Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » vrozená indispozice-aneb pro lidi co by nikdy thc neměli požívat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 33

Přispěju taky troškou vody do mlyna......
Na popud me nadrizene jsem navstivil psycholozku. Po temer tri-hodinove konverzaci mi napsala do papiru ze trpim maniodepresivní psychozou a mam tezke sklony k sebevrazdam:-D
Kdyz sem si to cetl tak jsem se musel smat...nad sebevrazdou sem premyslel naposled tak v 14 letech...a to jeste za blby vizo...ale doslo me ze to neni reseni problemu ale utikani od nej.....
Jinak abych nebyl OT...
Podle psychologa sem narusenej ale palim si v klidku svoje dal a nemyslim si ze by me to vedlo k nakejm depresím nebo tak něco...
JKo každopádně sem dostal perfektní prášky myslim že setralin a když se to mixne s nakym tvrdsim alkoholem , pripada me to dost halucinogeni:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 08-02-2009 v 09:08 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 34

blahozelam Ti....xD

Old Post 08-02-2009 v 13:11 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 35

no nie Tebe, ale tomu co pisal pred Tebou, co stratil caju a teraz ma uz novu, ze sa dostal z toho

Old Post 08-02-2009 v 13:13 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 36

kurva. je to porad dokola...pocity menecennosti, zbytecnosti..viny.
moje zkurvena mysl mi proste nedovoli zit s nekym v normalnim vztahu. a pritom samota je to ceho se nejvic bojim...

miluju te verko.

flow,grow,glow

Old Post 16-02-2009 v 12:29 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 37

Zdravim

Mno ja osobne si myslim, ze dany jedinec pozna v ten zlomovej bod, kdy uz svoje psychycky problemy nezvlada a zajde si k tomu doktorovi. Tez jsem si prodelal neurozu i depresy s psychotickym prubehem.. nic prijemnyho to neni. Hlavne ty neurozy jsou strasny. Ja osobne jsem mel z castyho huleni travy jen psychosomaticky priznaky a ty ostatni problemy mam z houbicek. Pokud ma clovek v rodine vylozene schizofrenii, ci nejaky jiny psychozi, tak by asi hulit nemel. Ja osobne mam v rodine deprese a uskost. Ale pokud clovek jen huli a s mirou.. to znamena, ze se nezhuluje do komatu, ale jen tak zlehka pro lepsi naladu a euforii, tak je to v klidu. Obcas prijde nejaka depka, naznak neurozy, nebo psychosomaticky potize, ale jsou to jen slabi odvary oproti tomu, co jsem prozival v tom nejhorsim obdobi.. mno a kdyz vim, ze mi v tu danou dobu neni zrovna nejlip, tak nehulim a nekalim a vse je za chvili zase v poradku. Chce to byt proste rozumnej. Ale k tomu musi clovek taky dospet Samozrejme jiny trogy uz neresim, pac predstava, ze bych si to mel prozit znovu, me neni moc prijemna..

2enrey: kde jsi prisel na to, ze podle vedcu jsou neurotici schizofrenici?

Naposledy upravil MadEGGA:() 17-02-2009 v 17:59 PM

Old Post 17-02-2009 v 15:26 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 38

Emo styl a deprese sou IN...xD

Old Post 22-02-2009 v 11:15 AM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 39

nooo..ty seš taky dobrej přizdisráč

flow,grow,glow

Old Post 22-02-2009 v 12:10 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 40

jaky prizdisrac? preloz mi do slovenciny...

Old Post 22-02-2009 v 12:24 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 41

srac co dela dlouhy kroky pod okapem v desti xD

napisu pribeh, vemte si z nej to dobry...
mel jsem takovy obdobi, kdy jsem denne travil cas na wikipedii v domeni ze se ze me stane chytrej kluk.. a i docet sem se tam o schizofernii, par priznaku sedelo, rikam si jiriku na tohle pozor, nevis co mas v hlave.. par dni na to jsem si cet o lsd. hulil jsem tenkrat teprv par mesicu a jeste jsem nezazil co to je byt vpici. A kolem druhe hodiny v noci zastekal pes.. i smotal jsem raketku, ze vemu psa k rybniku.. tak sedim u rybnika, radne ospaly, pes behal kolem, zapaluju speka a ze srandy si predstavuju jak si davam na speka lsd ve snaze vsugerovat si vetsi kotel. A po par usnutich v sede a nekolika zapalenich jsem konecne dohulil. Rozhod sem se ze pudu domu. a jak jsem se zved tak jsem si uvedomil ze jsem radne zasekly v chuzi.. tak jsem se snazil jit, odseknout, vratit se trochu do normalu a jit domu spat a v tom BAM.. zapomel jsem kdo jsem... vystraseny jako nikdy v zivote, rozdvojil se mi obraz, sam na sebe jsem koukal jako na ciziho a prestal jsem chapat co v my hlave je myslenka a co skutecnost, proste ulet do jiny dimenze s tim ze uz neni navratu. Nejak jsem to prezil a rano se probral s bordelem v hlave, absolutni nechapavost a strach. Dal je to nezajimavy ale asi mesic a pul nato:
sedim ve vlaku, v kapse papira, jedu ke kamosovi s tim ze dame kazdej pulku, a VUBEC sem nebyl v pohode. sel jsem do toho hop nebo trop, s tim ze kdyz jsem schizofrenik stejne se to uz projevilo vic nez by bylo dobry a uz neni co ztratit.. sedim u nej, po druhym speku rozstrihavam psanicko.. po hodine se trip rozjizdi a me to posadilo na gauc.. lehnul jsem si a v hlave na kazdou myslenku, na kazdej naznak cehokoliv se mi obevil uplnej protiklad, neco co vzdycky uplne a naprosto pokorilo vsechny teorie predtim.. nejak jsem ztracel viru v pravdu ale rikam si preci to nevzdam.. tak jsem tak lezel 4 hodiny v absolutni nejistote.. ale co maj proboha znamenat ty krasny barvy kolem ? Pripravenej to vzdat a uznat ze mam asi nejakou dusevni chorobu se najednou stalo cvak.. a nic se nestalo ( ) ale nejak mi doslo ze jedina pravda na kterou se ted muzu spolehnout je moje schiza.. aaaaa blaho a klid duse me zasahly a jestli jsem schizofrenik podle doktorskejch tabulek tak to preci neni moje vina ale vina doktoru pac maj blby tabulky : ) a jestli se me nakej doktor bude snazit lecit a udelat me normalniho tak mu rozbiju hubu, ja to nechci !!

tak a ted kdyz na to zpetne koukam napada me ze kdybych na ty wiki o schizofrenii necet a nevedel, tak by se nic z toho nestalo, nic u rybnika, 4 hodiny na tripu ani ty mesice nejistoty mezi tim.. lidskej zivot je jedna velka autosugesce a kdo rika ze na nej to nefunguje tak si vsugeroval ze na nej to nefunguje.. no tak si to dejte doporadku, kazdej podle svyho : )

Old Post 22-02-2009 v 15:57 PM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 42

co mi tu nejaky metalak nadava, alebo turbogadzi. ci co

Old Post 22-02-2009 v 19:40 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 43

kamo enrey: na to Ti powem ze mas pravdu, ale da sa to powedat aj inac...xD Ze cim si sprostejsi, tym lepsie sa TI zije : mam to overene, od kamosov D:

Old Post 22-02-2009 v 19:44 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 44

po hodine se trip rozjizdi a me to posadilo na gauc.. lehnul jsem si a v hlave na kazdou myslenku, na kazdej naznak cehokoliv se mi obevil uplnej protiklad

Naprostej souhlas taky sem tohle zazil X krat..

a je to tak vsechno je silena naprogramovana Autosugesce a sme tim vsichni zasrani to podvedomi je zasarny tou autosugesci a vjemema z medii a vseljakejch mouder ze te to pak semele..

Mel sem totalne to sami...a mam porad...nehulim.radsi uz.

Old Post 24-02-2009 v 14:17 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 45

Mel sem totalne to sami...a mam porad...nehulim.radsi uz.

tak to bys mel zase zacit : )

Naposledy upravil enrey 24-02-2009 v 16:50 PM

Old Post 24-02-2009 v 15:03 PM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 46

ty kamo ty ses nevyznas V ON a ONA ))

nejsem She male))

Old Post 24-02-2009 v 15:44 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 47

promin ja napsal mel, pak koukam nick christiana tak sem to prepsal na mela

Old Post 24-02-2009 v 16:49 PM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 48

2enrey: mno oni by te stejne nelecili, pokud bys nechtel. leda ze bys byl nebezpecnej pro spolecnost, pak bys dostal sveraci kazajku a vypolstarovanou cimru ) ale to uz by byl moc extrem. a myslim ze zadny leceni ani chteny ani nechteny potrebovat nebudes

Old Post 24-02-2009 v 23:17 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6690290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív