Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Matku z feminizovaných semen ? Mají fem. semena větší šanci na vznik hermafroditů ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 33

to maikie: hale jestli chceš matku aby tě zásobovala na pár growů raději si pořiď regular seeds, zasaď všech šechny seeds a vyber si to nejlepší pheno. Vim že selekce je sraní ale za tu kvalitu to stojí ne.

jestli si chceš udělat matku na 1.grow tak klidně z feminized seeds, udělej pár řezů a tu matku tam potom můžeš šoupnout taky. Já sem nikdy neměl problém a hermouše taky ne. A kvalita byla ok.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 10-12-2008 v 16:26 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 34

preco by mal byt problem s feminizovanymi semenami. ja som mal 3 feminizovane WW od GH a boli odlisne aj vzrastom aj zaciatkom kvitnutia. ved z takje to vzorky by sa dala vyselktovat dobra matka. ci nie.

Old Post 10-12-2008 v 17:17 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od palinoch
preco by mal byt problem s feminizovanymi semenami. ja som mal 3 feminizovane WW od GH a boli odlisne aj vzrastom aj zaciatkom kvitnutia. ved z takje to vzorky by sa dala vyselktovat dobra matka. ci nie.


Podle ostatních spíše ne , jak vidíš. Je opravdu možné že několikátá generace řízků bude mít sklony k hermafroditismu. Koho byste tedy doporučili jako opravdu dobrou banku? Vím , že se to tu hodněkrát rozebíralo.

Old Post 10-12-2008 v 19:53 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 36

Tak u mě je na první místě Sensi Seeds Bank. Libý se mi protože mají originální genetiky které šlechtili ti kteří toho vědí o cannabis opravdu hodně (Jack Herer, Ed Rosenthal). Měl jsem od nich Shivu Shanti 2 i když je jejich nejlevnější tak jsem s ní měl opravdu dobré úspěchy, silná je na mě až moc.
Jednou jsem z toho měl jointa a ve dvou jsme ho nedali, ale ta krásná sladká chuť až do posledního prásku.
Pro mě je jedna z nejlepší bank. Video!

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 10-12-2008 v 20:34 PM

Old Post 10-12-2008 v 20:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

no sensi seeds muzu doporucit akorat ten jejich white label neni moc povedenej a marleys collie za 120 eu taky nic moc ale na druhou stranu sensi skunk je od nich dobrej kup jak na indor tak outdor no zalezi kolik chces investovat sou i jine banky na urovni treba mr nice,serious seeds...

Old Post 10-12-2008 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomjerdy
Nový Člen

Karma uživatele tomjerdy - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 38

cus lidi znate nekdo Armageddon x Sirius od The Doggies Nuts dik

Old Post 10-12-2008 v 22:33 PM
tomjerdy je offline   Profil uživatele tomjerdy   Find more posts by tomjerdy   Foto galerie člena tomjerdy   Click here to Send tomjerdy a Private Message   Add tomjerdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od MAIKIE
duplicita ... duplicita ... Já se tady bavím o tom co mi napsali z Greenhouse seeds Prostě snažím se popřít to , že by byly z Fem semínek nekvalitní matky, nebo že by měly tendence k hermafroditismu. Většina novodobých feminizovaných seeds už hermafrodity nejsou.

Jo to jo, ale mě přijde zbytečný, abys kvůli tomu zakládal novej topic a zbytečně znepřehledňoval fórum. Tvůj příspěvek mi nepřijde natolik relevantní, abys to musel psát samostatně. Klidně bys to mohl připsat do původního tématu, které má dokonce i téměř shodný název. A proč mi tvůj příspěvek nepřijde tak důležitý? Třeba proto, že jsi tuhle informaci dostal od firmy, která ty fem. semínka prodává. Je jasný, že ti nenapíšou "Feminizovaný semínka maj větší sklon tvořit koule, matku z nich nedělej!" To by přeci byli sami proti sobě, zvlášť když fem. seeds jsou tak dvakrát-třikrát dražší než regular...

Old Post 10-12-2008 v 23:02 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 40

a kde to mal napisat do nejakeho podobneho topiku? mal otazku tak nech sa pyta. v inych forach s takym to pristupom sa ani nestretavam. The Chemical sa trocha zamysli a najme nad tym --- tvoja citacia A proč mi tvůj příspěvek nepřijde tak důležitý? Třeba proto, že jsi tuhle informaci dostal od firmy, která ty fem. semínka prodává. Je jasný, že ti nenapíšou "Feminizovaný semínka maj větší sklon tvořit koule, matku z nich nedělej!" To by přeci byli sami proti sobě, zvlášť když fem. seeds jsou tak dvakrát-třikrát dražší než regular...
ako ze on ma teraz tvorit selijake svoje dohady ci to banka myslela tym mailom doverihodne alebo nedoverihodne. pre teba by bolo z toho maila asi jasne ze z femin semena budu hermaci. tak za taku svojsku dedukciu ti gratulujem. to uz toho maila ani nemusel pisat

Old Post 11-12-2008 v 13:46 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

hmmm...a co takhle se zeptat po letech odbornika p.Hlava na konstruktivni srovnani se selekci matek.mam zato,ze kdyz jako MOD prodava klony byla by preci jeho slova brana s respektem.nikdo asi nepocita s tim ze v CR bude selektovat z drahych semen desitky matek,ktere nasledne bude vyhazovat jako nevyhovujici.mozna slova odbornika utvrdi zacinajici growery v jednoduchosti pocinani pri volbe rezu od matkare,mozna nas prekvapi jednoduchosti pri volbe nakupu semen s naslednou selekci.otazka genetickych vloh po otci (po matce) pri opileni (phenotyp) je nasledek nebo vysledek selekce??? to by musel selektovat jen slechtitel,ktery vi jak vysledny produkt ma vypadat.sem nazoru,ze za nasich podminek selekce se muzeme priklonit k phenotypu jaky je podle nas nej,a i to muze byt spatne.nakonec se smirime se skutecnosti ze je porad co vylepsovat a tak se dostavame k samotne podstate tj.pokus omyl.a tak zacal i muj svet indorgrowu.a co na to odbornici ?

Old Post 19-11-2009 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 42

Jel už někdo matky z feminizovanejch semen ? Opravdu vysoký výskyt hermafroditů ? Jsem už několikátý, co se tady ptá a zatím žádná odpověď.

Old Post 26-12-2009 v 21:42 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

groover - můj názor na to je že to nemá smysl
kamarád bere z vídně feminizovaný semínka na ven poslední 2 roky - dycky měl dobrý a chutný palice...ale prostě semínka tam má a neví odkud se to bere - tam měl nějakej ten stres vid ... ale prostě proč brat dvakrát dražší feminized když je jistota za levnější peníz .)
kdyby sis udělal matku z femin, deset lidí by od tebe koupilo řízky...ty bys to měl třeba v poho - ale oni by to třeba měli dost oprcaný kvůli tomu že třeba začínaj atd

Old Post 27-12-2009 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 44

No, kdyby to byla feminizovaná sativa nebo mostly sativa, tak to bych vůbec neriskoval, u indik by to zhermení nemuselo tak hrozit ale jak říká Respect Flowers-proč brat dvakrát dražší feminized když je jistota za levnější peníz

A potom-vysel jsem Indoor mix4 od DP a zaprvé klíčilo to hroznou dobu, vylezl jen jeden Orange bud a ještě je brutálně zpomalenej-dřív jsem si myslel, že feminized jsou vynikající volba na venky ale teď už nechci o fem. semínkách ani slyšet.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 27-12-2009 v 10:38 AM

Old Post 27-12-2009 v 10:23 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 45

Myslel jsem mix feminizovanejch indik od Green House, 5 semen za 25 EUR, což je stejně drahý jak regular seeds: Je tam A.M.S., Great White Shark, El Nino, Big Bang, The Church...

Old Post 27-12-2009 v 10:45 AM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 46

Hmm, a sme zas pri Greenhouse Seeds. Ako to ten Arjan kurva robi? hehe

Old Post 27-12-2009 v 11:04 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 47

no ja ukoncim tuto debatu a schrnu to protoze vim ze to de a znam lidi co to maj odzkouseny a nikdy nemeli zadne hermace

pa

Old Post 02-09-2010 v 21:19 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 48

Měl jsem, mám a budu mít část matek z fem. semen a nikdy se žádný "hermáč" nevyskytl!

Old Post 02-09-2010 v 22:00 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5438070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív