Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Mýváte taky někdy zkouření závany tajemna?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Dotaz Příspěvek č. 1

...D hej, lidi, omluvte mě, kdybych moc dlouho psal a třeba kraviny, ale sem zhulenej a jen tak čumím na klávesnicu a píšu naprosty gumoviny.Ale teď se mi přihodila jedna věc a chci od vás slyšet, jestli takový mystický věci mýváte taky.
Dneska sem dostal pětku z matiky a vůbec sem nevěděl, když mi dala tu písemku, vo co na tom papíře gou a tak sem si řekl, že se to doma naučím.Tak sem k tomu sedl a počítám a počítám..venku je zataženo a já počítám a najednou Ejhle, vždyť já vím, jak na to, a vypočítám ten příklad, podívám se ven a venku nádherně svítí sluníčko, ještě tak půl hodiny před západem.Taková haluz.A takový tajný věci se mi nestávájé jenom někdy.
A tak chci od vás slyšet, jestli něco podobnýho míváte taky a co.Děkujiu za pozornost.Enjoy your stand.

Piss than Peace.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 29-05-2002 v 19:23 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcharias
Nový Člen

Karma uživatele Carcharias - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 4 

Palec nahoru Smoke da men Příspěvek č. 2

No jasne Weedpolis, niceho se neboj, nejsi v tom sam....takovyhle mysticky veci me prave na huleni bavej snad nejvic....veci jsou proste trochu jiny....ja si myslim, ze skutecnejsi....
Tady muj mystickej prispevek, ktery se mi stal pred dvema roky v zemi zaslibene good ganjy, bilych plazi a palem....dopoledne jsme odjeli na opusteny ostrov udelat par ponoru, ale viditelnost bidna, nad morem opar, tak jsem se po prvnim ponoru zasel podivat za jedinym clovekem, co tady zije-samozrejme rybar. Prohodil jsem s nim par frazi moji slabou thajstinou, jak se vede a tak a von vytah bamboo bonk, otocili jsme ho 4krat...... Vysel jsem od jeho chyse z dzungle a ... krasny pocasi, super cisty more, ja na sracky .... jak rika Walhalla - Enjoint your life

Old Post 29-05-2002 v 20:25 PM
Carcharias je offline   Profil uživatele Carcharias   Find more posts by Carcharias   Foto galerie člena Carcharias   Click here to Send Carcharias a Private Message   Add Carcharias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

Me strasi neustale Deja Vu. Asi chyba v MS Matrixu.

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 29-05-2002 v 20:56 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 4

Já mám taky pořád De ja vue, asi sou tou moc živý sny kdy asi vydim do budoucnosti prostě se mi něco stane tak to beru jako v pohodě ale pak se mi to stane znova....

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 29-05-2002 v 21:06 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Deja vu Příspěvek č. 5

Sem někde slyšel/čet (už si nepamatuju ) teorii, že deja vu vznika krátkou okamžitou asynchronizací mozkovejch hemisfér. Část smyslovejch vjemů jedna hemisféra zpracuje rychlejc než ta druhá a mozek/myšlení to pak bere jako vzpomínku, když to zpracuje i ta druhá hemisféra. Přijde mi to jako docela zajímavý vysvětlení. Od tý doby, co hulim míň, mám i míň zážitků deja vu.
Ale třeba je to úplně jinak, třeba fakt mozek občas zpracuje signály z myšlenkovejch červích děr

hope 4 dope

Old Post 29-05-2002 v 23:48 PM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stingray
Nový Člen

Karma uživatele Stingray - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Deja vu Příspěvek č. 6

Teda pánové, teď jste mě dostali! Ja uz od včerejška přemejšlím jestli mám založit thread Deja vu a uz je to tady!!! Jsem rád že se to nestává jenom mě. Ale je fakt skvělí když něco prožijete a najednou víte že už jste to jednou viděli nebo prožili. Fakt je to super!!! Hulču zdar. Stig

Old Post 31-05-2002 v 08:35 AM
Stingray je offline   Profil uživatele Stingray   Find more posts by Stingray   Foto galerie člena Stingray   Click here to Send Stingray a Private Message   Add Stingray to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 7

no jasan taky se mi to stava....je to hodne husty a nevim co si mam o tom myslet...vzdycky nad tim strasne premejslim...ale to asi neni dobrej napad protoze stejne absolutne nic nevyresim..... )

caravell

Old Post 31-05-2002 v 09:38 AM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Navaly tajemna... Příspěvek č. 8

...tu obcas opravdu jsou, ale vetsinou je neumYvam, tim bych si moc nepomohl. Kdyz, tak je mIvam .

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 02-06-2002 v 20:41 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4832330 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív