Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » indikace THC ze slin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
breton
Nový Člen

Karma uživatele breton - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 33

nebo neni tu nekdo kdo by dokazal ten test sehnat ?

Old Post 25-04-2010 v 11:55 AM
breton je offline   Profil uživatele breton   Find more posts by breton   Foto galerie člena breton   Click here to Send breton a Private Message   Add breton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

http://shop.dynex.cz/produktKategor...40&produkt=1433

1 minuta hledání

a dá se to oblbnout kámoše chytli 10 minut po gramovym brku a nic

Old Post 25-04-2010 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Upozornění Příspěvek č. 35

Moje zkušenosti, co jsem zažil, vyhledal, dotázal, a co se lízání týče:
stěrové testy které mají polucisté jsou pouze orientační, nepřesné a zaznamenávají přítomnost kanabinoidů, a ne aktivních metabolitů THC. Kanabinoidy, tedy látky které má aktivní hulič v krvi i týdny po posledním špeku jsou OK. Aktivní metabolity jsou v krvi dle dostupných pramenů zjistitelné 3 až 18 hod od požití (podle kvality huleného materiálu, tělesné hmotnosti, metabolismu - zkrátka u každého jinak).
Jak postupovat při silniční kontrole:
jestli se cítíte jistí svou věcí, hulili jste večer před jízdou, je to přes 8-10 hod, neodmítejte stěrový test, ale chtějte následně krevní test - a při krevním testu hodnotu aktivních metabolitů.
Jestli jste hulili před jízdou, odmítněte i lízání. A jestli jste lízli odmítněte krevní test. Jedině krevní test je důkaz pro soud, a tedy pro eventuální zápis do trestního rejstříku. když není krevní test, není soudem akceptovatelný důkaz (stěrové testy policajtů jsou pouze orientační) - a tedy maximálně přestupek s pokutou a cca půl roku bez řidičáku.
O proti alkoholikům to máme nefér složité...
kdo má podobnou zkušenost jako já? ween
ween

Old Post 26-04-2010 v 22:03 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 36

má někdo podobnou zkušenost jako já (viz článek nad)? přidejte se please... ween

Old Post 27-04-2010 v 17:36 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocolateman
Nový Člen

Karma uživatele cocolateman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 37

ČAU LIDI MAM PROBLÉM jsem kuřákem asi tak 4-5let 0.5-1g deně a mam novou práci ani nevim proč ale napadlo mě se na to vykašlat od 24.5 jsem nekouřil dnes jednomu z našich řidičů dělali test a byl pozitivní firma hned objednala testy pro nás všechny Test na drogy ze slin - iScreen OFD a Testy na drogy ze slin - OraLine a jsem si jistej že mě příští týden čeká mam rodinu dítě novou práci o kterou si nemůžu dovolit přijít je nějaká možnost že po týdnu budu negativní? a nebo dá se to nějak obejít? slyšel jsem že si mam dát šumivé céčko do pusy a nechat si ho těsně před testem rozpustit prosím o pomoc couba0@seynam.cy

x

Old Post 26-05-2010 v 19:32 PM
cocolateman je offline   Profil uživatele cocolateman   Find more posts by cocolateman   Foto galerie člena cocolateman   Click here to Send cocolateman a Private Message   Add cocolateman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1919570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív