Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1.st Grow Sodík - 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Sklizeň Příspěvek č. 49


Jo otom svícení jsem uvažoval ještě pod sodíkem, ale škoda elektřiny, věřím, že příroda je mocná čarodějka ! Dám rozhodně do dvou týdnů vědět jak to dopadlo.
Smokereport - takže po ostříhání lístů jsem z nůžek ukoulel cca 3-4mm kuličku hašiše a taky jsem ji postupně ihned zkouřil ¨
Chuť moc dobrá, ale to u haše většinou bývá a účinky fajn, žádný rozstřel až teda, když jsem to dokuřoval ! Zatím můžu říct, že jeto celkem fajn, ale kdybych zas jel indor, white satin už byto asi nebyla, chtěl bych něco silnějšího. Ještě se ozvu co paličky.

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 17-02-2009 v 14:11 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 50


Tak abych to vše nějak uzavřel..bohužel jsem nesplašil dostatečně přesnou váhu..odhadem a na kuchynské nedigitální váze...toho bylo určitě přes 80g !!!!
Kytky naplnily cca dva a půl půl litrových zavařovaček na okurky !
Polovina materiálu už prošla plícemi jak mými, tak taky nespočetnému množství mých kamarádů.

Učínky..přesně podle popisu, pohodovy model, vydržíte stím kalit a hulit to klidně i celou noc, pokud to moc teda nekombinujete s chlastem. Prostě fakt pohodové hulení pro volné chvíle. Chuť jak z které kytky, ale místy i dost ovocná, extrra ne pronikavá ale hospůdku to zavoní moc hezky celou ! I když jsem je extra nesušil, jen dva dny ve skříni volně svěšené dolů, tak kyti jsou ted až moc suché a tak občas kopnou.
Dodávám fotky z bohužel jen z mobilu, jinak vrchní palice byly velké i jak zapalovač.

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 02-04-2009 v 23:04 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 51


pokud bych někdy jel, další tak určitě bych pod 150W nešel...150W sem se přesvědčil je takovy střed, prostě dokáže vam pod tím vyrust celkem slušná tráva..a i zkušení lidi mi říkali že mam moc pěkné paličky
- a stím teda pohodovym hulením, zaleží jak kdo je asi citlivy..na tenhle model, jelikož zas minule o víkendu jsme dali brčko,,já nic a tři lidi kolem mě vypálení jak dobytci :-D :-D a že už radši nechcou

jeto asi taky tim, že jsem to ted hulil v kuse a mam proti tomu už značnou toleranci

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 02-04-2009 v 23:11 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 52


tak js em ještě narychlo pofotil nějke makra ztoho co zbylo.

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 02-04-2009 v 23:21 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 53

tož další rok třeba naviděnou, možná už tento :-D

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 02-04-2009 v 23:24 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 54

Hlavně nezapomen dat vědět kolik toho celkem bylo

Old Post 26-05-2009 v 18:23 PM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2016 - První grow pod HPS 150w - 34 odpovědí
26-09-2010 - První grow - Sodík 70W - 138 odpovědí
18-06-2009 - 1st. grow- 150w - 83 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5184390 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív