Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdravím Příspěvek č. 1

Tak teda, ahoj všichni. Je slušnost se aspoň trochu představit, tak se o to pokusím. Je mi čerstvě čtvrt století a hulení je se mnou už 1/3 života. Na gymplu byly první pěstitelské pokusy (skončily buďto čorkou nebo moji vlastní začátečečnickou demencí). Po přestěhování z města na vesnici jsem rozjel "kontrolovanej" outdoor na dvorku. Většinou se celkem povedly a hlavně jsme tam pěstovali skoro všichni, takže bylo pořád co hulit. Hulil jsem skoro 5 let takřka denodenně a myslím, že mě to dost poznamenalo ... stal jsem se mnohem uzavřenějším, jen tak mě něco nerozesměje (předtím jsem byl spíš smíšek), maximálně jsem zlenivěl (2 dny před odevzdáním diplomky mi chybělo asi 5 stránek textu a v předvečer odevzdání jsem namísto zasednutí ke kompu odpálil brčko a koukal na TV ... ale co, nakonec jsem to přece jenom spatlal). Ale došlo mi, že začínám mít s hulením opravdový problémy (prostě jsem musel zhulit, co jsem měl) a tak jsem se rozhodl odjet někam, kde mě to nebude pokoušet. Odjel jsem proto z Čech do země (nebudu říkat kam, protože není tak moc obvyklá a mohl by to být provar), kde je i za držení množství na brčko klidně 10 let. Smlouvu tu mám na 4 roky a přestože mi travka chybí mnohem míň, než jsem čekal, ty změny, které na mě udělala jsou nejspíš nevratné. Lenost a laxnost zůstaly a už mi chybí i ten pocit pro něco se nadchnout. A proč jsem tady? Mám v plánu po návratu do Čech postavit skříň a zdejší fórum se jeví jako bezedná studna nápadů. Takže doufám, že mi tu s Váma všema bude hezky. Pěkný den

Old Post 30-11-2008 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Old Post 01-12-2008 v 00:53 AM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No tak trochu aktualizace o mě jsem tu s váma necelej týden a už jsem toho stihnul spoustu. Nadchnout se pro věc, založit duplicitní téme .), zjistit že rozložení členů se nijak moc neliší od normální společnosti (od kreténů přes neutrál až po lidi, se kterejma se dobře kecá )) ).
Ale hlavní pro mě je to, že mě konečně zase něco baví tím způsobem, že celou cestu z práce se těším na to, jak pustím komp, budu brouzdat galerkou a učit se a plánovat vlastní pěstírnu. Zatím mám v plánu 400 růst / 600 květ. Jenom nevím, jestli to není ze začátku zbytečně hodně.
Tak to je asi všechno. Zatím,

KaB

Old Post 05-12-2008 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-10-2019 - Zdravím - 2 odpovědí
01-08-2018 - Pozdrav - 2 odpovědí
18-07-2018 - pozdrav - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9694070 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív