Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak jste objevili Grower a jak často se na něj vracíte ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Obecné Příspěvek č. 1

Přemýšlel jsem tuhle nad tím, jak jsem vlastně objevil Grower a jakou drogou se pro mne postupem času stal. Možná by bylo zajímavé vědět, jak jsou na tom ostatní. Nechcete si zavzpomínat ?

Já jsem Grower objevil vlastně náhodou, když jsem hledal na českém internetu objektivní info o marihuaně. Grower mi připadal skutečný, pravdivý a zkrátka ze života. Tak jsem se na něj vracel stále častěji a ( stále jenom jako host ) sledoval cvrkot. Dnes se na Grower vracím většinou denně a po takových dvou dnech už mám absťák. Nejdéle jsem Grower opustil asi na deset dní, když se na mně sesypala práce ze všech stran. Další den potom jsem do půlnoci projížděl vše co mi "uteklo" a byla to docela sranda.

Pokud tady tohle téma už bylo ( nenašel jsem ) nebo nebudete chtít připojit svůj názor, berte to alespoň jako uznání všem, kteří Grower zbudovali a také těm, kteří do něj přispěli.



Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 10-04-2002 v 08:23 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 2

No objevil jsem ho stejně jako Avitas. Ze začátku jsem byl na groweru tak 1-2hodiny denně. Teď tak 4-5hodin týdně. Každopádně jsem na tomhle sajtu závislej víc než na čom jinym.

Haman - Flying smokers

Old Post 10-04-2002 v 09:39 AM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

nojo, tak ja se od nej dozvedel od kolegy v praci. a od toho dne tu jsem denne a jelikoz prace muze vzdy pockat, cili mi vetsinou bezi jedno okno s growerem, ktere tak po pul hodce checkuju. No, denne to udela tak tech 5-8 hodin ztravenych...

Old Post 10-04-2002 v 11:33 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Mě nasměroval člen Bumelák. Příspěvek č. 4

Budiž mu za to dík, už jsem zde zůstal. Jo, a jsem tu skoro pořád. Jen poslední dobou se musím tahat o klávesnici se Stínovou dámou. Čert aby tu rovnoprávnost vzal!

[Edited by hh-top on 10-04-2002 at 12:57 PM]

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 10-04-2002 v 11:54 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 5

Náhodou, při brouzdání internetem.

Asi při již druhé aplikaci se mi rozjela těžká závislost, kterou ani substituční léčba (v případě že Grower nefungoval) nemohla zdolat.
Ale je to závislost, které se NECHCI ZBAVIT!

A děkuji tímto lidem, kteří Grower založili.

Old Post 10-04-2002 v 13:34 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 6

Ze začátku jsem jen přihlížela a občas jsem i brouzdala, ale definitivně jsem se rozhodla teprve po setkání Growerakcičky "Nad Královskou oborou v Praze. Tam mě většina lidí příjemně zaujala.
Souhlasím s vámi, že je to jako droga, neboť se zoufale těším na každý příspěvek od kohokoli.

Jó a pravý opak jest pravdou, musím se přetahovat s HH a s tou rovnoprávností to není tak úplně fifty fifty!
(zatím)

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 10-04-2002 v 16:51 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Já ho našel přes seznam. Nejdřív jsem pořád zadával "marihuana" atd.,
Vylezlo to až když jsem dal "pěstování".
A po nějaké době... Jsem tu denně!

Old Post 10-04-2002 v 17:18 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 8

Já sem našel grower už před rokem ale všiml sem si tu jen návodu na řízkování a o žádným diskuznim fóru sem nevěděl až letos sem sem zavítal a hned sem se zaregistroval teď sem tu aspoň 1 hoďku deně.

Old Post 10-04-2002 v 18:28 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9

Taky náhodně. Párkrát jako host a po zevrubném seznámení se s obsahem jsem uznal za vhodné se zaregistrovat. Ze začátku jsem spíše jen četl a radši se ani moc do diskusí necpal, protože jsem založením spíš introvert, ale teď se mi zdá, že přispívám až nezdravě často, jak jsem dnes již uvedl v jiném threadu . Nevím přesně, kolik tady strávím denně času, ale je to něco mezi dvěma až čtyřma hodinama. Podle toho kolik se objeví nových příspěvků a jakou mám potřebu cpát sem své bláboly . Snažím se přečíst téměř vše co se objeví nového, protože kdekoli se může skrývat zajímavá informace či situace. Líbí se mi, že Grower je takovej (teď mě nenapadá přesné přirovnání) no živej. Baví mě i různé "konflikty" co tady vznikají kvůli různým věcem (pěstebním i jiným). Diskuse může vzniknout prakticky z jekékoli maličkosti, někdo se něčeho chytí a už to jede . Na druhou stranu se mi moc nelíbí občasná nedorozumnění zaviněná psaným slovem. Už se mi několikrát stalo, že jsem musel vysvětlovat, jak jsem co myslel a přitom se mi zdálo, že jsem to napsal docela srozumitelně, ale při tolika členech se není co divit. Co člověk to individualita a každý má trochu jiný smysl pro humor a věci se dají opravdu vyložit různě. Každý koukáme na jiné pořady, každý čteme jinou literaturu a každý používáme jiný slovník a jiné hlášky. Jen doufám, že těch nedorozumnění bude co nejméně.

P.S. Docela jsem se pobavil při představě, jak se hh-top s Shadowlady přetahují o klávesnici a využijí každé volné chvíle a záminky, aby mohli obsadit kompjútr
-"hele, běž uspat děti, dneska je řada na tobě."

Old Post 10-04-2002 v 18:33 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

no, ja se dozvedel o groweru na cvicenich ve skole nejakou dobu jsem sem chodil jen jako host a procital fora, ale pak jsem se odvazil zaregistrovat a od ty dobu jsem tu vetsinou kazdej den a ztravim tu casu podle novych pripsevku, ju zavislost co dodat

Old Post 10-04-2002 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 11

Posledni dobou co sem se vykaslal na skolu tak 6-8 hodin dennne serfovani na netu, z toho taq 60 % na g. Zobrazit nove prispevky tak v prumeru 10* denne. Snazim se to omezit, docela se to nedari Ale tak pred mesicem to bylo jeste o chlup horsi

Old Post 10-04-2002 v 19:19 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 12

No ja jsem si ho našel na Googlu, protože jsem se chtěl dovědět něco víc o pěstování konopí. Napřed jsem se jen tak koukal a teď jsem tu aspoń tak dvakrát týdně a když se připojím a mám trochu času, tak se vždycky mrknu.
Poslal jsem i pár stránek svým známým, protože mi to co se tady mnohdy řeší připadá tak zajímavé, že by to měli vědět.
Taky mi připadá, že se tu schází zajímavá squadra. Taková dost netypická.
Myslím si, že kdyby měl z netu zmizet, že by to bylo dost škoda. Už i pro ty co mají zájem se něco dovědět o trávě a jejích účincích. Vlastně by si Grower měli prostudovat všichni rodiče. Spíš než co jiného.....

nemo

Old Post 10-04-2002 v 19:31 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 13

O Groweru sem se dozvěděl od kámoše. No, a jelikož sem v tý době začal dělat v inetový kavárně, měl sem to zpečetěný.
Grower nemá chybu!

Srga!

Old Post 10-04-2002 v 19:32 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 14

hh-tope. Nenadávej na rovnoprávnost a pořiďte si dva komply.

nemo

Old Post 10-04-2002 v 19:33 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

Okridleny vyrok "Snaze se clovek stane zavislym na pestovani, nez na koureni" se transformuje na "Snaze se clovek stane zavislym na Groweru, nez na pestovani."

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 10-04-2002 v 20:01 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andrews
Nový Člen

Karma uživatele Andrews - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 10 

GROWER? Příspěvek č. 16

Aj ja som hľadal nejaké info o tráve a narazil na grower.
Chodil som často ako hosť, potom som sa registroval ale nepíšem zatial žiadne príspevky.
Chodim sem nie príliš šasto tak 2-3x týždenne na 1h.
Čítam hlavne Kurárnu a sú tu super ludia a toto je moj 2. príspevok. Tohto mája ak bude čas medzi maturami niečo možno zasadím. Kamoši už teraz pozerajú čo všetko viem o tráve. No GROWER je GROWER!!!

Vsimnite si niekedy, človek žije pre pocity

Old Post 10-04-2002 v 21:15 PM
Andrews je offline   Profil uživatele Andrews   Find more posts by Andrews   Foto galerie člena Andrews   Click here to Send Andrews a Private Message   Add Andrews to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0860380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív