Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » plantabox...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

plantabox... Příspěvek č. 1

Zdravím všchny zkušenější...Jsem tu nová a tak mám dotaz...chci si zakoupit Plantabox set 400 je velkej 100*100cm chci se zeptat jestly to na pěstování stačí ,jak na růst tak i květ ...není to moc malé?Děkuji moc za odpověd...

Old Post 05-11-2008 v 16:38 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Čau radši si připlat a kup Homebox,na pestování ta velikost stačí bohate

Old Post 05-11-2008 v 16:44 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tanita
Stálý Člen

Karma uživatele Tanita - 71% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

Macho...A proc je HB lepší...Ja ten Planta este nevidela,jen sem ted koukala na ty slevy....Nekde sem nasla i foto a vypadaj stejne akorat ten Planta nema logo HB a nevím jistě možná nezachycuje tu vodu jako HB....Nebo jaky je rozdíl_?

Old Post 05-11-2008 v 16:56 PM
Tanita je offline   Profil uživatele Tanita   Find more posts by Tanita   Foto galerie člena Tanita   Click here to Send Tanita a Private Message   Add Tanita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Nejaká diskuze tady http://grower.cz/forum/showthread.p...7063#post737063

Pokud je slevnujou alespon víte proč

Naposledy upravil Machoman 05-11-2008 v 18:17 PM

Old Post 05-11-2008 v 18:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Zdar lidicky,
je zde nekdo, kto muze so stoprocentni jistotou potvrdit nebo vyvratit kvalitu Plantaboxu?
Tedy potvrdit nebo vyvratit to, zda Plantabox je z PVC nebo PE (potazmo jestli zabiji kyti - PVC - nebo ne - PE).
Ponevac se zdaj byt dobra a levnejsi nahrada Homeboxu, ovsem na smrt bych kyti poslat nechtel

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 12:04 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6


Ahoj HeavyShluck ,zakoupila jsem si asi v listopadu plantabox měla jsem v něm kytky ze semínek i řízky a vždy mi všechno zežloutlo a odešlo, tak jsem se nasrala a box jsem složila pod postel, a postavila jsem si skřín. Sice nejsem žádný extra kutil, ale skřín stojí a řízky které jsem měla v plantě jsem hodila do skříně a uplně se zpamatovali a jsou uplně krasné..mám fotky jenom z té skříně a takto to vypadá...

Old Post 19-02-2009 v 09:05 AM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7


ještě ta skřín..

Old Post 19-02-2009 v 09:16 AM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


nato moc neverim,spis bych rek,ze to bylo podminkama.kiti rostou i na odvracene strane mesice.hi hi hi.ja jako zacinajici indorista sem stravil spousty casu na groweru a pak clovek krouti hlavou jaky byl amater.chce to cas a lasku,a trochu i elektrikare podle fotky.predstav si tam sama sebe 24 hod,co z toho vyvodis ? nebylo by ti tam horko nebo zima ? mela bys cerstvi vzduch ? netopila by ses nebo nemela zizen ? preju krasny chvilky s growerem.karelsem moje zacatky - -

Old Post 01-03-2009 v 00:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolfa
Nový Člen

Karma uživatele coolfa - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

cauky jak to jde co to mas za rizky

Old Post 08-03-2009 v 20:46 PM
coolfa je offline   Profil uživatele coolfa   Find more posts by coolfa   Foto galerie člena coolfa   Click here to Send coolfa a Private Message   Add coolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

white widow... teplotu mám těch 24-27 stupnu..cerstvý vzduch se tam taky vymění, mám pořád otevřené okno,a zalivka je optimální..jinak kytičky vypadají skvěle,jsou to čtyři dny co jsem přepnula na květ,tak uvidím co z toho vyroste jinak s laskou a trpělivosti je jasné,že to dělám,jinak by to snad ani nešlo,ne?foto pridam pozdeji..

Old Post 13-03-2009 v 13:14 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 11

tak tady ty fotky v tom kvetu uz..

Old Post 05-04-2009 v 17:50 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12


tak tady přidávám fotku štydne kvetu..

Old Post 05-04-2009 v 17:51 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13


JESTE PLNA VELIKOST..

Old Post 05-04-2009 v 18:01 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14


klikla sem na blbou fotku omlouvam se

Old Post 05-04-2009 v 18:06 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mafiaaan
Nový Člen

Karma uživatele mafiaaan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 15

tak jak ti to dopalo cecil?.....by me zacimalo:-)

Old Post 19-09-2009 v 01:28 AM
mafiaaan je offline   Profil uživatele mafiaaan   Find more posts by mafiaaan   Foto galerie člena mafiaaan   Click here to Send mafiaaan a Private Message   Add mafiaaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 16

nakonec z toho bylo asik 250g,nebylo to spatny, mohlo by byt priste lepsi...ve ctvrtek jedu pro rizky do widne tak uvidim co dalsi kolo..

Old Post 27-10-2009 v 10:12 AM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2007 - Plantarium - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4628910 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív