Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mocné měření účinnosti některých stínidel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

kdyz uz se vyznate tak v tech stinidlech tak by jste me mohli poradit....chci si udelat stinidlo z OPP(ocelovy pozinkovy plech)a nebo z titan zinku tloustce 0,6mm. a rad bych vedel jestli to nema nejaky spatny vliv kdyz se vyrabeji z oceli nebo znejakeho kladivkoveho plechu.....diky

Old Post 07-01-2009 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: mocné měření účinnosti některých stínidel Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od kseroks
Adjust-a-wing medium (co nejméně rozevřený)


Mohol by si spraviť meranie aj pri úplne otvorenom A-wingu?

Marihuana je dar.

Old Post 12-01-2009 v 22:55 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AuZeN
Nový Člen

Karma uživatele AuZeN - 80% PěstitelskáKarma uživatele AuZeN - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 13  

Re: mocné měření účinnosti některých stínidel Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od kseroks
rád bych zkusil proměřit i industrie slunečník apod bohužel nejsou k dispozici tak snad někdy příště...


To je škoda. Nejvíce by mě zajímal duel Industrie x adjust-a-wing, protože Hanyz, který tady sám vyzíval k testům luxmetrem ani neposlal fotky z provozu Industrie nebo snad testy luxmetrem samotné.

Old Post 17-01-2009 v 14:51 PM
AuZeN je offline   Profil uživatele AuZeN   Find more posts by AuZeN   Foto galerie člena AuZeN   Click here to Send AuZeN a Private Message   Add AuZeN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 20

Já teda z praxe nedám na A-wingy dopustit - a taky by mi zajímalo měření při otevřeném wingu.
jinak ale K+

Old Post 02-02-2009 v 14:03 PM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zub
Nový Člen

Karma uživatele zub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 21

Cus kseroks.su tu novej a asi bych se mel dotazovat na zakladnejsi informace ale je rozdil v pouzitym materialu na stinidlo a kterej je nej v odrazu?



http://www.nakupzdomu.cz/aco-308-elektromagneticky-kompresor-hailea-20w-45lh-tlak-00-p-3137.html
majtam spatne nacenenej kompresor vyjde min o pulku levneji

Old Post 27-02-2009 v 19:46 PM
zub je offline   Profil uživatele zub   Find more posts by zub   Foto galerie člena zub   Click here to Send zub a Private Message   Add zub to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zub! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 22

kseroks - hale ted sem koukal na to tvy mereni ve vertikalni poloze a prijde mi ze je neco sakra spatne. bud sem to spatne rozlustil nebo si spatne meril?? vychazim z toho ze kdyz mam lampu vertikalne tak primo pod ni to hazi upe nejvetsi stin,svetlo de vic do stran..a tobe tam vychazi pod vybojkou(bod mereni 3) nejvetsi hodnota ze vseech...?promin jestli rikam kravinu,jenom mi to nejde do hlavy..

Old Post 28-02-2009 v 18:02 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 23

no hele nejakou logiku v tom nehledej to sou proste hodnoty co sem nameril, proc to je tak jak to je nevim...........

Old Post 03-03-2009 v 07:26 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 24

Zdarec,
tak mě napadlo jestli bys nemel moznost zmerit i tu levnou vlastovku(napodobeninu A-wingu). Zajimalo by me, jestli ma ten A-wing fakttakspešlodraz jak o něm tvrdí výrobce...
Jinak za snahu samo K+... Lam.

Old Post 16-03-2009 v 22:11 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgen
Nový Člen

Karma uživatele Morgen - 31% PěstitelskáKarma uživatele Morgen - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 25

Zdravím,

Měření ve vertikální poloze 3 a 4 vypadá na první pohled opravdu nelogicky. Moh bys změřit ještě světelnej tok v úrovni měření č. 3, ale pár centimetrů mimo osu? Třeba 5, 10, 20? Jestli není takový světlo přímo v ose kvůli odrazu na konci u závitu.

K+ za perfektní měření. Ses s tim musel pěkně dlouho srát.

Díky,
Morgen

PS: Neměří luxmetr náhodou v luxech?;-)

Old Post 14-04-2010 v 18:25 PM
Morgen je offline   Profil uživatele Morgen   Find more posts by Morgen   Foto galerie člena Morgen   Click here to Send Morgen a Private Message   Add Morgen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 26

Taky bych řekl že to má být v luxech. V lumenech pokud to dobře chápu se vyjadřuje celková svítivost zdroje světla. Luxy berou v potaz velikost oblasti na které světlo dopadá. Je v tom je dost velký rozdíl. Pokud mám zdroj světla 1000lumen a osvětlím s ním 10m2 bude illuminance 100 lux. Lux je množtví dopadajícího světla na metr2. Pokud se pletu tak mě opravte.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Naposledy upravil cosmicgirl 04-05-2010 v 15:17 PM

Old Post 04-05-2010 v 15:11 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 27


Dnes mi došel luxmetr a tak jsem si řekl, že zkusím změřit moje kulate stinídlo (používa se bežně pro osvětlení hal) které jsem koupil nove za 305kč včetně dph ve velkoobchodu s elektrem. Pro dobrou představu jsem měření provedl stejným způsobem jako kseroks. Vybojku mam son-t agro 400w se svítivostí 55000lm (o něco málo méně než son-t pia greenpower) Myslím že výsledky nejsou vůbec zlé ještě pokud uvážíme cenu. Výhodou vertikálního zavěšení je rovnoměrné rozložení světla kolem dokola, intezita světla se prakticky nemění . Horší vysledky jsou ale přímo pod lampou.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Naposledy upravil cosmicgirl 04-05-2010 v 16:35 PM

Old Post 04-05-2010 v 16:08 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kytl@
Nový Člen

Karma uživatele Kytl@ - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 28

ahoj, vysvětlí mi někdo prosím jak dostal ze 400w výbojky hodnoty 87000- 65000 ? hlava mi to nebere

Old Post 04-05-2010 v 17:23 PM
Kytl@ je offline   Profil uživatele Kytl@   Find more posts by Kytl@   Foto galerie člena Kytl@   Click here to Send Kytl@ a Private Message   Add Kytl@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgen
Nový Člen

Karma uživatele Morgen - 31% PěstitelskáKarma uživatele Morgen - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 29

Kytl@

Vysvětlil(a) to cosmicgirl o dva příspěvky dřív.
Lampa vydává světelnej tok, kterej se měří v lumenech (třeba výše zmíněnejch 55000 lm). Čím menší plochu tím osvětlíš, tím větší osvětlení (měřený v luxech) dostaneš.
Takže osvětlení 87000 luxů ze 400 W lampy dostaneš.

Old Post 17-05-2010 v 12:02 PM
Morgen je offline   Profil uživatele Morgen   Find more posts by Morgen   Foto galerie člena Morgen   Click here to Send Morgen a Private Message   Add Morgen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 30

Zdar panackove, muze mi nekdo doporucit jaky stinidlo pouzit pro skrin
v-160,s-90,h-60... Ma nakou cenu tam rvat wing medium?
Nebo bude lepsi powerlux....?
Ted mam malicky hobby a to je na nic....dik a mejte se

Everybody loves Bob Marley

Old Post 09-06-2010 v 19:14 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 31

Adjust Wing má vždycky cenu. Měřil jsem to luxmetrem a opravdu dosvítí až ke krajům, pod ním veprostřed není přesvíceno. Jako další za nim bylo stínítko z obyčejného kladívkovýho plechu, taky bylo na tom slušně.

super optickej klam!!!

Old Post 09-06-2010 v 19:18 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 32

Zdravim a dik
Ale za tu cenu a co ta napodobenina? stoji asi 990,-

Everybody loves Bob Marley

Old Post 10-06-2010 v 04:05 AM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1392550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív