Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kvalitní železo Solo pipe
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 17

namocit do technickeho liehu

Old Post 22-10-2008 v 12:01 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 18

mě se osvědčilo zavřít do petky s decankem acetonu, párkrát zaštěrchat, a je to uplně čistý. aceton nesmrdí, okamžitě se odpaří a je bez zápachu. technickej líh nedoporučuju, páč smrdí.

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 03-02-2010 v 16:31 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Amazed Příspěvek č. 19


Před nedávnem mi přišla dýmka AMAZED , je to fak super vynález. Je kvalitně zpracovaná, chladící kanálek opravdu funguje ale jen pokud se pravidelně čístí, nejlépe po každém použití... Mám jí na výjmečné vzorky, byla sice k...vsky drahá, ale koupě nelituji,těm kdo o ní přemýšlí ji můžu plně doporučit !

Naposledy upravil gremlin101 17-09-2010 v 19:59 PM

Old Post 26-07-2010 v 13:48 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mafox
Nový Člen

Karma uživatele Mafox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 3 

LUXUSNÍ dýmka Journey 3 Twilight Silver Příspěvek č. 20

Sám jsem pečlivě, bez ohledu na cenu hledal to nejlepší s požadavkem na: kompaktní velikost, dostatečně velký kotel, jednoduchou konstrukci, snadné čištění a nerozbitnost. K mé velké radosti vše tohle Journey 3 splňuje, má geniální design oblázku s kterým si budete pohrávat v ruce, vyčistit ji je otázkou několika vteřin a kotlík perfektní velikosti, který můžete kdykoliv efektivně uzavřít. Jsem z ní prostě nadšený. :-) V Evropě nesehnatelná nebo velmi, velmi obtížně. Objednáno z US s šílenou raketou za poštovné a shodou okolností se mi sešly 2 kusy navíc.
Kdyby někdo chtěl, tak prodám kus za 1350 Kč / včetně pošty, samozřejmě nová, nepoužitá.

https://www.youtube.com/watch?v=FD_Xt2G18Ac
https://www.thejourney3.com/

http://i.ebayimg.com/00/s/ODI1WDExMDA=/z/LJwAAOSwbqpT8FqW/$_1.JPG?set_id=880000500F

Naposledy upravil Mafox 20-11-2015 v 06:59 AM

Old Post 20-11-2015 v 06:47 AM
Mafox je offline   Profil uživatele Mafox   Find more posts by Mafox   Foto galerie člena Mafox   Click here to Send Mafox a Private Message   Add Mafox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9504390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív