Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hostage
Stálý Člen

Karma uživatele Hostage - 3% PěstitelskáKarma uživatele Hostage - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 17

Vymenim 8 za vsetky ostatne.. PM

...
If you are the big tree, let me tell you that
We are the small axe, sharp and ready
...
Moj prvy salvia grow

Old Post 15-11-2008 v 13:42 PM
Hostage je offline   Profil uživatele Hostage   Find more posts by Hostage   Foto galerie člena Hostage   Click here to Send Hostage a Private Message   Add Hostage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warning
Nový Člen

Karma uživatele warning - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 18

vojtaxxx: ale tak když třeba já sem neměl potřebu se registrovat protože sem si všechno našel i bez přihlášení

Old Post 15-11-2008 v 16:45 PM
warning je offline   Profil uživatele warning   Find more posts by warning   Foto galerie člena warning   Click here to Send warning a Private Message   Add warning to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 19

to warning. to plati ode dneška 15 listopadu. ty jseš ve slosování

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 16-11-2008 v 12:32 PM

Old Post 15-11-2008 v 18:09 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warning
Nový Člen

Karma uživatele warning - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 20

jo aha tak to dík,sem to blbě pochopil

Old Post 15-11-2008 v 19:09 PM
warning je offline   Profil uživatele warning   Find more posts by warning   Foto galerie člena warning   Click here to Send warning a Private Message   Add warning to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 21

jo tak to je soutěž pro mou poruchu barvocitu jako dělaná

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 16-11-2008 v 17:45 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chroust
Stálý Člen

Karma uživatele Chroust - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 22

nechápu kde sou jaký čísla... všichni ste blázni jen já jsem letadlo

Somewhere far away in space and time, where stars are falling down, over the edge of Universe....


Old Post 24-11-2008 v 18:38 PM
Chroust je offline   Profil uživatele Chroust   Find more posts by Chroust   Foto galerie člena Chroust   Click here to Send Chroust a Private Message   Add Chroust to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 23

Nevím jak vám, ale mne ta soutěž přišla lehká.....ale třeba je to kompem.....nicméně mne to bavilo přisát se na monitor

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 11-12-2008 v 19:48 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 24

Stejne uz maji vsichni dávno smůlu

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 11-12-2008 v 21:01 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 25

tvl sem si skazil oci astejna prt 5,8 tam nejsou nebo sem uz tak slepej ...kazdopadne seto krasně hledá na negativnim obrazku

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 11-12-2008 v 21:03 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Trafo
Stejne uz maji vsichni dávno smůlu


No já jsem takovou účast taky nečekal a fakt mě mrzí, že jsem z toho měl tak málo semen. S tím hold nic neudělám.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 11-12-2008 v 21:22 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 27

Našel jsem vše, kromě 5ky... prostě tam neni... 8čka je strašně moc mázlá, ale je tam.

Old Post 11-12-2008 v 21:25 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

??? Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx


No já jsem takovou účast taky nečekal a fakt mě mrzí, že jsem z toho měl tak málo semen. S tím hold nic neudělám.


kdy oznámíš výherce?

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 11-12-2008 v 21:45 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 29

Řekl bych, že je to hrozně moc o monitoru a jeho nastavení... Nejvíc mě k hledání 8čky pomohlo převést si obrázek na stupně šedi

Old Post 14-12-2008 v 13:41 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 30

Každopádně díky za tuto soutěž, alespoň něco. Mě se nikdy za boha nepodařilo najít deváté písmeno. Třeba ho do jara ještě najdu .. ale určitě GL postupujícím.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-12-2008 v 08:58 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

hej nechces uz losovat at mame vetsi sanci

Old Post 17-12-2008 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od murzin
hej nechces uz losovat at mame vetsi sanci


moje rec....

DEN/NOC

Old Post 18-12-2008 v 15:54 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2012 - Soutěž o 150 AF semen - 0 odpovědí
14-02-2010 - Soutěž o semena - 65 odpovědí
24-12-2009 - Soutěž s listem!! - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6039040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív