Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Rada - zemina na muškáty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LT_Dragon
Nový Člen

Karma uživatele LT_Dragon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Rada - zemina na muškáty Příspěvek č. 1

Zdar groweri , vyklicily mi seminka, ale nemel jsem doma normalni zeminu tak jsem pouzil zeminu na muskaty kterou mela matka.... myslite si ze je mozny z toho taky neco vypestovat, nebude to vadit? .....

Old Post 30-09-2008 v 16:17 PM
LT_Dragon je offline   Profil uživatele LT_Dragon   Find more posts by LT_Dragon   Foto galerie člena LT_Dragon   Click here to Send LT_Dragon a Private Message   Add LT_Dragon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT_Dragon
Nový Člen

Karma uživatele LT_Dragon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 2

jeste sem zapomel .... ph ty pudy je 5 az 6.5 .... myslim si ze by to slo.... ale radsi poradte....

Old Post 30-09-2008 v 16:23 PM
LT_Dragon je offline   Profil uživatele LT_Dragon   Find more posts by LT_Dragon   Foto galerie člena LT_Dragon   Click here to Send LT_Dragon a Private Message   Add LT_Dragon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 3

je trochu kyselší, ale já do toho občas sadim (když zapomenu koupit substrát na kaktusy). proč mám pocit, že tu čím dál míň lidí používá mozek ... nebo hledání

Old Post 30-09-2008 v 17:18 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT_Dragon
Nový Člen

Karma uživatele LT_Dragon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Kopecek samozrejme ze na indoor .....
a v tom vyhledavani je toho hodne mooc.... a prosel sem toho dost, ale o muskatovy zemine nic nebylo tak sem se zeptal :-D ...
jinak diky za odpovedi panove.....

Old Post 30-09-2008 v 18:21 PM
LT_Dragon je offline   Profil uživatele LT_Dragon   Find more posts by LT_Dragon   Foto galerie člena LT_Dragon   Click here to Send LT_Dragon a Private Message   Add LT_Dragon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 5

mám také zkušenosti s půdou na muškáty, když se podíváš na moje kytky do galerie,, tak ze začátku byli ve květináčích s půdou na muškáty

Old Post 07-10-2008 v 07:27 AM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zednikr
Nový Člen

Karma uživatele zednikr - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Ja sem taky hloho jel v zemine pro muskaty a uplne v klidu kdyz pouzivas dobrou hnojku (tim nemyslim kristalon¨) tak je to taky kvalitka .

Old Post 16-10-2008 v 06:23 AM
zednikr je offline   Profil uživatele zednikr   Find more posts by zednikr   Foto galerie člena zednikr   Click here to Send zednikr a Private Message   Add zednikr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4998570 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív