Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejlíp vyčistit BONGO???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

dudezombie: dovolil bych si oponovat - alpou jsem to zkoušel a nefunguje to. Akorát ten bong pak táááhne jak horskej vánek

Old Post 12-12-2008 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
čaues, bong nemám , ale určitě bych sáhnul po lihu (i alpa dobře rozežene shit) a nebo tuku (rostlinny olej) a je po špíne


Jak může olej odstranit špínu? Nerýpu, jen nechápu?!

Jinak kamarád, takový "přírodní typ" nepoužívá na čištění žádnou chemku, ale hrách. Tvrdý suchý hrách a pak klepat a klepat. I když ten písek zmiňovaný výš bude asi to samé ne-li lepší...

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 12-12-2008 v 12:02 PM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
statekukocek
Nový Člen

Karma uživatele statekukocek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 51

skleněný bong rozeberu na díly,ponořím do vlažné vody s příměsí běžného pracího prášku.nechám hodinku působit,poté stačí pouze opláchnout vodou.jednoduché a efektivní. receptura mojí babičky všechno svinstvo je odstraněno bez mechanického úsilí.

Old Post 13-12-2008 v 11:09 AM
statekukocek je offline   Profil uživatele statekukocek   Find more posts by statekukocek   Foto galerie člena statekukocek   Click here to Send statekukocek a Private Message   Add statekukocek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 52

Ako bolo už povedané:
1. teplá voda- nechať odmočiť, bordel zmäkkne, hrubý nános dať do čerta.
2. jar alebo niečo podobné- neriedim iba dám tak poldeci, premixujem a nechám pôsobiť
3. odlakovač- síce to znie blbo ale je to zlatá vec, vážne, nechať odstát
4. všetko dokonale!! cejsť teplou- horúcou vodou. pach z odlakovača sa odyebe dža, vše potom prejsť ľadovou vodou.
tip: ako bolo spomenuté- vyvarenie vo vode, je to účinné no sa rozlúčte s nádobou kde to vyvaríte a na systéme sa vytvorí taký povlak, filter z bordelu.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 13-12-2008 v 15:09 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
dudezombie: dovolil bych si oponovat - alpou jsem to zkoušel a nefunguje to. Akorát ten bong pak táááhne jak horskej vánek


aspon mas pak svežíííí bong

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 14-12-2008 v 23:38 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

lupus: děkuju pěkně...

Old Post 15-12-2008 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 55

kto ma moznost alebo hlboky vacok nech siahne po eultrazvukovej cisticke...byva v kazdom lepsom laboratoriu, alebo v ordinacii... je to taka mala nadobka do ktorej sa naleje roztok, do roztoku sa vlozi stuff, zapne sa to a po par minutach je roztok uplne cierny na cistenom predmete ale ani pod mikroskopom nenajdete ziadnu bakteriu...kamos si takto cistil sklenku a fakt som myslel ze ju prave doniesol so smokeshopu, mozem len doporucit...ustrazvuk je tichy zabijak
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 15-12-2008 v 09:20 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sajdis
Stálý Člen

Karma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 114  

Dotaz Jak si čistíte bongo?? Příspěvek č. 56

Zdravim,
zajímalo by mě jak a čím si čistíte bonga??
Já má tohle: http://www.growshop.cz/katalog/deta...bend-50cm-modra
je už pekelně zaneřáděnej
Čistil jsem ho už dvakrát......jednou prostředkem Limpuro a pak Viva Sativatorem. Limpuro bylo lepší, ale stejně to nebylo good.
Chtěl bych ho zespoda rozdělat a vyčistit štětkou na vymývání lahví, akorát si nejsem jistej zda to jde. Máte s tim někdo zkušenosti??
Ten podstavec sundat jde, ale pak je tam ještě plastová zátka a mám strach, že ji při sundávání zničim a nebo to už pak nebude těsnit! Koukal jsem na growshopy a náhradní podstavec i zátku prodávaj tak by to asi jít mělo.
Please napište nějaký rady nebo triky jak na to!!

Díkes

Old Post 01-10-2011 v 10:34 AM
sajdis je offline   Profil uživatele sajdis   Find more posts by sajdis   Foto galerie člena sajdis   Click here to Send sajdis a Private Message   Add sajdis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carloss Escobar
Nový Člen

Karma uživatele Carloss Escobar - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 57

Marc Emery říká: "na vyčištění bonga je nejlepší trochu soli a trochu isopropylalkoholu, protřepat a za 5 vteřin je hotovo".

Brain Investigator

Old Post 01-10-2011 v 18:13 PM
Carloss Escobar je offline   Profil uživatele Carloss Escobar   Find more posts by Carloss Escobar   Foto galerie člena Carloss Escobar   Click here to Send Carloss Escobar a Private Message   Add Carloss Escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 58

jakýkoliv alkohol nepoužívat, akryl pak křehne a tolik nevydrží. možná vás to překvapí, ale výsledkem jednoho hodně dlouhého trýdu na icmagu byl olivový olej. nechat to v něm přes noc ponořené a druhý den to pak jde dolů snadno..
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=118900

Old Post 15-10-2012 v 11:09 AM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lesapan
Nový Člen

Karma uživatele Lesapan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 8  

Nápad Příspěvek č. 59

Jsem milovník bongů tak i na tuhle část muselo jednou dojít nicméně nedělal jsem z toho vědu a kotel z skleněnýho bongu jsem dal do myčky (první jen kotel ono na nějakým skle se tvoří taková ta myčková plíseň když máte ve skle plasty nebo kvůli něčemu podobnýmu - nám to dělají skleničky z IKEI - kdyby se to udělalo na kotlíku tak to nebude skoro vidět) - krásně se mi vyčistil a tak jsem později nechal přeprat komplet celej bong. Jednoduše a efektivně. Vyčistí to do mrtě.

Old Post 20-11-2012 v 17:14 PM
Lesapan je offline   Profil uživatele Lesapan   Find more posts by Lesapan   Foto galerie člena Lesapan   Click here to Send Lesapan a Private Message   Add Lesapan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 60


Nechejte kotel ve skleněném bongu!Nalijte technický líh a nasypte sůl!! Zalepte všechny díry sáčkem s gumičkou a turbo ucpěte prstem se sáčkem.Potom třepejte tak 4 min. Pak stačí vylejt POŘÁĎNĚ vypláchnout vodou s jarem a benžo je jako NOVÉ!!! Líh je organický rozpouštědlo a sůl to odjebe!Líh stojí 69 korun v drogerce. Důkaz místo slibů..

Old Post 22-11-2012 v 15:16 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 61


Předtím vypadalo takhle..

Old Post 22-11-2012 v 15:18 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 62

Co se akrylu týká, doporučuju odmaštovač od Realu, oranžová flaška asi za 50 korun (drogerie Teta).
<http://www.lekarna.cz/images/products/z/243277.jpg>

Nijak nepoškozuje ten plast a dosáhl jsem za použité štětky na vymejvání lahví s ním překvapivě dobrejch výsledků, možná zatím nejlepším ze všeho, co jsem zkoušel.

Cpát bong do myčky mi přijde vysoce a opravdu vrcholně nechutný.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 23-11-2012 v 14:33 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 63

mam plastovy bong a napadlo me skusit kyprici prášek, mate nekdo zkušenosti???

Old Post 25-06-2013 v 09:00 AM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 64

Nejlíp sem vyčistil sklenenej bong čističem na štetce, prodavaj asi v každých domácích potřebách já to vyhrabal ve sklepě.Stačilo nalejt do bongu a v podstatě se všechen ten sajrajt rozpustil a bongo vypadalo jako bych ho zrovna koupil .

____________________________________________________________________________

Old Post 01-07-2013 v 13:36 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2017 - Jak nejlépe kouřit z Bongu - 91 odpovědí
25-05-2004 - Jak nejlépe čistit dýmku? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8793120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív