Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » R35 - A jeho zahrádka 400/600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
R35
Stálý Člen

Karma uživatele R35 - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 33

Čus,

substrát je úplně obyčejný od BioBizzu a od Hesi mám růst, květ, supervit a enzym. No ale potom používám od Groteku nějaká nová hnojiva dostal jsem na ně doporučení, Monster Bloom a Bad Fuel jo a květový startér. Řekl bych, že hnojiva od Groteku mají největší podíl na úspěchu. Na konec vlastně ještě Fish mix a občas Top max.

Old Post 16-12-2008 v 18:27 PM
R35 je offline   Profil uživatele R35   Find more posts by R35   Foto galerie člena R35   Click here to Send R35 a Private Message   Add R35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R35
Stálý Člen

Karma uživatele R35 - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 70  

83.den květu Příspěvek č. 34



Takže poslední marley vypadá docela zdravě ale listí má v hajzlu, proto se sním už dlouho nebudu trápit. Minulé kolo vydrželi o dost déle ale to nebyl 60 dní po okraji. Prostě je dost náročnej na světlo to se zase nedá říct o Dennym ten si naopak po okraji naprosto lebedil a musím říct, že takhle pěkně vypadající matroš jsem dlouho nevidel.

Old Post 28-12-2008 v 20:23 PM
R35 je offline   Profil uživatele R35   Find more posts by R35   Foto galerie člena R35   Click here to Send R35 a Private Message   Add R35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R35
Stálý Člen

Karma uživatele R35 - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 70  

G13, Sage, SSH, Kill Bill Příspěvek č. 35




Mám zde pár fotek suchého. Po usušení mě tedy nejvíce překvapila G13 velká 60g malá 30g ale ten pušinec i chuť mě dosti překvapila. Sage a Kill Billa bych přirovnal k IP taková Hašišovina. SSH pěkně voní ale chuť není moc poznat asi delší průplach by neuškodil.


Druhá várka 310g.

Naposledy upravil R35 28-12-2008 v 20:48 PM

Old Post 28-12-2008 v 20:42 PM
R35 je offline   Profil uživatele R35   Find more posts by R35   Foto galerie člena R35   Click here to Send R35 a Private Message   Add R35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R35
Stálý Člen

Karma uživatele R35 - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 70  

Posleních 7 kousků Marleyho. Příspěvek č. 36




Přes sto dní na květu jsem tohoto hajzla mučil, už bude asi pěkně zdegenerovanej ale zelenina s této rostliny je na dost dobré úrovni. Chuťovka až do konce a se skvělím stavem (10 piveček a čtyři brka není problém) origoš musí být šleha, prí je chuťove podobný Jackovi ale toho znám pouze z minulosti proto nemohu posoudit.

Výsledek 285g.
Dohromady 770g.

Old Post 01-02-2009 v 14:33 PM
R35 je offline   Profil uživatele R35   Find more posts by R35   Foto galerie člena R35   Click here to Send R35 a Private Message   Add R35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2010 - R35 - A jeho zahrádka (3) - 27 odpovědí
24-10-2009 - R35 - A jeho zahrádka (2) - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9987830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív