Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plantabox poškozuje Vaše rostliny z důvodu použití nekvalitnich materiálů (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 81

Jsem taky onim nestastnym majitelem tohoto plepsu o kterem je rec..psal jsem,uvidime,jak se k tomu soudruzi v usti postavi.Dam vedet...zdar a pekne svatky preju..

0.06Mw

Old Post 24-12-2008 v 19:29 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od owerall
Jsem taky onim nestastnym majitelem tohoto plepsu o kterem je rec..psal jsem,uvidime,jak se k tomu soudruzi v usti postavi.Dam vedet...zdar a pekne svatky preju..



no me ho vymenili tak myslim ze to bude v klidu, asi si v tom nic nesklidil, co?

Old Post 24-12-2008 v 20:44 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 83

to saiklon-50 g pod 600w...ani mi nerikej...a to nemluvim ani o 5ti totalne pos...nejch kolech...A tobe to taky delalo problemy?...a jak to vypada ted?Daly ti original,nebo prachy?..

0.06Mw

Old Post 25-12-2008 v 11:30 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 84

radsi Ti daji origos, nez prachy, ale mely by takitak.. no ten box enbyl primo muj, ale kamose, odmrdali sme v tom jedno kolo dripu, a asi dve kola na hline, sklidil pod ctyrkilem asi 10gramu JE TO TOTIZ BOX ZA VSECHNY PRACHY DDDDD

Old Post 25-12-2008 v 11:39 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 85

Zdar, z pěstování.cz výměna Planty za Home bez problémů.

Kytky ted jedou jak maj.

Zdary a hezké svátky Vánoční

Old Post 25-12-2008 v 12:00 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 86

zdravím, také přispěji troškou do mlýna

nejdříve díky za tenhle thread, protože už jsem byl zoufalý a začal mít vážné pochybnosti o svém pěstitelském umu, dokud jsem si nepořečetl vaše příspěvky

popravdě řečeno, v životě by mě to ani nenapadlo, že je to tím boxem, stálo mě to 4 měsíce svícení, 5 x klony a 2 várky hnojiva a dost stresu a špatných nálad

měl jsem box z UL a v pestovani.cz jsou frajeři, k reklamaci se postavili jako chlapi a box bez problémů vyměnili i s omluvou a bez doplatku

kdyby se takhle chovali všichni obchodníci, tak by v černých ovcích a občanském judu neměli pomalu co vysílat

takže z mé strany spokojenost, která spláchla i hořkou vzpomínku na promrhané energie a pěstu zdar

Naposledy upravil elop 30-12-2008 v 15:55 PM

Old Post 30-12-2008 v 11:25 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogo99
Nový Člen

Karma uživatele gogo99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

jak sedláci u chlumce Příspěvek č. 87

mě to stálo 4 party klonů, elektriky z půl Temelína a hlavně těch nervů...Díky Bohu za grower, díky Vám groweři za tenhle thread.....dneska jdu reklamovat..:-(

nikdy by mě nenapadlo, že mi odborníci prodali něco v čem ty kytky spolehlivě chcípnou...já zmněnil bubler za drip, tisíckrát sem se jebal že někde dělám chybu, těch nervů a hlavně, není co kouřit...:-)


Doufám že to vyreklamuju a ta poslední várka co je tma týden (zasažená částečně ) se ještě zvedne...

peace to all a ještě jednou díky....


PS: Prodat něco co mi spolehlivě nefunguje, ba co víc dělá to škodu na Aukru dalšímu neš´tastníkovi je ubohost....

Old Post 07-01-2009 v 12:44 PM
gogo99 je offline   Profil uživatele gogo99   Find more posts by gogo99   Foto galerie člena gogo99   Click here to Send gogo99 a Private Message   Add gogo99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

pry 100% PVC Příspěvek č. 88


ja mel ve skrini vse co bylo treba opatlat toto
a taky to slo porad do haje. Tak pozor. Jsou to takove tuby a ta pistole to rozehreje. Porad jsem nevedel cim to muze byt.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Naposledy upravil kingpinos 10-01-2009 v 17:21 PM

Old Post 07-01-2009 v 18:55 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 89

..na pestovani.cz v pohode vymena za darkbox (houmy nejak dosly))..a kytky si chrochtaj..

0.06Mw

Old Post 13-01-2009 v 14:09 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trafonek
Nový Člen

Karma uživatele trafonek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 90

lol tohle bych fakt necekal..

Old Post 14-01-2009 v 07:37 AM
trafonek je offline   Profil uživatele trafonek   Find more posts by trafonek   Foto galerie člena trafonek   Click here to Send trafonek a Private Message   Add trafonek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmen kevin
Nový Člen

Karma uživatele growmen kevin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 91

Čau te lidi taky mam ten problem s posranym plantaboxem!!!!Ja si koupil komplet za13 tis.hodil jsem řezy do kokosu a do 3 tydnu kytky uschly!!!!!Řikal jsem si že by to mohlo byt tim kokosem,protože neni nahnojeny apod.Tak jsem koupilRoyalplagron nahnojeny na 2měsice a zkusil to znona.Co myslite???Jojo do 3 týdnu kytky uschly!!!!! Do třetice jsem s kamošem vytvořil aero.system dal tam dalši řezy a zase mi to do 3 týdnu uschlo!!!!!No prostě maras ktery přechazel v zoufalstvi!!!!Poptal jsem se hodně lidi kolem sebe ale nikdo stim neměl skušenost..Nasral jsem se rozebral ten skurnevy stan,sešrouboval bednu z dřevotřizky.A za týden mam kytky přes 15cm..No prostě maras maras maras.Zabil bych ty čuraky z činy co to vyrobili!!!!Jsem z OV a zajimalo by mně jestli někdo ma zkušenosti se zdejšim GROOWSHOPEM??????

Old Post 18-01-2009 v 08:39 AM
growmen kevin je offline   Profil uživatele growmen kevin   Find more posts by growmen kevin   Foto galerie člena growmen kevin   Click here to Send growmen kevin a Private Message   Add growmen kevin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 92

Ahoj, Plantu bez váhání zabal a odnes ji na reklamaci! Nezapomeň na manuál atd. Víc ti k tomu asi nepovím! :-)

S pozdravem Kohyx

Old Post 18-01-2009 v 13:59 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 93

zdravím..chtěl bych se s váma podělit o mou příhodu s plantaboxem.. takže jsem si koupil plantabox v brněnské prodejně greenfingers!! kytky začali žloutnout a já začal zjištovat čím to tak může být.. oo ano plantaboxem..týpek v greenfingru mě slíbil že mi box vymění za dražší homebox ale že prej si musím dva týdny počkat něž přijdou.. za dva týdny kytky umřeli( nebylo jiné místo kam je dát, řezy v p*** ).. borec říkal že ten homebox je o litr dražší tak sem to bral jako takovou kompenzaci za ztrátu kytek..po dvou týdnech mě byl vyměmen plantabox za dark street.já nevěděl kolik stojí tak sem byl rád že mám gůůd box..ale omyl!tento box stojí o litr mín než planta takže mě pekne posral..žádnej dražší homebox žádná náhrada uhynulých miláčku ale jen pojeb... Udělejte si jednání toho typa sami..

Old Post 31-01-2009 v 07:20 AM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

cus..peknej ojeb jak sem to tu cetl..alespon ze to vymenili nebo vratili kacky..at se vam dari v novych boxech

Old Post 01-02-2009 v 13:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

Čaute, no ještě že jsem byl hned po přečtení zkontrolovat krabici od mýho boxíku. Naštěstí mě uklidinilo když jsem uviděl nápis: homebox.net....uff... ale kámoška nedávno koupila Planta a žloutlo jí to taky, teď už má skříň a v poho ;-)

Old Post 19-02-2009 v 22:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 96


listy...proc? mam tenhle box http://www.klecka.cz/growshop/Homebox

Naposledy upravil indicky-konopi 21-02-2009 v 16:49 PM

Old Post 21-02-2009 v 16:44 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0294250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív