Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » hnojiva CANNA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 17

Zdravím
Chtěl sem se zeptat jestli není lepší používat canna boost jako postřik než jako zálivku.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 27-08-2012 v 04:22 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 18

Zdravím
Ještě by mě zajímalo, mám pk 13/14 od canny ohledně dávkování tam píšou toto:Přidejte pk 13/14 jedenkrát 3 týdny před sklizní do plného nutričního zásobníku v poměru 15ml na 10l vody.Tuto směs přidejte do živných látek po 3-6 dní.
Takže to pkáčko mám používat jenom ten jeden týden tech3-6 dnů?Nebo to děláte jinak?Mám pékáčko letos poprvé tak nevím,ale to jejich dávkování se mi zdá málo no.Díky za rady.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-08-2012 v 17:46 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 19

Zdravím
Tak nic udělám to jak píšou oni,každopádně díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-09-2012 v 08:00 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 20

Já jedu PK 13 / 14 do každé zálivky 1,5 ml /l a vpoho.. nemám měřáky ani nic a nespálil sem to .. taky mě přišlo líto to tam nalejt 2x za kvetení jak to uvádí když toho mám litr Trošku mám teď dilema zda tam prcnout i ten BOOST až do sklizně, u CANNY v kalkulátoru živin říkají že jo, navíc když tady kolega říká že to tam dava i tyden před sklizní.. bojím se o chuť ale asi to tam dám. Viz muj thread

Old Post 23-06-2014 v 12:34 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Hnojiva Canna Příspěvek č. 21

Zdravíčko pánové,jedna otázka na vás,hnojíte tu někdo své milované hnojivem od Canny?

Old Post 27-06-2018 v 19:10 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 22

Cau, ja jedu biocannu.
Tady taky Canna: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80668

Old Post 28-06-2018 v 07:42 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 23

Super,díky za tip. Taky jedu cannu,nějaký tipy se hodí.

Old Post 28-06-2018 v 13:39 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 24

Zdravím Cannaře,má někdo zkušenosti s produktem Cannacure?

Old Post 25-09-2018 v 16:50 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 25

Tak k tomu ti mam co rict. Nastrikal jsem to na kytí v indooru aby se meli "líp" a tak nejak jsem veril v to, co o danem produktu uvadeji. Cte se to dobre. Ale spatky do reality. Myslim ze dany produkt se moc nevyplati kupovat. Nevidel jsem zadny pozitivni vliv na kyti(jedna v boxu to nedostala, abych vedel zda uvidim rozdil). Rozdil s pouzitim nebo nepouzitim je ten, ze kdybych to nepouzil tak mam usetrenych 339 kč

Paradox je, ze som vtedy bojoval se mšicema a ty tak nejak vymyzeli, jak jsem to postrikal.
Ta latka udela na listech takovej povlak, az neprijemnej na pohled + nevim jestli je to tak klasicky ale to co jsem pouzil ja nijak vabne nevonelo


Takze muj konecny nazor je, ze se to neoplati kupovat. Radsi usetrit penize a vyuzit je na neco smysluplneho.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 26-09-2018 v 07:09 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 26

Super dekuji za radu. Používám vše od Canny a jsem spokojeny. Ten Canna cur jsem chtel zkusit. Ještě jednou dík.

Old Post 26-09-2018 v 08:36 AM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulwaj
Stálý Člen

Karma uživatele Bulwaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 27

ahoj pouzivam. komplet radu Canba bio a mohu vrele doporucit

Old Post 01-10-2018 v 11:26 AM
Bulwaj je offline   Profil uživatele Bulwaj   Find more posts by Bulwaj   Foto galerie člena Bulwaj   Click here to Send Bulwaj a Private Message   Add Bulwaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 28

Ahoj používá někdo canna flush vůbec nerozumím tomu postupu proplachovani

nutriga

Old Post 05-10-2018 v 18:29 PM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od nutriga
Ahoj používá někdo canna flush vůbec nerozumím tomu postupu proplachovani


A čomu nerozumieš? Zoberieš vodu, podľa dávkovacej tabuľky doleješ cannaflush a poleješ rastlinu tak aby voda vytiekla - ideálne niekde do vane alebo sprchy, pretože je vhodné aby tej vody pretieklo kvetináčov veľa a aby vytiekla von.

Old Post 06-10-2018 v 03:08 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 30

Mám to ve 30l kyblich jak to mám vzít do vany.. Spíš jde o to co tam píšou:zahajte jeden až dva týdny před sklizni a použijte výše uvedené dávky a výše uvedeným způsobem jednou týdně tomu rozumim... Ale pak tam je: pokračujte skrz sklizeň v normálním režimu výživy to jako znamená že to mám pořád hnojit??

nutriga

Old Post 06-10-2018 v 11:49 AM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 31

Pravdepodobne zlý preklad od predajcu, angličtine:

Start your flush 1 – 2 seeks before harvest, use Canna Flush for the first 3 days. Use water for the remainder of your flush. In hydro systems, apply Canna Flush as the last feed of the day, until you get 10 – 20% run-off. Then flush through with water, until you get 10 – 20% run off.

Proste 2 týždne pred kosou to dáš do vody namiesto hnojív - tri poliatia a potom už len voda, aj keď ja zvyknem aj viac krát poliať s cannaflush.
Rozdiel pri použití a nepoužití je cítiť poriadne. V aero robí tento canaflush zázraky.

Old Post 07-10-2018 v 04:35 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 32

Používám cannu od začátku a super . Canna Coco a canna Aqua prostě top . Boost asi nejlepší na trhu (minerální) , rhizotonic je celkově snad nejlepší zakořeňovák . Cannazyme šlape skvělé , nikdy se mi nedělali ty solné šlemy . Bohužel jak říká kolega Cannacure vůbec nefunguje jak má . Možná trochu pomůže , ale nijak závratně asi jako kdyby si to postříkal vodou . Bio Canna není organická , respektive ne celá . Bio rhizotonic a bio boost jsou naradeny rhizotonic a boost klasický . Canna dlush funguje taky dobře . Ale já proplachuji Cannazymem a pak 5 dní čistá voda ještě a super . A jejich dávkovací tabulky taky super

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 10-12-2018 v 10:25 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
13-02-2006 - Hnojiva a mráz - 8 odpovědí
10-02-2018 - Hnojiva - 1037 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3102020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív