Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » zapojení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
datlicek
Nový Člen

Karma uživatele datlicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Dotaz zapojení Příspěvek č. 1

Ahoj potřeboval bych se zeptat když sem si koupil výbojku s předřadníkem jestli stačí to jen propojit kabely a strit do zásuvky nebo potřebuju ještě nějaký věci k tomu!!!dále jestli to světlo s předřadníkem musim chladit!!!dík

Old Post 01-11-2008 v 20:03 PM
datlicek je offline   Profil uživatele datlicek   Find more posts by datlicek   Foto galerie člena datlicek   Click here to Send datlicek a Private Message   Add datlicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLOODER
Stálý Člen

Karma uživatele BLOODER - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2

tak potrebujes urcite obymku predpokladam asi E40 ale to asi tez mas tak uz to staci len pospajat kablami a strcit do zasufky...ale myslym ze to chladit nicim nemusis ked to budes mat nekde na vzduch ale memalo by to byt dalej ako 1,5m od vybojky...nech sa dari

Old Post 01-11-2008 v 20:25 PM
BLOODER je offline   Profil uživatele BLOODER   Find more posts by BLOODER   Foto galerie člena BLOODER   Click here to Send BLOODER a Private Message   Add BLOODER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 3

máš předřadník z g-shopu ? nebo si koupil (tlumivku, startér)

no každopádně to musíš zapojit do zásuvky jinak by to nejelo :-D
nejlépe podle schématu co je na předřadníku, keramickou objímku, a tlustý kábly.... no chladit by si to mél pokud je ti život milej.... já mám 150w komplet a kolem tlumivky mám hliníkový chladiče (jako na procesoru, jenže tam mám 3) ale stejnak to hřeje... někdo tady psal že když se to zahřeje na určitou teplotu tak se tam může něco roztavit nebo něco se stát a může nastat skrat.... podle mě je to blbost ale měl by si to vedet :-D

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 01-11-2008 v 20:54 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
datlicek
Nový Člen

Karma uživatele datlicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

zdar všechno sem koupil z growshopu předřadník,stinidlo,objímku ketamickou a světlo-vybojku!!!zapojil sem to tak jako na předřadníku a jede to v pohodě ale mam strach o nějakej zkrat pač to mam na půdě tak abych nepotpálil barák jinak to je 400w

Old Post 01-11-2008 v 21:15 PM
datlicek je offline   Profil uživatele datlicek   Find more posts by datlicek   Foto galerie člena datlicek   Click here to Send datlicek a Private Message   Add datlicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
datlicek
Nový Člen

Karma uživatele datlicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

sem zvědav co to udělá at to tam mam klidně otec řek ale at nepotpálim barák!!!

Old Post 01-11-2008 v 21:16 PM
datlicek je offline   Profil uživatele datlicek   Find more posts by datlicek   Foto galerie člena datlicek   Click here to Send datlicek a Private Message   Add datlicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 6

tak tak dej pojistku.... pro 400w tak 8amp... možná 6 ale tu by to asi vyhazovalo.... zabrání to zkratu

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 01-11-2008 v 21:42 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 7

Pojistka tě ochrání před zkratem, ale to chrání i pojistka v domovním rozvodu. Za základ protipožární ochrany bych považoval rozumné konstrukční řešení. To znamená zamyslet se nad tím co kde a od čeho může chytnout - Předřadník položenej volně na dřevě, zásuvka volně položená na dřevě, kabel procházející prknem, zásuvka na dně skříně (může do ní natéct) atd. Viděl jsem už i kabel připíchnutý rýsováčkem k dřevěnému obložení zkrz vnější izolaci

Pod zásuvky, rozvodné krabice apod (tedy i pod předřadník) se používají nehořlavé podložky (stojí to pár kč, mají to v každým bau, obi...) např http://www.elektroklesny.cz/inshop/...D=759&Level=180
Důležitá je cirkulace vzduchu kolem předřadníku, omezení průniku vody a vlhkosti, dobré dotažení všech spojů..

POZOR U VODIČŮ TYPU LICNA (LANKO)! Je třeba na ně nalisovat koncovku nebo aspoň konec pocínovat - nikdy nešroubuj lanko přímo do svorkovnice. U WAGO systému je nalisovaná koncovka (nebo použití drátu vhodného průřezu) nezbytná

Na ochranu kabelů vstupujících do skříně se užívají průchodky např. http://www.elektroklesny.cz/inshop/...&Search=pr%F9ch
Opět to stojí pár korun a může zabránit šíření požáru po kabelech (pokud nemáš samozhášecí) a zatékání vody.


O něco dražší je potom možnost použít hlásič požáru (např. http://hlasicepozaru.cz/index.php?m...o&products_id=4)

Old Post 02-11-2008 v 15:55 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
datlicek
Nový Člen

Karma uživatele datlicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

Díky moc

Old Post 02-11-2008 v 17:51 PM
datlicek je offline   Profil uživatele datlicek   Find more posts by datlicek   Foto galerie člena datlicek   Click here to Send datlicek a Private Message   Add datlicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-02-2020 - Zapojení LED vero - 1 odpovědí
14-06-2019 - Zapojení čerpadla - 4 odpovědí
18-10-2014 - pořadí zapojení - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9667310 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív