Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak poslat fotky na grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

fotky na grower Příspěvek č. 1

Může mi někdo poradit jak nyní umístit fotky z počítače na Grower? Angličtina není moje hobby. A jak koukám tak koukám a nic jsem nevyřešil. Nikde mě to nehodilo abych mohl procházet po disku a svých souborech v počítači. Myslel jsem, že když kliknu na IMG tak to půjde, ale naskočila int. adresa. Tak mi prosím poraďte!

Old Post 31-01-2003 v 08:37 AM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Jak připojit fotky? Příspěvek č. 2

Naštěstí je to nyní česky a vcelku intuitivní. Při psaní příspěvku (nebo jeho úpravě přes ikonku edit/delete) stačí zaškrtnout box Přidat fotografie a případně specifikovat, kolik souborů budete nahrávat z harddisku.

Po odeslání příspěvku se dostanete do utilitky pro správu vašich Galerií - můžete zde připojit fotky ze stávající Galerie nebo z nahrát z disku. V Galerii si lze také fotografie uschovat pro pozdější použití.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-02-2003 v 11:49 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
semeno
Stálý Člen

Karma uživatele semeno - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 3

no já sem uplnej antipocitacovej tipnebotyp, a marně se snažim si dat svoji fotečku, no jako má např carlos tu pěknou rybu dík

Old Post 24-03-2003 v 13:35 PM
semeno je offline   Profil uživatele semeno   Find more posts by semeno   Foto galerie člena semeno   Click here to Send semeno a Private Message   Add semeno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
semeno
Stálý Člen

Karma uživatele semeno - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

jo menuje se to avatar jak sem se teď dozvěděl

Old Post 24-03-2003 v 13:42 PM
semeno je offline   Profil uživatele semeno   Find more posts by semeno   Foto galerie člena semeno   Click here to Send semeno a Private Message   Add semeno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Můj Grower -> Nastavení - Other Options -> Avatar (úplně dole).

Zaškrtnout "Use custom avatar" - Yes. Kliknout Procházet a zvolit obrázek max. rozměru 50x50.

Hodně štěstí!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-03-2003 v 10:40 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

zkoušim tu photku přidat...)

thc?

Old Post 30-05-2003 v 10:01 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pohodička Dobrá práce Příspěvek č. 7

Tento příspěvek je nyní zařazen ve FAQ: http://grower.cz/forum/misc.php...aqgroupid=16#93

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-08-2003 v 10:35 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 8

skusam

super! uz mam fotky v galerii, diky!

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Naposledy upravil pozitron 09-11-2004 v 19:53 PM

Old Post 09-11-2004 v 19:45 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 9

Ja se chci zeptat jak se ty foto v galerii řadí ? Vždycky mě to ty fotky rozháže jak chce...

Old Post 12-01-2005 v 10:37 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

Podle mě to záleží na tom, jak je máš seřazený u příspěvku, když jsou nahraný na netu... Prostě je zkus přerovnat v tom pravým okně... Mně to nedávno taky udělalo, jen jsem přerovnal pořadí a vše ok...

Fotr woe!

Old Post 12-01-2005 v 13:02 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec dolů Příspěvek č. 11

Jé hele v tom odkazu na FAQ už to nefunguje jak by mělo. Úplně tam schází ty obrázky
Ale to asi nejspíš bude tim že Realist kterej to tam všechno vytvořil už tu neni

Jinak s tim pořadím fotek v threadech je to jak píše UdL - záleží na pořadí fotek v tom pravým rámečku

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-01-2005 v 14:23 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

dneska jsem se díval do FAQu, jak uploadovat fotky. Je tam sice obrázkovej návod jak na to, ale problém je v tom, že se mně ty obrázky nenačetly. Přidávám screenshot, abyste věděli, o co jde.
čus

Old Post 09-04-2005 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 13

futeW - problém (snad) odstraněn....

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 06-05-2005 v 00:12 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

taker: óó děkuji, už jsem myslel, že to tady ani nikdo nečte

Old Post 19-05-2005 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz my problem... Příspěvek č. 15

1...
...jaxem taxem... no přišel sem na to, že orázky v . GIFu vá to sice hodi do galerie, ale udělá to náhled-nenáhled, takovej ten křížek, sice funguje jako odkaz do galerie, ale fotka v tématu nikde... JPG je v pohodě.... proč? upozornit ostatní...

2...
ve vokně gde už přímo vkládaj obrázky do příspěvku, nebo se uploadujou nový by v levym okýnku měli bejt fšechny mý fotosky v mý galérce... nebo né?

..................

thnx 4 answers

Old Post 07-07-2005 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 16

AD 1 - jojo s gifákama je problém, už sem tu na to někde upozorňoval - nicméně převést GIF do JPGu mi trvá asi tak 3 sekundy (možná 4 )
Tak to sem všechno hažte v JPG a bude klid...

AD 2 - né neměly, v levým okýnku se ti ukazujou jenom fota který nejsou přiřazený k žádnýmu příspěvku (vznikne např. smazáním threadu kde fota původně byly)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 07-07-2005 v 18:54 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3296170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív