Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Problém s listy!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Obecné Příspěvek č. 1

Mám takový problém! Mám rostliny velikosti 30 cm a začínají mi žloutnout listy a nevím proč. Myslel jsem že jsem mňel ty rostliny přelité ale když jsem zase tu vodu ubral tak se mi zdá že to má na to žloutnutí rychlejší nábjeh. Co stím? Přehnojené by to být nemňelo protože by mi to nahodilo na tylisty fleky jak už se mi jednou stalo.

Uncifus

Old Post 28-05-2002 v 20:55 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Obecné nemoci a podobne Příspěvek č. 2

cau,
zkus to popsat trochu vice....zloutnou spodni listy, horni nebo vsechny najednou ? Zkus tenhle link (uz ho sem negdo daval a ja si ho zabookmarkoval= nejsem finder) http://www.marijuana-seeds.net/Thanks/ThankYou.htm
Jsou tam popsane nejcastejsi problemy kyti.....

aloha.....

Ender Wiggin

Old Post 28-05-2002 v 22:59 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

nebo http://www.indoor.aktualne.cz/jacker

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-05-2002 v 09:47 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Obecné Příspěvek č. 4

To: Vyridis! Dík za pomoc! Je to zřejmě tím dusíkem je ho málo!

Old Post 29-05-2002 v 14:19 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2018 - Problémy s pH - 18 odpovědí
03-12-2017 - problem s cfl - 9 odpovědí
02-12-2014 - Problémy s vetraním - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7808860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív