Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » High level Thc.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru High level Thc. Příspěvek č. 1

Cau.Nevim jestly nekdo znate tenhle opchod.Je to u me ve meste a co vim tenhle clovek ma tak potentni sracky ze nakej Arjan muze jit se schovat. http://www.bcseeds.com/ Vysoke levely thc chronic 29% + tady je universita kde se pestuje a skouma.Stehle semen material putuje tady do lekaren na predpis.A bingo je ze posila vsude.

Old Post 09-11-2008 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rodniik
Stálý Člen

Karma uživatele Rodniik - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 2

To mi přijde jako naprostý nesmysl.
Třeba u "GALAXY GOD BUD" píšou: "THC level %: 30+"

No pokud máš prachy, tak to skus ale já bych neriskoval.

Old Post 09-11-2008 v 18:04 PM
Rodniik je offline   Profil uživatele Rodniik   Find more posts by Rodniik   Foto galerie člena Rodniik   Click here to Send Rodniik a Private Message   Add Rodniik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 09-11-2008 v 18:38 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
A-1 Seedbank (X,N)
BC Seeds (X,M)
.
.
.


Co to znamena? dik

Old Post 09-11-2008 v 19:16 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tak to nerad slisim .....Lidi co od nej braly psaly ze to je potentni az moc.Borec co ma tady ve meste High Times store ma ve storu jen jeho kytky.A jen dobre reporty.Tak sorry.

Old Post 09-11-2008 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 6

X znamená, že jen zřídka nebo nikdy poslat produktu. N znamená posílání non životaschopných semen (non klíčení semen) M naznačuje, že s koncem velice horší semen nebo vůbec nic

(zdroj translate.google.com)

Old Post 09-11-2008 v 19:21 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Ja si odnej obejdnam a podam report ......

Old Post 09-11-2008 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tanita
Stálý Člen

Karma uživatele Tanita - 71% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Takze tohleto znamena že jen zřídka to dojde,a že malokdy klíčí_?Jungleman....A proč obědnávat když to maš u tebe ve městě_?

Old Post 09-11-2008 v 21:51 PM
Tanita je offline   Profil uživatele Tanita   Find more posts by Tanita   Foto galerie člena Tanita   Click here to Send Tanita a Private Message   Add Tanita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

To je on line store Tanita...

Old Post 09-11-2008 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Tenhle clovek je porad v casopise, jo ojebava treba takove prasata co jsou nedockavy a porad jen posilaj emaily malo kdo jsi precte dobre FAQ a je to v haji.Je to tam jasne napsany co ma kdo delat.Tak ze o seminka pridou jen nedockavy blbci. Jinak skuste Dopeseeds.com tenhle clovek posila taky dobre......Ja mam od neho tu HP a SS super clovek. jinak bcseedking.com

Naposledy upravil 09-11-2008 v 23:19 PM

Old Post 09-11-2008 v 23:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

Hmmmm ja by som to ryskol BC pokial ja viem je v kanade a maju zevraj velmi dobre modeli kamarat bol v kanade a vsetci tam fajcili niaky BC Bud zevraj

Old Post 16-11-2008 v 23:07 PM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ja myslim ze Kanada ma potentnejsi modely nez evropa!!!!!!!!!

Old Post 22-11-2008 v 22:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Tak jsem to skousel posilal jsem penize v obalce a prislo mi to 17 dnu v original baleni obednaval jsem si Levander 1 682 kc jsem zvedavej co to bude pisou 30%Thc ale co jsem cetl maji dobre potentni shity jsem se tam registroval a cetl prispevky od lidi ...Urcite udelam report.

Old Post 02-12-2008 v 02:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Lopticka
Ahojte, mohol by sem napisat report aj niekto iny ako HOST ?! pisal som si tu vcera na danu temu s userom ktory je dnes deleted user....nechapem preco, ale vzbudzuje to vo mne pochybnosti.

Pls, kto mate skusenost s touto seedbankou BCSEEDS.com, a ste reg user, napiste a pridajte svoj prispevok.
bye


proc by host musel byt nutne jiz smazany clen?
co takhle anonymita??

DEN/NOC

Old Post 21-12-2008 v 15:29 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

myslím si že tenhle high level thc trend je pěkně na hovno

Old Post 21-12-2008 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr


proc by host musel byt nutne jiz smazany clen?
co takhle anonymita??


Host je smazany clen...

Old Post 22-12-2008 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8965550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív