Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » NO-NAME-Za oknem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné NO-NAME-Za oknem Příspěvek č. 1


Tak sem zasadil naky no name zatim jeto presne 4 dni a vypada to takhle dle foto jinak pestuju za oknem bo venku je zlima a skryn nemam takze za oknem dybi ste nekdo vedeli co to je tak tak piste do komentaru jinak do komentaru piste i tak rad si počtu.

Old Post 25-09-2008 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Kopeček dikes za odpověd jo jasny je to malá rostlinka konopí ale ja mam na misly co je to zadruh a dyz je to doma v teple tak by s toho neco bejt mohlo.

Old Post 26-09-2008 v 18:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Re: Re: NO-NAME-Za oknem Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Kopeček


edině až pokvete by se dala určit totožnost

Peace

ani to není 100% spíš tak 2%tní....

maximálně můžeš říct co to není.... (třeba Orange california bud v kvetu vypadá jinak než bílá vdova...)
ale Jacka Herrera od Jocka horrora nepoznáš.
těch modelů co to může být je strašně moc.....

navíc když to je no name tak to původně nemusel být ani njákej model, třeba to je technický..... to nemůžeš vedet, teda pokud si to nenašel v hulení co si mel....

jinak si zasadil dost blbe..... teď je preioda skoro 12/12 a to jak výš nejsou zrovna ideální podmínky pro růst....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-09-2008 v 19:00 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 4

jimmy.jamal: sory že to píšu do 2 příspevků ale napadlo me to až teď

Od kud si nabyl tu hlínu? pokud si šel do Jehličnatýho lesa a tam si njákou nabral tak to není vhodná hlína, pokud máš njákou hroznou (nevyhovující např PH, propustností, vzdušností) tak kup hazradnický substrát, je to asi nejlevnější hlína v které konopí teoreticky může růst.....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-09-2008 v 19:05 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Frudy mno je to seminko co bylo v nakym huleni takze to technika neni jinak hlinu sem čorl sousedce ze skleniku ale možna pořešim ten zahradnicky substrat ale nwm uvidm kazdopadne dík za radu

Old Post 26-09-2008 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 6

jimmy.jamal : No já si myslím nebo sem to někde četl, že pokud je nevhodný PH tak je vetší pravděpodobnost že se ti z toho stanou samci, teda aspon si tim vysvetluju muj první neuspech (4 kytky 4 samci)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-09-2008 v 19:31 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jo mno to je taky možny ale uvidime dyž to bude samec tak aspon na mleko

Old Post 26-09-2008 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 8

...vystavuji toto tema , pokud tam neco vypestujes ,tak maš šanci ze ti to dam do nejaky galerie ale v to nedoufam , GL Hlava

Old Post 27-09-2008 v 02:34 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8690550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív