Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Chcete at je na G. pouze trava a hashish a nebo vam nevadi salvej, kaktusy, koka??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Jste pro zavedeni cenzury na jine latky nez konopne??
Ano!
Ne!
Vadi mi jen koka!
Mam to v knedli, dospelej clovek si to prebere sam.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

Parchanti, zase si mě berete do huby - brzo založim doménu www.chlast.eu, kde budu adminem, modem, bohem a zároveň vás budu pravidelně každý dvě hodiny informovat, jak sem se ožral. No co si budeme povídat, brzo budu schánět nový játra a pro samej chlast ani nemám čas na sebe. Jinak plnej souhlas s jestedmanem, kdo si to nechce číst nebo prohlížet, ať nekliká. Každýho svobodná volba.

Old Post 01-12-2008 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StigHelmer
Stálý Člen

Karma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 50

Ja nejak nechapu k cemu ta histerie.
Ta diskuse probíhala v kanalu.Kazdej si tam muze precist , ze vstup je na vlastni nebezpeci.
Byla to jenom diskuse!Claune tam to video hodil bo se tematu tykalo a prinaselo k nemu nejake informace.Kdyz se s nekym bavim o kokainu nebo se mrknu na video o tom jak se vyrabi, tak sem hned smazka?Ne!Proste si chci jen rozsirit obzory a poucit se o vyrobe kokainu.
Ja bych tady tyhle thready normalne nechal.Jsou na okraji naseho zajmu a proto jsou umisteny v kanalu.Kdo si nechce procitat sracky a hovna, at tam ani neleze.
Kdyby to bylo v nejakem pestitelskem foru nebo v kurarne, tak bez milosti mazat!Ale takhle...
A informace o houbach, salveji, kaktusech a jinych halucinogenech mi nevadi,dokonce me to i zajima..
zdar

II. In - Fc,WR,BJ,TCh--150W
III. In - Shit, Aurora B--250W

Kuku kuku..tralala tralala

Old Post 02-12-2008 v 00:14 AM
StigHelmer je offline   Profil uživatele StigHelmer   Find more posts by StigHelmer   Foto galerie člena StigHelmer   Click here to Send StigHelmer a Private Message   Add StigHelmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

http://grower.cz/forum/showthread....6429#post746429

lol

Old Post 02-12-2008 v 07:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

muhehhehe to se nam pekne rozproudila debata:-))) a to je presne to co jsem chtel. Po precteni tohodle a skouknuti ankety mi tak nejak vychazi ze to zase tak moc nikomu nevadi.
Tudiz myslim, ze to necham otevrene jeste do stredy a pak se uvidi . Ale mam pocit ze nic se mazat nebude.
Mejte se

Old Post 02-12-2008 v 08:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
muhehhehe to se nam pekne rozproudila debata:-))) a to je presne to co jsem chtel. Po precteni tohodle a skouknuti ankety mi tak nejak vychazi ze to zase tak moc nikomu nevadi.
Tudiz myslim, ze to necham otevrene jeste do stredy a pak se uvidi . Ale mam pocit ze nic se mazat nebude.
Mejte se


Pohoda, tak to má bejt. Pěkně při starým

Old Post 02-12-2008 v 21:14 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 54

Grower = pěstování = Cannabis.....nechápu proč se tu řeší i jiný drogy.....a už vůbec ne chemický, na to sou přec jiný stránky......tak to ku*va netahejte sem.......zasírat to tady takovejma sra*kama....a to to tu dřív bylo tak v klídku

Old Post 04-12-2008 v 14:34 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StigHelmer
Stálý Člen

Karma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Rives22
Grower = pěstování = Cannabis.....nechápu proč se tu řeší i jiný drogy.....a už vůbec ne chemický, na to sou přec jiný stránky......tak to ku*va netahejte sem.......zasírat to tady takovejma sra*kama....a to to tu dřív bylo tak v klídku


Kanál = Nemoderované fórum témat na okraji našeho zájmu, tedy o všem co nesouvisí s cannabis.
Vzdyt prece uz jenom kdyz si tohle prectes, tak ti musi byt jasny ze se tam nebude resit jen konopi.Budou se tam proste resit sracky.
Copak kdyz ses treba s kamosema zhulenej a nekdo se jen tak bavi o kokainu tak zacnes hystericky vykrikovat a zacpavat si usi???
V kanale se uz resily vetsi picoviny.Kdo je nechce cist at zustava jen na pestitelskych forech a do kanalu NELEZE!!!!!
peace

II. In - Fc,WR,BJ,TCh--150W
III. In - Shit, Aurora B--250W

Kuku kuku..tralala tralala

Old Post 04-12-2008 v 15:21 PM
StigHelmer je offline   Profil uživatele StigHelmer   Find more posts by StigHelmer   Foto galerie člena StigHelmer   Click here to Send StigHelmer a Private Message   Add StigHelmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 56

StigHelmer

ale tady nejsme v kanále > Náměty a ohlasy....kox mi neva, taky sem si párkrát dal :-D ale vadí mi že se to řeší tady na Groweru, piko, hero, a jiný chem sračky.....fakt mi to příjde zbytečný. Ať si to řeší jinde....jen to háže na grower špatný světlo, toť vše

Old Post 04-12-2008 v 15:42 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StigHelmer
Stálý Člen

Karma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 57

Rives22
Rec byla o topicu, kterej je v kanale ne?
Hele v phode ja te chapu.Ja tady tyhle drogy taky nemam rad a koku ani kokain jsem nevyzkousel a ani nevyzkousim.
Ale tohle je server, kde diskutuje nejakejch 20 000 hulicich lidi.No a kazdej jsme jinej.Nekdo se chce treba bavit JEN o pestovani konopi.Nekdo se chce bavit aj o hovnech A myslim, ze kanal je tady prave od toho, aby se do nej splachovaly vsechny sracky, ktery se netykaji ganjy.A je dobre, ze tady mame takovy smrdici misto, kde se muze kazdej grower poradne vyblit
A pozeptat se na informace a zkusenosti i o jinych drogach se taky muze nekdy hodit.
peace

II. In - Fc,WR,BJ,TCh--150W
III. In - Shit, Aurora B--250W

Kuku kuku..tralala tralala

Old Post 04-12-2008 v 16:00 PM
StigHelmer je offline   Profil uživatele StigHelmer   Find more posts by StigHelmer   Foto galerie člena StigHelmer   Click here to Send StigHelmer a Private Message   Add StigHelmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 58

jsem pro,koka,šalvěj,houbičky-však to je příroda,taky to musí vyrůst a my jsme growers ne?samozřejmě jiné drogy by tady asi neměly co dělat


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 12-12-2008 v 11:54 AM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Ostatní drogy jsou právě diskutabilní. Koka samotná je jen rostlina, ale kokain už ne. Ve svý podstatě i toluen je z rostlin, který v dávných dobách spadly do bažin. Na druhou stranu je pravda, že kanál je pro všechny sračky... dál bych tomu ale ani o trochu větší prostor nedával.

Old Post 12-12-2008 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 60

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Šlajs 12-12-2008 v 20:07 PM

Old Post 12-12-2008 v 13:53 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badulka
Nový Člen

Karma uživatele Badulka - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 61

Dle mého je stejná příroda i heroin (mák).
Vždycky je problém u lidí,viděla jsem heroinisty kteří jsou v pohodě (práce,rodina) a trávníkáře co se položí !
Ale Grower by měl být jen pro trávu.

Old Post 12-12-2008 v 16:46 PM
Badulka je offline   Profil uživatele Badulka   Find more posts by Badulka   Foto galerie člena Badulka   Click here to Send Badulka a Private Message   Add Badulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Mě to vůbec nevadí.
Já si rád přečtu o něčem novém.

Old Post 13-12-2008 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 63

Můj názor je, že cesta represe (cenzury) je mnohem horší než cesta informovanosti, proto jsem pro otevřenost s rozumnou hranicí, čili necenzurovaná diskuse, tripreporty / všeobecné informace o jakýchkoliv látkách. Jediné, co, podle mě, má smysl cenzurovat, jsou návody k výrobě drog nekonopného původu, které by mohli G. přinést špatnou publicitu.

Domnívám se, že mnoho lidí dělá špatná rozhodnutí právě kvůli nedostatečné informovanosti. Myslím, že i diskuse o tvrdších, nebo spíš nebezpečnějších, drogách může právě posloužit jako forma prevence. Ilustrovat to můžu na vlastním příkladu: před dlouhou dobou, když jsem byl mnohem víc zatěženej na experimentování s halucinogeny, jsem málem zkusil durman. Nebýt toho, že si o něm zde přečtu dosti nepříjemný tripreport. A jsem velice rád, že jsem do toho nakonec nešel.

Nemám nic proti pěstování kouzelnejch hub, ale -- jak už tady ostatně bylo zmíněno -- myslím, že by bylo přehlednější, kdyby všechno kolem nich bylo směřováno na houba.cz - informačně bohaté fórum, které je na to přímo zaměřeno; škoda toho nevyužít.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 14-12-2008 v 19:03 PM

Old Post 14-12-2008 v 18:56 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

Díky za toto téma..
Grower = pěstitel. baví mě pěstovat a užívat si produktů svého pěstění či šlechtění. Rozhodně bych nediskriminoval jiná témata nežli konopí, jelikož jen informovanost vede ke správnému rozhodnutí a to platí všude a vždy...

Pěstu zdar..

Old Post 15-12-2008 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8246840 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív