Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1.st indor, 36w úsporka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od CannabisForMan
Mohu se zeptat jak jsi měl velkou skřín ??Díky


šířka 50cm, hloubka 50cm, výška 100cm....

Old Post 18-01-2009 v 20:56 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Ahoj, máš to fakt super K+.. Jen by mě zajímalo, jak jsi to měl s chlazením, když jsi tam dal tu "2kouli"..:-D Šlo to v poho uchladit nebo jsi nějak štyloval?

Old Post 14-05-2009 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 99

Tak už se ví kolik toho bylo

Old Post 26-05-2009 v 18:20 PM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od John88
Ahoj, máš to fakt super K+.. Jen by mě zajímalo, jak jsi to měl s chlazením, když jsi tam dal tu "2kouli"..:-D Šlo to v poho uchladit nebo jsi nějak štyloval?
Hale šlo to uchladit měl jsem tam jeden větší větrák na odtah, jeden menší na přítah a ten samej na vítr uvnitř, kterej sem dycky posouval s úsporkou a uchladil jsem to super...mám pocit že přes den nějakejch 24st. a přes noc 18,5st. přes noc sem měl puštěnej akorát odtah.

Old Post 02-07-2009 v 19:45 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 101

Omlovám se za pozdní odpovědi, ale měl jsem toho dost na práci, jinak bylo z toho nějakých 60g a chuť prvostřídní, trošku větší výtuh na mě :-D ale ti co to hulili tak měli jenom chválu....samo že už taky nic neni :-D

Old Post 02-07-2009 v 19:47 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od woytishek
... Pokud chcete tipovat, můžete, nejbližším třem hodim karmu :-)
citace:
Původní příspěvek od SMOKER
typujem tak 66,6g
citace:
Původní příspěvek od woytishek
bylo z toho nějakých 60g


A kde je moja karma ?

planujes rozbehnut daky dalsi grow?

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 03-07-2009 v 01:15 AM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 103

Tak docela čumím. Měl jsem dost neúspěšnej pěst s úsporkama, ale vidím, že chyba byla asi opravdu na mojí straně. Chtěl jsem tomu řádně osolit, tak jsem použil 2 x 200 W flower spectra, jenže pak jsem to pos..l, oškubal jsem to, panč se tam objevily nějeký bestie a ještě jsem tomu dal Omite v 30. dni květu. Pak to šlo do háje. První pěst, no. Ale tím pádem jsem to svedl na úsporky. Ale vidím, že zas tak zlý to není. I když dneska jsem viděl kytí pod 400 W HPS a upřímně - na to bych se v životě nedostal, byť Watáž byla stejná.
Ale o co mi jde.. Chcem si s klukama v práci rozjet malej pěst v nějaké bedně. Nejde o výnos, spíš jen tak pro zábavu. Krácení podzimu a zimy.Náklady nula. Mám doma 45 W úsporku, takže to by šlo. Všechno v poho, ale pokud by na odtah byl pooužit PC ventilátor, čím to odpachovat, aby to protáhlo? dík za odpověď.

Old Post 03-08-2009 v 20:03 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od marie
Tak docela čumím. Měl jsem dost neúspěšnej pěst s úsporkama, ale vidím, že chyba byla asi opravdu na mojí straně. Chtěl jsem tomu řádně osolit, tak jsem použil 2 x 200 W flower spectra, jenže pak jsem to pos..l, oškubal jsem to, panč se tam objevily nějeký bestie a ještě jsem tomu dal Omite v 30. dni květu. Pak to šlo do háje. První pěst, no. Ale tím pádem jsem to svedl na úsporky. Ale vidím, že zas tak zlý to není. I když dneska jsem viděl kytí pod 400 W HPS a upřímně - na to bych se v životě nedostal, byť Watáž byla stejná.
Ale o co mi jde.. Chcem si s klukama v práci rozjet malej pěst v nějaké bedně. Nejde o výnos, spíš jen tak pro zábavu. Krácení podzimu a zimy.Náklady nula. Mám doma 45 W úsporku, takže to by šlo. Všechno v poho, ale pokud by na odtah byl pooužit PC ventilátor, čím to odpachovat, aby to protáhlo? dík za odpověď.

Hale já jsem žádnej pach neřešil, když hodně větráš, tak to není tak cejtit, ale zas na druhou stranu to smrdí pěkně..jen co je pravda... ale mě to nějak nevadilo u toho usínat :-D Jinak si můžeš koupit nějakej drahej odtah s pach.filtrem, nebo jestli plánuješ PC větráček, tak nějakej home made co tady najdeš, ale já na to sral, já měl tu vůni rád a pokud nemáš za sousedy svině tak to řešit nemusíš. jo a jinak já tu skřín neměl ani na 70% utěsněnou, takže by mi nějakej filtr byl stejně k hovnu :-D zatim čágo, třeba si z toho něco vezmeš :-)

Old Post 06-08-2009 v 15:50 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 105

Mrkni sem. Taky si ho budu stavet taky mam vetracek pc fan 120x120mm.
myslim ze by to melo stacit

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30000


nekde sem cetl ze to prej neprofoukne ale ja si stojim za tim ze jo. az neuspech me prasvedci o opaku

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 13-01-2010 v 21:48 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2010 - 1. Mikroindoor (kýbl)|23W úsporka - 75 odpovědí
17-04-2010 - 1st in - 20W + 24W úsporky - 34 odpovědí
20-07-2011 - MicroIndoor 63W usporky - 119 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1021420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív