Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » .: FRIDGE :. 150w, hlína, biobizz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Hlína .: FRIDGE :. 150w, hlína, biobizz Příspěvek č. 1






Pěstu zdar!

Po ňáký době pěstění mimo domov sem se rozhodl že si pro radost zase rozjedu něco doma. A co čert nechtěl zrovna se nám ve sklepě objevila stará nefunkční lednice - můj odvěký pěstitelský sen Spočátu otec krapet nesouhlasil ale nakonec mi aj díry na dýchání sám vyřezal

takže je to kombinovan lednice CALEX ze které zatím využívám pouze horni ledničkovou část. Časem plánuju udělat z mražáku matkárnu a řezárnu a nahoře jen nonstop kvést. zatím ale jedu klasicky

rozměry vrchu jsou: 50 x 50 x 80 cm

čili celkem menší prostor tudíž jsem zvolil

150watowou výbojku

(napřed sem přece jen chtěl 250 ale ještě že sem ji nebral..asi bych to neuchladil)

holky jsou od bydly z kolejí a to: SensiStar, Skunk 1, Super Skunk, White Rhino
vypadá to že jsou druhá generace..

hnojky mám zatím grow a bloom od BioBizzu a časem snad přibude ještě ňákej BIO-BLOOM-BOOSTER

na výdech používám KANLUX EOL100 (100m3/h čili jako euro1 akorat byl o půlku levnější :P)
............ stačí to parádně teplota dole u kytek je tak na 22°C průměrně takže lampa pude ještě dolů

asi se budete divit že chybí stínítko ale mám v plánu skusit Vscrog..uvidime uvidime..

jinak předem omluva za debilní fotky...napiču foŤák, snad budou lepší v budoucnu..

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 19-03-2009 v 10:32 AM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 2


Menší update,
tak sem na to tak koukal a rikam si seru na vscrog - nejak sem proste nedoresil jak bych to vytahoval a tak a sem palice lina - pojedu normalka postaru takze dneska holky dostaly rovnatka aby se jim usmevy krasne spravily..

a uz bastlim stinitko

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 20-03-2009 v 09:49 AM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 3

Jenom v rychlosti..probehlo oholeni pod mřížkou a dnes tzn.:

....::::::: 29 . 3 . 2009 :::::::.........

jsou holky přeplé na 12/12. brzy dodám foto..

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 29-03-2009 v 20:48 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Tak vypadá to pěkně a nechceš dát nejaký fotky ted už to bude vypadat dobře jestli se držíš datumu?
A ta sitka ti tam je asi k prdu protože jsou moc malé dirky jestli jsem spravně pochopil vscrog tak jde o to aby naho nešli listy ale pouze palice a takhle to akorát zpomalí rust.

Old Post 02-05-2009 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5986570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív