Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak často repasujete pachové filtry?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 33

Taky přidám nějaké poznatky.
Žádný filtr mi nevydržel déle jak rok (krom filtru v matkárně). Vždy jsem používal filtry home edition, které jsem doma repasoval a byl z toho docela slušný binec...hlavně jemné částečky prachu z uhlí. Takto repasovaný filtr vydržel max 6 měsíců...tedy pokud nestoupla vlhkost v květu nad 80 % (míval jsem s tím problémy)...v tom případě pacháč přestal úplně fungovat a po bytě a společné chodbě v domě se vinula vůně trávy :/ ... Repase mě vždy vyšla na cca 1000,- a tak jsem si řekl, že zkusím zakoupit tento filtr : http://www.growshop.cz/katalog/deta...-425m3-h--125mm , abych ušetřil práci a hlavně nedělal v bytě nepořádek. Napojil jsem ho v půlce květu na VK125, který jsem měl stažený na poloviční výkon. První týden naprosto bez zápachu...druhý týden to ještě ušlo, ale na konci třetího týdne filtr úplně vypověděl službu, takže konec sklizně a sušení proběhlo bez filtru...asi si dokážete představit, jak to v bytě vypadalo ... Filtr byl nový, originálně zabalený a vlhkost nepřekročila 65 %...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 21-06-2014 v 12:16 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 34

Zdravím, mám takovém dotaz.
Co myslíte, o kolik se sníží životnost filtru když přes něj vzduch netahám, ale vzduch do něj foukám.
Ps: není to úplně natvrdo, mám tam 2 vrstvy silonek a tak to aspoň trochu předfiltruje...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-12-2014 v 16:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 35

Podle mne nesnizi... z toho hlediska je to jedno.
Zivotnost snizuje predevsim zvysena vlhkost, kterou uhli nasaje do sebe.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-12-2014 v 22:18 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 36

Já to myslel tak, že když do toho foukám, tak to nejde přes prefiltr a tak se filtr zanáší prachem. Podle mě ten prach tomu úplně nejlíp dělat nebude, ale nevím třeba se (a ja doufám že jo) pletu.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-12-2014 v 02:07 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 37

to je jedno stejne se tam ten prach dostane a kdyz to budes foukat dovnitr, tak zevnitr praveze nemas tu textilii tim padem se ti zasere jeste rychleji

Old Post 14-01-2015 v 19:56 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2015 - Repase pachovecho filtru ??? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4070700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív