vysvětlením (ale zase jasným podloženým vysvětlením) - nemůže se divit, že jeho rady nejsou vůbec radama, ale výštěkem do tmy !
a to : pro "chytre" je jako myšleno, že teda každej kdo Ti napíše - no víš já jedu bomby - nebudu to dávat na net, ale zhasni na 36hod a budeš mít o 4% větší výnos - tak Ty mu budeš věřit? to bys byl v uvozovkách chytrý asi Ty...
(u nás má hodně lidí takovou vlastnost víš - přehánět, dělat chytrýho)
to samo neni psáno proti členu CrTekk(ty si tam například hned naházel linky ) - je to čistě jen má reakce na to : a pro "chytre"

pak klido smáznu


at to jede jak má macho


Hola amigos Metrop u me zatím vede ne jen tím,že pH drží líp. Metropacká strana je celá krásne zelená,zatímco u bcuzzu nektery kytky stradají (apetit mají i při ec 1,8 ktery sem jim musel nasolit). I roztok vypadá i po 2tydnech dobře,u bcuzzu se to říct nedá (nemyslím barvu danou tuchám že A složkou) U metropu sem nešel přes ec 1,5 a určite by se dalo i mín.

Rozhodne doporučuju zkusit,velká spokojenost s nema.Uvidím jeste na konci jak to bude chutove,sekat to budu za cca.3týdny.

Večer dohodím foto

Jo a nic nemažte-není důvod.

Old Post 09-02-2009 v 09:52 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 32






42/12

Old Post 09-02-2009 v 21:15 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0262010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív