Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Soutěž o seeds Příspěvek č. 1



Dávám k dispozici 8 semen z této rostliny. Jedná se o Early Durban od seedbanky ZEN seed. Já vím 8 semen není mnoho ale našel jsem jich málo a nějaký si chci nechat.
http://www.zenseeds.dk/shop/default.asp

tohoto durbana jsem opylil samci Early Durban, E-Rocket a Hi-Noon od seedbanky Bluehemp - www.bluehemp.ch
takže buď se k Vám dostane čistá genetika ED nebo cross těchto odrůd. (sklizeno 28. 9. - skoro bez plísně)

Vaším cílem je na fotografii nalézt celkem devět písmen s číslem od 1 do 9 - jeho pořádím v kódu, který mi následně pošlete
výhradně do PM a Nééé sem!!!!!!

písmena jsou umístěna pouze a jen na palici, ne na okolním pozadí.

příklad (jen s pěti)
najdete postupně H3, P1,E4, W5, L2 tedy výsledný kód je "PLHEW"

vzhledem k možnému uploadu fotek na Grower do velikosti jen 150 kbit, což je zatraceně málo, jsem fotku v rozlišení 7 mpix umístil zde

http://img222.imageshack.us/my.php?image=edcodeah9.jpg

kde si jí můžete prohlédnout v plném rozlišení nebo si jí můžete stáhnout do počítače.

Soutěž poběží dejme tomu do jara než vylosuju výherce. Pokusů máte nekonečně mnoho, až to trefíte správně budu Vás informovat do PM o postupu do slosování.

Doufám že nikdo nebude takovej debil aby mi napsal správný kód sem do threadu a tím tak napověděl ostatním a snížil svoji šanci na vylosování.

Hodně štěstí

U osmého písmene mělo hodně lidí problém, takže napovím, že je to jedno z prvních písmen abecedy, a že v pořadí to není nula ale osmička.


Od 15. listopadu se smí soutěže zúčastnit pouze členové registrovaní nejpozději do října 2008 !!!
Odpovědi členů registrovaných v listopadu 2008 a později nebudou akceptovány !!!


Správně odpověděli:

prask_tha_rulez
k/-\pr
warning
Jablko
Mr.Palice
Pan Ker
Rákosníček
Tommy Elder
RadicalEgo
!ZAU!
drťka
Date1
Trafo
mamka007
PR8
4fun
Creator
refresh171
clandestino
Gwar "Novacik"
S/T/O/R/M
peace_maker
Kyblik LopAtka
ebola
The Chemical
first
murzin
KwisatzHaderach
truPka
medulda
fire.ent
FuzzyLogic
littl_grouwr
Milan66

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 27-12-2008 v 19:29 PM

Old Post 05-11-2008 v 16:28 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

2 písmenkáááááááá ani náhodou nenajdu

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 06-11-2008 v 18:35 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 3

ale najdeš, jeden člen už je našel a je ve hře. jde to

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 06-11-2008 v 18:38 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 4

ha, jedno mi chybí... :-D a ne a ne ho najít .-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 06-11-2008 v 19:22 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 5

jsem to udělal nějaký lehký, správné odpovědí se jen hrnou, já to snad ještě předělám. holka to našla za 10 minut a bez brejlí...a to bez nich vidí hovno

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 06-11-2008 v 20:35 PM

Old Post 06-11-2008 v 20:14 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 6

jj taky mi jedno zatracený písmenko chybý:-D ale vono se najde

Old Post 07-11-2008 v 05:52 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 7

a to jako maji byt ty pismenka na tom kvetu nebo kde? ja nevidim ani jedno..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 07-11-2008 v 06:47 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 8

2luckyBOB: Sou v tom obrazku, ale musis hledat v tom jak je na nej nahore odkaz... No ja mam zatim jedno pismenko...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 07-11-2008 v 12:19 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 9

Už vidim ty písmenka i tam kde nejsou, nebo jsou?? Musim si dát pauzu...

btw, předpokládám, že když hledáme 9 písmen tak číslice budou od 1 do 9, hm?

___

Naposledy upravil Caputo 07-11-2008 v 12:39 PM

Old Post 07-11-2008 v 12:31 PM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 10

Ani za boha tam najit 8micku... vymenim pismeno k cislu 8 za jakekoli jine - pouze PM

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 22:00 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

nazdaaar ja som to mal asi za 5 minut napisane a odoslane neviem to naisto ale asi som to ako prvy napisal... fakt to je jednoduche

Old Post 08-11-2008 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tanita
Stálý Člen

Karma uživatele Tanita - 71% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

kurnik ta osmička mi taky nejde najít....Jinak tohleto bude nejspíš nejvíc okoukana palička na groweru

Old Post 08-11-2008 v 17:30 PM
Tanita je offline   Profil uživatele Tanita   Find more posts by Tanita   Foto galerie člena Tanita   Click here to Send Tanita a Private Message   Add Tanita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 13

tjn , taky 8

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 08-11-2008 v 18:30 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

tak ja sem zatim nasel akorat dvojku :-D

Old Post 09-11-2008 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 15

mam to

Old Post 14-11-2008 v 12:01 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 16

platí od 15. listopadu 2008.
Soutěže se smí zúčastnit pouze členové registrovaní nejpozději do října 2008 !!!
Odpovědi členů registrovaných v listopadu 2008 nebudou akceptovány !!!

správné odpovědi členů s 0 příspěvky registrovaných v listopadu se mi zdají dost podezřelé

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 15-11-2008 v 18:10 PM

Old Post 15-11-2008 v 12:56 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2012 - Soutěž o 150 AF semen - 0 odpovědí
14-02-2010 - Soutěž o semena - 65 odpovědí
24-12-2009 - Soutěž s listem!! - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1305880 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív